Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Mali jak na sylwka to raczej na wrzesień się szykuj ;)

Asia dziękuję :)

Dziubi mi siara zaczęła lecieć chwilę przed porodem. I to dosłownie kropelki :) A po porodzie jak ruszyło to opanować nie mogłam ;)

W ogóle muszę zabrać się za zakupy, bo w większość spodni nie wchodzę :/ Teściowa kupiła mi kilka par gaci w rozm. L i jak na początku wyśmiałam ją tak teraz jej dziękuję :D

Ja biorę cycki!!

Róża poka poka jaki????

Odnośnik do komentarza

No piękne te brzuszki! Wszystkie razem i każdy z osobna! :D
Alfa, mówisz, że niewiedza czasem lepsza? ;-)
22asia, spodnie rządzą. Trochę piżamowe, ale spokojnie można śmigać. A że takie tanie to jiz w ogóle super.
MartynkaG, ja mam termin z OM, czy ten wpisany do karty ciąży.
Equendi, nawet Tobie brzuszek w końcu wyskoczył! Jupiiii! A cyca ja wezmę. Moje nie urosly nic, tylko jakoś sflaczały i obwód pod piersiami większy. Czyli nadal 80C plus przedłużka do biustonosza jak noszą stare baby ;)
Sabaina, no witaj zaś! Tak myślałam, że się urlopujesz:D

Odnośnik do komentarza

Alfa no nie żartuj z tym wrzesniem. Bo normalnie zaczynam trzesc majtami. Wiem ze u lekarzy jest wszystko mozliwe. Przyjaciolka z sobie tylko znanej przyczyny podala ginowi termin ostatniej miesiaczki pozniejszy o miesiac niz normalnie miala. I on jej tak cala ciaze prowadzil. A potem wszysvy mysleli ze wczesniak sie rodzi a dzieciatko bylo normalnie w terminie tylko wazylo jakies 3000 czy 3200.

http://emaluszki.pl/suwaczek8-20151007.jpg
http://suwaczki.maluchy.pl/li-72025.png

Odnośnik do komentarza

No to jak tak wszystkie się chwalą to ja wrzucam bryke mojej małej gwiazdy :-D
A co do cyckow, to sobie coś tam urosły...Ale bez szału...Za to niesamowicie mnie swedza!!!Próbuje się nie drapac,ale naprawdę ciężko się opanować...już nie wiem czym się smarować...Pisalyscie coś,że uzywalyscie sudocrem na takie problemy z biustem??

monthly_2015_08/listopad-2015_34166.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/w09y2ey.png

Odnośnik do komentarza

jusias faktycznie spory, mój w sumie podobny więc wiem jak ci ciężko :)
mali mówisz że Cię gonie? W sumie mi według usg też wychodzi termin na październik więc może będziemy razem rodzić :D dzisiaj przyjechała do mnie kuzynka z rocznym synkiem z którą ostatnio widziałam się jakiś miesiąc temu i jak dzisiaj zobaczyła mój brzuch to stwierdziła że ona z takim do porodu jechała :D

7.08.17

Odnośnik do komentarza

uff trza bylo uzupelnic lodówke po urlopie....zachaczylam o rossmana bo kuzynka mówiła ze sa promo na podklady....i faktycznie-paczka 10szt za 10zł, i trójpak chusteczek kindi tez za 10zł.... żasnych promo przy kasie dziś nie było...
a i małż mi odebrał z poczty paczki z pieluchami wielorazowymi...wrzuciłam już do pralki-pochwalę się jak wyschną....może nie sa z najnowszych kolekcji i najpiękniejszych wzorów-ale postawiłam na użytecność..mam 14 new born i 15 one size...musze ino pare wkładów jeszcze dokupić...za całly komplet dałam 280zł, co przy cenie za nowe minimum 25-30za sztukę to nieźle...
o dziwo jak Sławko je pooglądał to jeszcze bardziej się do tego zapalił....choć nadal się "boi" kupy hahaha

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...