Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Ja noe mam na co narzekać. Mój mąż cudownym jest stworzeniem:D specjalnie dla mnie jeździ po świeże warzywa i owoce dla mnie mimo, że go nie proszę. Wystarczy, że o czymś wspomnę to wszystko sobie zapamiętuje i przywozi :) Po za tym ogólnie jest fantastycznym , przystojnym i wysokim facetem i często się zastanawiam skąd mi się taki trafił :P

Odnośnik do komentarza

hej dziewczynki;)ufff nadrobiłam zaległości;) w sobotę mieliśmy wizytę, szyjka zamknięta długa sprawdzona na fotelu a potem usg,poród przedwczesny nam nie grozi.Malutka waży już 1046gram:)strasznie się wierciła na usg,dr nie mogła nic sprawdzić a pępowina latała w chmurach jak to ujęła pani dr:D chyba po 15min Mała troszkę się uspokoiła i dokładnie ją obejrzałyśmy:)dostałam żelazo bo niestety hemoglobina poniżej normy i mam brać no-spę,bo od kilku dni wieczorami twardnieje mi brzuch. Jusiaaas ja planuje rodzić w Lublinie jeśli zdążymy dojechać;) Moja pani dr jest ze szpitala na Lubartowskiej-różne opinie słyszałam,ale w ostatnich 2 latach 2 bliskie koleżanki i 2 znajome tam rodziły i są zadowolone. Bierzemy też pod uwagę Jaczewskiego, bo mamy tam przyjaciela neonatologa, na którego pomoc możemy liczyć 24h na dobę i teraz się zastanawiamy. Jeśli macie jakieś opinie o tych szpitalach to bardzo chętnie skorzystam-może pomogą nam podjąć decyzję:)wczoraj zapytałam Miśka czy chce być z nami przy porodzie bez wahania odpowiedział, że tak :))cieszę się z tego bardzo, bo chciałabym aby był ze mną:)miłego dnia:*

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9roeqoqc4hqwl.png

Odnośnik do komentarza

Jestem świeżakiem na tym forum. Mam pytanie do Was dziewczyny. Od pewnego czasu zauważyłam u siebie ogromną burzę hormonów, czuje się jakbym codziennie była dzień przed okresem. Wręcz mam ochotę wyprowadzić się do rodziców bo już nie mogę na swojego patrzeć. A mój zamiast mnie zrozumieć to wręcz robi mi pod górkę, bo ma swój charakterek i nic nie można mu powiedzieć. A zostały mi jeszcze 3 miesiące :/ Co robić?

http://www.suwaczek.pl/cache/d20b1758b1.png

Odnośnik do komentarza

daga89 skoro bedziesz brala zelazo to pilnuj diety bo mogą wystapic zatwardzenia.. Ja odkrylam ze jak po sniadaniu (najlepiej jogurt + jakis owoc wkroic i musli/granole dosypac) wypije kawe inke rozpuszczalna (taka z blonnikiem jest) i doleje mleka to jest ok.

Zastanawiam sie czy tylko ja nie wiem ile moj maly wazy.... Ostatnio jak pytalam to mi gin. powiedziala ze takich malych dzieci nie wazy... Nosz kurde a ja tu czytam za kazdym razem Wam podają. W srode moze sie w koncu dowiem. Mam wizyte rano i wieczorem to moze laskawie ktorys lekarz mi powie

Odnośnik do komentarza

Margaret dzięki za rade:) właśnie czytałam o tym, że po żelazie zaparcia mogą wystąpić i troszkę się obawiam,bo do tej pory nie miałam z tym problemu...Co do kawy inki piłam ją na początku ciąży bo tylko ona mi wchodziła i szczerze mówiąc teraz mam wstręt;p ale jakoś damy radę:) ja po usg-a mam na każdej wizycie dostaję wydruk z wymiarami malutkiej tj.obwód główki,brzuszka,kości udowej itp,przepływami i wagą,ale za to nie znam wzrostu Małej więc chyba każdy lekarz inaczej podchodzi do tego albo być może zależy to od aparatu usg ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9roeqoqc4hqwl.png

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie :)
Mojego maluszka przewidywalny termin pojawienia się na świecie to 14 -11-2015 :)
Błogosławiony stan przechodzę cudownie zero dolegliwości jakichkolwiek i oby już tak pozostało do samego terminu rozwiązania :) To moje pierwsze upragnione dziecko prawdopodobnie ( synuś ) :) życzę dużo dużo zdrówka sił przyszłym mamusią :)
Pozdrawiam Ana

