Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

mi ostatnio teściowa skrytykowała oba imiona bo Nina jej sie z kimś tam kojaży a Leon po prostu brzydkie...na szczęście mąż ja zrugał i stwierdziłże nam się ma podobać a ona się musi przyzwyczaić :)
w kwesti planów to o 18 mamy wizyte-może w końcu dziecię da się przekonać i pokaże co ma między nogami...nosz 26 tyg ukrywania chyba wystarczy :)
na obiad cukinia w panierce więc niewiele roboty, pranie juz wstawione...może się zmusze do prasowania-choć eee gorąco....może coś uszyję :)
a i od kąd mam ta wielką poduchę dla ciężarnych do spania to ze s[p[aniem lepiej...choć plecy i tak troche bolą jak wstaje...

Odnośnik do komentarza

Moja zachcianka na dziś- śledzik w śmietanie ! Właśnie wcinam a Tymek szaleje:D
Dzisiaj o 17 mam wizytę u ginekolog :)
Mnie Hermiona kojarzy się z Szekspirem, ale jak uwielbiam wprost tego autora to jednak nie dałabym synkowi na imię np Otello. Ale to moje zdanie tylko :P
A tsl to drętwieje mi ostatnio biodro w nocy a dzisiaj jak wyszłam spod prysznica to miałam zadyszkę. Coraz ciężej mi z tym brzuszkiem a tu przecież dopiero zacznie porządnie rosnąć...

Odnośnik do komentarza

_Alfa_ - Zapytałaś czy ja się dwa razy wpisałam w tabelkę.
Otóż nie!! Też się zastanwiam kim jest ta druga wiolinka bo na forum nie widzę. Może tu używa innej ksywki a tam innej. Jestem wpisana wśrodku tabeli, termin mam na 17 listopada. :)

aanka01 - Raczej nie czuje się połamana po wstaniu, tylko na odwrót. :) Poducha serio mi służy ,póki co...

burcia - U mnie brak konkretnych planów.Książka,film i takie tam lenistwo.

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy73sbt5qthy3z.png
https://www.suwaczki.com/tickers/6sutgywls7knbkel.png

Odnośnik do komentarza

aanka01 tez tak sie czuje. Prawie za kazdym razem jak wstaje z lozka a czasem nawet z pozycji siedzacej.
limonka1990 imie Hermiona pierwsze slysze. Tak jak aanka01 jestem tradycjonalistka. Ale to Twoj wybor i Tobie ma sie podobac.
burcia mi Lena tez sie bardzo podoba.
Iza0602 ja tez tak mialam kilka ostatnich dni z tym brzucholem. Jak szlam po schodach to az sobie go podtrzymywalam. Taki odruch mi teraz juz zostal.
sabina trzymam mocno kciuki zeby w koncu malenstwo pokazalo co tak dlugo tam ukrywa ;)

Co do planow na dzis to musze cos ugotowac. Moze zupe jarzynową.. Dokoncze kompletowanie zamowienia na allegro bo wczoraj zaczelam. Miedzy innymi wanienka z suszarka (fajne takie 2w1 bo myslalam kupic suszarke), pampersy newborn, podklady, wkladki laktacyjne, butelke AVENT 125ml (pozniej najwyzej dokupie wiecej) skarpetki dla dzidzi, proszek LOVELA 5kg, koncentrat do plukania Dzidzius. Juz mi wyszlo 230zl.

Odnośnik do komentarza

To ja wszystkie ciuszki mam posegregowane :D wyszła mi cała półka w komodzie 0-3 miesięcy , a tak to po dużej reklamówce 3-6, 6-9 i mniejsze siatki 9-12 i 1+ :)))
Wszystko wyprane w zwykłym proszku. Rzeczy "na już" czekają do października na pranie w dzieciowym i prasowanie a potem kolejne i kolejne, żeby nie siedziały w szafie gotowe tak długo.

