Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

magda_89 dokladnie tak bedzie sie zachowywal jutro jakby nic sie nie stalo. Zawze tak robi. Ale tym razem to ja mu pokaze dlugiego focha...
eqendi staram sie Jak moge zeby sie nie denerwowac. To nie takie proste.
Jeszcze mi dzisiaj powiedzial jak umylam podlogi po wymianie okna ze jak wyladuje w szpitalu to nie bedzie do mnie przyjezdzal... A ja sie go pytam. A co? Ty zrobilbys to za mnie? To sie nie odezwal. Predzej przez niego wyladuje w tym szpitalu ze stresu jaki mi prawie codziennie funduje.
Wolinka to ci skleroza... Ja jak mojemu robie kartke z tym co mabkupic to sie smieje ze on z tym nie pojdzie do sklepu, polowe rzeczy zawsze zapomina i sama musze jechac. Taką mam pomoc

Odnośnik do komentarza

Segana brawo! Wózek okropny. W życiu bym nie kupiła. Dziubi gratuluję i życzę powodzenia na nowej drodze życia. Dziewczyny jak my już daleko jesteśmy. Ale mam dylemat, rodzić w Ostrowie czy w Poznaniu? Ostatnio wkurza mnie sąsiadka. Cały czas stoi na podwórku i podgląda albo podsłuchuje. Dzisiaj weszłam sobie do basenu. A ona do mnie mordę drze że ja wyrodna jestem bo w ciąży do basenu wlazłam. Głupia jakaś. Ale resztę dnia spędziłam z siostrą,bo przyjechała do rodziców z Zosią. Ciężki dzień bo gorąco...http://www.suwaczki.com/tickers/8une3e3kumn5pdjj.png

Odnośnik do komentarza

Margaret- To ci powiem, że ten twój przegina z tekstami do ciężarnej! Nie przyjedzie do szpitala a sam by nie umył. To faktycznie cię dobił.
limonka1990 - Sąsiadka jak wiekszość tego typu sąsiadek nudzi się pewnie,nie ma co robić bo jej żzycie jest puste więc wkurza innych ludzi.Taki typ. Takie baby są jak komary.Człowiek chciałby utłuc. :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy73sbt5qthy3z.png
https://www.suwaczki.com/tickers/6sutgywls7knbkel.png

Odnośnik do komentarza

Margaret27, luuuuzik. Wszystko będzie dobrze. Teraz jak juz nasze Bąble ale ruszają i to czujemy to wiadomo, że wszystko w porządku :))) po za tym juz dość stresów przez męża masz... Odezwij się po lekarzu.
Segana, gratulacje! Wózek jednak jest Multiplą ! Co za brzydal ;)
Equendi, nie przejmuj się biustem! Ja mam nie za wielkiego i co z tego jak tam na dole też nic nie widzę, ale przez brzuch! Wczoraj tez walczyłam z paznokciami u stóp. No dramat! O której wizyta? :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny: )wczoraj jak wróciliśmy bylam padnieta dwie godziny siedzenia to już dla.mnie.problem tym bardziej że cały dzień bylam na nogach i.nic nie leżałam to jak wrocilam to.padlam.
Alfa pytalas o mój termin wczoraj, wcześniej mialam na 23.11 apo.ost usg na 25.11.
Szkola rodzenia to super sprawa:) jest nas 7 niektore były z mezami niektore same, ja akurat z M. Ale na nastepne dwa spotkania już mąż pracuje i nie da rady. Temat porodu zaczynamy na 4spotkaniu. Wczoraj dostalismy takie.paczki z prezentami herbatka zurawinowa, wkładki Żel na.infekcje dopochwowy i jeszcze jakieś probki a i jeszcze krem na istniejace rozstepy z pharmaceris babki zachwalaly ten krem czy może któraś z was slyszala?
Wczoraj też opisaly nam każdy szpital lubelski, z tego co pamiętam na Staszica dają znieczulenie w kregoslup na jaczewskiego najwiecej cesarek, najbardziej zachwalaly szpital w Świdniku. No.ale to tak daleko jest zły dojazd z.mojej miejscowości.
Wczoraj wieczorem napisała też do mnie kolezanka ktora poronila w kwietniu ze udało się im znów i jest w ciąży wiec szczesliwy dzień.
Maleńka dziś w nocy szalala ona już po.prostu uczy mnie nocnego wstawania: )trzy razy mnie tak obudzila.
Dziś nie zamierzam nawet wychodzić z.domu.
Wczoraj jeszcze przyszly do.mnie buty ktore zamowilam na sobotnie wesele na.które idziemy i jednak mialam dobre przeczucie zamawiajac 39a nie jak zawsze 38, 39są idealne i.nie wiem czy noge mam spuchnieta czy już tak się rozrosła.
Na zajęciach wczoraj rozmawialismy o opuchnieciach i mowila nam babeczka ze.musimy mieć cisnieniomierze ze cisnienie 140/90decyduje nawet o wcześniejszym porodzie.i pod.koniec trzeba to cisnienie mierzyc i patrzeć na.obrzęki było też o zylakach i rozstepach i ja jedyna się zglosilam ze mam to.nie wiem albo mi się trafily cudowne kolezanki bez wad albo zadna się przyznac nie chciała: )ja tam się tego nie wstydze i byłam raczej z tych aktywnie uczestniczących.