Odnośnik do komentarza

Mi sie wydaje ze waga dziecka przeciez jest wazna sprawa.. Ja dostaje od mojej gin. 3 zdj. z USG i to mam wrazenie ze byle jak je trzaska bo na poczatku byly ladne. Wszystko bylo widac a teraz wszystko zamazane i ja nic na nich nie widze :( Dlatego tez zdecydowalam sie pojsc do innego gin. w srode o 8 rano mam wizyte to sobie porownam. Jeszcze nigdy nie bylam u faceta ginekologa.

Odnośnik do komentarza

Daga89 ja właśnie jeszcze nie wiem żona mojego ciotecznego brata rodziła na krasnickiej bliźniaki no wiadomo cesarka ale też była zadowolona, moja gin jest.też położna na oddziale i chodzę tam do przychodni Noe wiem jeszcze jutro zaczynam szkołę rodzenia babeczka z tej szkoły mówiła że będą wycieczki po Szpitalach więc zobacze co i.jak: )
Mój mąż też jest super jak.ma wolne to ja cały dzień noc.nie robie on dziś gotuje sprzata podłogi umyl wszystko za mnie i.
krzyczy żebym leżała: )

http://fajnamama.pl/suwaczki/83kdyf7.png

Odnośnik do komentarza

Ja dwa razy na pogotowiu trafiłam na Panów ginekologów. Pierwszy raz przemiły facecik, delikatny strasznie, uspokoił mnie, że mimo krwawienia będzie dobrze, no czułam się cudnie po wizycie. Następnym razem ten sam szpital, inny lekarz, gburowaty dziad itd... szkoda gadać. Generalnie słyszałam, że panowie ginekolodzy są o wiele delikatniejsi :)

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3cjw4zpfihujt1.png
https://www.suwaczki.com/tickers/qb3cj48abqs12fxc.png

Odnośnik do komentarza

Margaret, ja miałam podana wagę tylko raz - na połówkowym. Podobno teraz to nie jest zbyt ważne, bo lekarz wodzi po płodzie czu wszystko ok. Im bliżej porodu tym ważniejsze jest mierzenie maluszka :)
Daga89, niedawno pisałam o śliwkowym specyfiku na zaparcia, musialabys sobie znaleźć w moich postach. Działa fenomenalnie! Tez biorę żelazo i ani razu nie miałam problemu. Polecam!
Witajcie Sylwia_1987 i An.

Odnośnik do komentarza

Hmm... być może zabawnie to zabrzmi ja się dowiedziałam o ciąży w pełnym 3 miesiącu trwania ... Pierwszą wizytę u lekarza ( położnika ) miałam w 15 tygodniu i za razem 1 usg (echo) mieszkam za granicą ( Holandia) jest całkiem inny system opieki nad przyszłymi mamusiami ... czy lepszy nie wiem czy gorszy też nie wiem .... być może dlatego iż nie mam porównania ... Mój maluszek rozwija się prawidłowo ,co mnie bardzo uspokaja i cieszy :) badania prenatalne miałam robione w 17 tyg . ciąży oraz usg ( echo ) ...... badania te miały wykryć wady genetyczne 1,5 h trwało :) przy tym widziałam jak mój maluszek bawił się w brzuszku doznanie bezcenne :) :) :) We wtorek czyli 18 -8 mam kolejną wizytę u położnych czeka mnie zastrzyk w nogę ... ponieważ jest wielkie prawdopodobieństwo konfliktu krwi... mam nadzieję ,że wszystko będzie ok :) A mam pytanie jeszcze drogie przyszłe mamuśki ile razy w Polsce jest robione usg ? i jak częste są wizyty u ginekologa?
Pozdrawiam Ana

Odnośnik do komentarza

Silvara -wiem widziałam poszukam :) też nigdy nie byłam u faceta ginekologa, ale słyszałam, że faktycznie są bardziej delikatni. Na dodatkowym usg byłam u pana dr i jestem bardzo zadowolona z tej wizyty, ponieważ samo usg trwało prawie godzinkę, gdzie u mojej pani dr ok 10-15min. Pan dr bardzo szczegółowo wszystko pokazywał wyjaśniał itp więc może to i prawda :)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9roeqoqc4hqwl.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...