Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Alfa poprosze mnie dopisac do forum.czytam was na biezaco ale wlasnie przez to ze to forum ogolne rzadko sie udzielam. Wczesniej, przy pierwszej ciazy tez pisalam na forum i tam bardzo szybko zostalo zrobione prywatne.

A tak jak was czytam to Mali wcale bym sie nie zdziwila gdybys urodzila ok. 20.09-01.10 bo jakos tak mi sie pomyslalo jak pisalas o tym okresie okolo sylwestra. Plecki juz tez masz tak wygiete jak my za miesiac lub poltora bedziemy mialy.

Roza-ciezki temat masz z tym chlopem ale jak dziewczyny radza-lepiej teraz pewne tematy nieodwolalnie wyjasnic (typu kasa bo ty jestes na jego utrsymaniu, zeby poznoej ci na kazdym kroku nie wypominal ze jestes zalezna, podzial obowiazkow, jego stosunek do ciebie i mlodego itp), dopoki jestes w domu bo w Holandii nie bedziesz miala zadnych argumentow.

Chyba azsa pisala o sposobach uspokojenia niemowlaka. Moja Julka strasznie sie darla przez pierwsze 3 mies zycia (15h na dobe sie darla a 9 h spala ciagien nawet jak miala 3 tyg) i moj maz wlasnie ja nosil tak na przedramieniu to sie super uspokalaja. Mi tak bylo nieporecznie bo mloda byla dluga (prawie 60 cm). Ja ja nosil w becie usztywnianym-dla mnie super rozwiazanie ale tak nsprawde kazda mama musi znalezc swoj sposob

Termin om i usg 11.11.2015

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidgu1rp57j5hst.png

Odnośnik do komentarza

Aanka01 ja ostatni okres mialam 04.02 i wg om i usg zawsze wychodzi 11.11... i wg wszelkiego rodzaju kalendarzy itp... dziwne to wszystko. Duzo pewnie zalezy od regularnosci okresow i dlugosci cykli... ogolnie i tak tylko 5% dzieci rodzi sie w terminie. Chociaz ja corke urodzilam dokladnie w terminie. Staram sie byc punktualna:-)

Termin om i usg 11.11.2015

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidgu1rp57j5hst.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie kobietki, czytam Was już od dawna i muszę przyznać, że jestem uzależniona... :-) bardzo Was polubiłam i nie wyobrażam sobie że nie będę już mogła do Was zaglądać, dlatego bardzo proszę o dodanie do prywatnego forum, obiecuję, że będę się udzielać od czasu do czasu; jestem w 26 tc i już nie mogę się doczekać mojego dzieciątka, (tym bardziej, że mam za sobą 2 niepowodzenia)q

Nina ur. 04.11.2015

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...