http://fajnamama.pl/suwaczki/83kdyf7.png

Odnośnik do komentarza

Equendi, to jest plan! :D
Kurczę, właśnie ale zważyłam i zapisalam wynik, patrzę i jak to tej pory malo co się działo to przez ten miesiąc przytulam 3 kilogramy! Wydaje mi się, że to troche za dużo w tak krótkim czasie. Jedyne co wyczytałam to, że powinno się tyć 0.5 kg tygodniowo czyli ok 2 kg miesięcznie. Wiecie cos może na ten temat? Bo nie powiem troche mnie to martwi...

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, chodząc do pracy miałam więcej czasu żeby do Was pisać niż teraz jak siedzę w domu :p
Teraz wykorzystuję i załatwiam sprawy.
Wczoraj dużo jeżdżenia i dzisiaj to samo, aż mi się nie chce.

Opowiem Wam jak najadłam się strachu.
Wczoraj w nocy obudził mnie pies bo chciał iść na dwór.
Jak to ze szczeniakiem załatwiła się i nabrała ochoty na zabawę, chciała mi uciec, rzuciłam się za nią i jak się poślizgnęłam na mokrej trawie, poleciałam jak długa!
Całe szczęście, że na prawy bok. Oczywiście nie mogłam się podnieść. Dobrze, że nic sobie nie zrobiłam bo bym leżała tam do rana.
Wystraszyłam się, że coś się stało małemu, ale jak tylko położyłam się do łóżka to zaczął mnie porządnie kopać więc się uspokoiłam. Teraz już uważam bardziej.

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3cjw4zpfihujt1.png
https://www.suwaczki.com/tickers/qb3cj48abqs12fxc.png

Odnośnik do komentarza

Silvara, nie martw się wagą, ja w jeden miesiąc przybrałam aż 5 kg ;) a po miesiącu na kolejnej wizycie,schudłam...to woda była,obrzęki właśnie...teraz mam równo + 10 kg na plusie...
Wózek, faktycznie brzydal...No ale może komuś przypadnie do gustu...kto co lubi...Ja zostaje przy Moim expanderze ...pierwszy wybór najtrafniejszy...pokłócilam się z Moim o materacyk...ma na strychu taki wyleżany, po synu, a ja chcę nowy,a nie takie zakurzone brzydactwo...twierdzi

Odnośnik do komentarza

Margaret nasi mezowie moga sobie podac rękę. Moj tez ma pieewsze miejsce za wkurzanie mnie bezsensownym zachowaniem. Wczoraj dzwoni do mnie wieczorem ze zgubil 100zl i musi sie rozliczyc i czy mam jakies pieniadze w domu. Mowie mu ze nie mam bo bylam w aptece. I ze wogole do konca tygodnia nam malo zostalo. Obrazil sie rzucil sluchawka a potem nie odbieral telefonu. Myslalam ze wyjde z siebie z nerwow. Ale wodac przemyslal sprawe i jak przyjechal to juz byl spokojny. Wkurza mnie to bo wiem ze ma stresujaca i ciezka prace ale przynajmniej raz na 2 miesiace gubi jakies poeniadze. W pewnym momencie zaczelam sie zastanawiac czy on poprostu nie wybiera odemnie kasy na pivo. A kiedys takie akcje jak mieszkalismy na wsi z wyjazdem po cos do miasta byly niemalze na porządku dziennym.

http://emaluszki.pl/suwaczek8-20151007.jpg
http://suwaczki.maluchy.pl/li-72025.png