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj wyrozkladalam sobie wszystko zeby zapisac co mam dokupic. Wyszlo na to ze praeie wszystko mam w rozm. 62 tylko jeden pajacyk 58. Ogolnie to mi jeszcze wiele brakuje i nie wiem czy dokupic cos jeszcze na rozm 58 czy zostawic to do czasu kiedy Tymon sie urodzi i wyslac na zakupy siostre... I do jakiego rozmiaru ubranka kupic zeby pozniej miec na najblizsze 2/3 miesiace... Normalnie kosmos dla mnie to wszystko. Nawet nie mam kogo sie poradzic procz Was

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki :-)

Limonka witaj. Co do imienia Hermiona - no ja jestem wielką fanką Harrego Pottera ale filmu i również tylko z tym mi się kojarzy. Ale imię ma podobać się Tobie. Ja np kiedyś obstawałam przy tym że moja córeczka będzie miała na imię Magnolia :D Bo mój mąż kiedyś mówił do mnie Magnolcia i mi się to strasznie podobało. Ale niestety zrezygnowałam z tego pomysłu bo nawet imienin córka by nie miała i nie chciałam żeby mogło być jej przykro. A mój synek niezmiennie będzie miał na imię Antoś, właśnie dlatego że z nimi mi się nie kojarzy.

Ja ostatnio też mam problemy ze wstawaniem z pozycji leżącej lub długiego siedzenia. Mam wrażenie że kręgosłup mi siada :-/ No i też zauważyłam że jak ostatnie schodzę po schodach to podtrzymuję dół brzucha ręką. Czyżby aż tak zaczął mi ciążyć...?

Margaret odnośnie Twojego wpisu to mam pytanko do ogółu. Napisałaś że kupujesz proszek do prania i płyn do płukania. A ja czytałam gdzieś odnośnie prania dla noworodków że powinno używać się jakiegoś delikatnego detergentu do prania (czyt. z przeznaczeniem dla maluszków) i powinno się pranie porządnie odpłukać, nawet dwukrotnie ale samą czystą wodą. Żeby ubranka były czyste i wyprane ale pozbawione tych pralniczych detergentów żeby nie uczulać maluszka. Może kobietki, które po raz kolejny zostają mamusiami opiszą swoje doświadczenia w tej kwestii? Będę wdzięczna :-*

Burcia co do planów to ja dziś wybieram się na zakupowy rajd po sklepach z art. dla dzieci z moją mamcią. Jupi już nie mogę się doczekać :D

Miłego dnia!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5eerjbaj9r.png

Odnośnik do komentarza

Co do prania, ja prałam w proszku dla dzieci przez pierwsze 3 miesiące i na podwójne płukanie, jak proszek się skończył prałam w zwykłym ale wtedy z płynem dziecięcym i małej nic nie było, jak płyn się skończył prałam normalnie i było ok.

Ostatnio stwierdziłam że jestem egoistką straszna i muszę coś z tym zrobić, więc już nie narzekam na swoje bóle czy złe samopoczucie, tylko Wam marudze jak już :) a ztego względu że np. mój mąż wraca z pracy po 10 godz. gdzie pracuje na hali w której jest w taką pogodę ok 70 stopni i pracuje jeszcze przy wacie szklanej więc całe ręce ma pokancerowane ;/ zresztą wszyscy moi pracują i po prostu jest mi głupio narzekać jak moim zadaniem jest głównie leżenie....dlatego dziś posprzątałam, poprałam, umyłam nawet okna....obiad już się robi i zaraz jadę na działkę dolać wody do basenu żeby moja rodzinka mogła dzisiaj się wymoczyć. Nie będe narzekać głośno bo później to będzie dopiero :D

http://s8.suwaczek.com/201511184965.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1ikadq00p.png

Odnośnik do komentarza

Wiolinka ja z uzywek mam 2 pajacyki i body. Nie jestem dobra w grzebaniu na lumpkach. Wtedy chyba z godzine mi zeszlo i zaplacilam 25zl ale noweczki wygrzebalam. Teraz juz nie dam rady. Wybiore sie z lista do 2/3 sklepow i zakupie. Ale to jak dostane moze kase z ZUSu bo na razie krucho. Dopiero 2 dni temu zaplacilam ostatnia skladke ZUS (1850zl + ksiegowa 150zl)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...