Odnośnik do komentarza

Więc...dalej,bo urwało oczywiście...twierdzi,że przesadzam...ze każdy materacyk nawet nowy ma wgłębienie...Ja uważam inaczej...sama sobie kupię...widzę,że z tego mojego to straszna sknera jest...może nie poznaliśmy się za dobrze...w sumie dopiero 1,5 roku razem a już dziecko w drodze...Ale...może się jeszcze dotrzemy...może może :)
Margaret, jak wizyta?
Ja już na kilku zajęciach w szkole rodzenia byłam...jest nas 5 babeczek...ze mnie się śmieją ,że co zajęcia mam inną osobę towarzyszącą:) to siostra,to mama ...A co.. A mój ,dalej się nie granie...Ale wczoraj...przełom...usłyszałam : ale się cieszę,że będę miał córeczkę...aż się wzruszyłam...
U mnie na zajęciach o porodzie już mówiono...zachęcają do rodzenia w pozycji wertykalnej...Ale ja nie wiem czy będzie mój ze mną ,a sama nie dam rady...trzeba mieć silne nogi...Ale ponoć to szybszy poród o 30% ... U nas w szpitalu nie dają znieczulenia :/ na żywca rodzisz...nie nacinaja krocza- mówią,że lepiej popekac...bo pękaja najsłabsze tkanki...A nacinarka się najmocniejsze...zupełnie nie potrzebnie...niech będzie....i tak wszystko się okaże już wkrótce...No i uczyli nas oddychać...przeponą...i ćwiczyć, na półkach i takie proste ćwiczenia na spuchniete ręce i nogi...rękami łapać gwiazdki...stopamii robić kółeczka ...A...i absolutny zakaz ćwiczeń, jak odejdą wody płodowe...od razu do szpitala kazano jechać...
Fajnie na zajęciach...tylko szkoda,że bez mojego...

Odnośnik do komentarza

Mali, dr przełożyła mi wizytę na 17.sierpnia,więc w pn jadę ,dlatego na ten temat nie pisałam... Dziękuję,że pytasz :) miło :)
Ale intuicja podpowiada mi,że będę rodzić w październiku...takie przeczucie...wczoraj o 13.00 urodziła koleżanka, córeczkę :) Lenkę, w tym szpitalu co ja będę rodzić ...zajęło jej to całe 15 minut :) i ma z "głowy":) jej facet był przy porodzie , obcinał pępowinę...to dopiero przeżycie :) eh...jeszcze trochę i nasze bąble zasypią forum fotkami :) i będą:) z nami będą :):):)

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry drogie mamuśki :)
Z tego co przeczytałam kolejny dzień upałów w Polsce więc ja wam przesyłam ciut deszczyku i temperaturę o jakieś 10 stopni niższą :) Co do mojego maluszka już ma stałe godziny intensywnego ruszania się w brzuszku położna utwierdziła mnie w przekonaniu ,że o tych porach będzie synuś budzić się tuż po przyjściu na świat ... być może faktycznie tak będzie :)
Co do wagi średnio co miesiąc mam wizytę u położnej która mnie warzy z zapisów wynika ,że tyję średnio 1kg miesięcznie, oczywiście to jest ruchoma waga potrafię przytyć w tydzień 1,5 kg ... tak czy inaczej od 3 miesiąca ciąży kiedy się dowiedziałam ,że rośnie moja kruszynka we mnie , przytyłam 7 kg i podobno normalnie warzę ... czuję się też dobrze po przez intensywny ruch na co dzień :) szkołę rodzenia sobie darowałam Jogę ćwiczę wystarczy .... A mam pytanie robiła któraś z Was może maleństwu fotkę 3D czy jakoś tak ? jestem ciekawa strasznie ... ja miałam tylko 2 razy robione ( echo ) usg :( więc tylko albo i aż 2 fotki maleństwa mam ...

https://www.suwaczki.com/tickers/h44e9jcgrsdr5jxk.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-71955.png

Odnośnik do komentarza

Azsa, stanęło na Twoim; ) Gratuluję udanych zakupów:)
Piszecie o szkołach rodzenia a ja nie mogę się zdecydować. Pierwszy poród trwał 4 godzinki... To było najcudowniejsze przeżycie, magia... nawet teraz, po latach jak o tym opowiadam to się wzruszam:)
Teraz planuję równie ekspresowy poród jak koleżanka Azsy; )))))
Już nie mogę się doczekać:)
Co do ruchów brzuszka to: podskakuje, faluje, wyraźnie widać jak Majeczka się przekręca lub przemieszcza i inne miejsce swojego domku;) Poznaję już jej nastroje, jak jest zadowolona to ruchy są płynne, leniwe ale jak tylko ją coś ugniata lub położę się nie po jej myśli to kopie intensywnie;))) złośnica mała. Kamery i tatusia już się nie wstydzi a nawet reaguje na jego głos kiedy mówi do brzuszka/ wcześniej zastygała jak położył na niej rękę:)
Siedem światów z tymi facetami... Jak tak czytam to dochodzę do wniosku, że mam w domu anioła, ale każdy anioł też ma swoje za uszami i czasami mam ochotę go udusić; ))
Silvara, ja od początku ciąży przytyłam 3 kg od wagi z przed a 5 kg od najniższej ( na początku schudłam) ale mam wrażenie jakbym ogólnie ciutke zeszczuplała a wszystko idzie w brzuszek. Na pewno coś jest z tym zatrzymywaniem wody do na noc muszę ściągać obraczkę bo mnie ugniata:(
An, jak wejdziesz na moje wpisy to znajdziesz fotkę o którą pytasz.

http://www.suwaczki.com/tickers/o1489vvjkcbwritr.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...