Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

jusiaaas, uff, dobrze :) oby tak do końca już z górki z wynikami :)
Ja też już po wizycie na NFZ więc szybko i oczywiście wg Pani dr wszystko ok. 10 sierpnia jadę badać to serduszko maleńkie...
A z rzeczy ciekawych...przesunął mi się termin porodu na 13 październik, Ala duuża, ma 1030 g czyli ponad kg , no i okazuje się,że to 29-30 tydzień ciąży...A nie 25 :/
Możliwe,bo przecież sama nie wiem czy moje krwawienie z odstawienia nie było już w ciąży ?:/ hm...
wymiary wszystkie też dają obraz 29 tygodnia...zobaczymy :)
Miłego dnia mamy i babcie ;)

Odnośnik do komentarza

sabaina - Moja poducha której link wysłałam ma bardzo mięciutkie wypełnienie. Jak dla mnie super wygodna.

azsa - wow!! Ale wieści!!Kilogram dziecka. To ty urodzisz pierwsza i będziesz nas wspierać i opowiadać o porodzie tym co mają urodzić pierwszy raz jak ja!! :) Tylko się nie przepisuj do październikowych mam. Zabraniam! ;)

Roza - trzymam kciuki żeby w środę wyszło i aby twoj mógł dostać wolne i pojechać z tobą! Uda się! :)

A tak a propo babciowania to ja mam 30stkę i nie czuję się babciowato. Jestem w kwiecie wieku. Młoda i powabna. :) Tylko kręgosłup czasem boli. ;)

jusiaaas - Ciesze się że wyniki dobre. Już cię tam nie położą - dopiero na poród. Musi być - nie ma inaczej.

Moja córcia kopie praktycznie tylko nisko i kiedy chce,nie widzę reguły.Skurczy nie odczuwałam ani nic podobnego do nich.Pewnie u mnie jeszcze nie było.Czy to się da przegapić?

Margaret - odezwij się jak już będziesz w domciu.Fajnie, że wypuszczają.

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy73sbt5qthy3z.png
https://www.suwaczki.com/tickers/6sutgywls7knbkel.png

Odnośnik do komentarza

Witam. Wczoraj pisalyscie o "pretensjach" innych o nasze dbanie o siebie i dziecko.
Taaaa najmadrzejsze te babki ktore "pracowaly" do konca za komuny i wtedy robote 1 osoby robilo 6 ludzi. Moja mama pracowala do 1 tyg przed porodem ale uwaga! pracowala w jakims zakladzie mechanicznym w biurze z 2 kolezankami w dziale wynalazczosci!!! A jak myslicie ile "wynalazkow" trzeba bylo opatentowac przez cala jej ciaze???? Rano autobus miala spod domu pod zaklad, obiad rodzice jedli w stolowce, o 15. 15 byla w domu i spokoj.... i tak wiekszosc kobiet pracowala. Potem pol roku w domu i do zlobka dziecko,mama w pracy, obiad w stolowce itp....
Tak wiec moze nue mialy pampersow i sloiczkow ale mialy o wiele lzejsza prace i mniej stresow z nia zwiazanych. A teraz wyobrazacie sobie kobiete w biedronce pracujaca do 38tc??? Moja kolezanka od gina l4 nie umiala wysepic bo stwierdzil ze to wymysl ze w biedronce sie ciezko pracuje... powiedzial ze da jej po 28tc...
A kobiety w korpo?? Moze ciezarow nie dzwigaja ale jakie stresy i presja??

Termin om i usg 11.11.2015

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidgu1rp57j5hst.png

Odnośnik do komentarza

Roza, spokojnie, nie denerwuj się ...
dzięki dziewczyzny...nie mam zamiaru zmieniać forum na październik...tu mi dobrze bardzo z WAMI i powiem szczerze,że się do Was przywiązałam...nie rozumiem do końca tej różnicy i zmiany ...przecież to miesiąc jest a to sporo jak na mój malutki rozumek:/ a to możliwe że mała tak szybko rośnie ? Może ja za dużo jem ? Eh...

Odnośnik do komentarza

Pierwsze usg miałam jakoś w 8 tygodniu gdzie coś było widać... Wcześniej też w 6 bodajże...Ale nic nie widziała pani dr...tzn podejrzewała po powiększonej macicy jak to ujęła...,że wczesna ciąża...test wyszedł dużo wcześniej...
Ja już zgłupiałam...zobaczę co mi 10 powie pani dr prywatnie jak pojadę...

Odnośnik do komentarza

Wiolinka jestem juz w domu wypis dostalam o 13:30. Musialam sie rozpakowac. Wrzucilam ciuchy i reczniki ze szpitala do pralki. Mama wyprala mi poszewke na rogala. Siostra pomogla mi zciagnac hybrydy. Jutro sobie zrobie nowe. Teraz odpoczywam. Za chwilke ide wywiesic ciuchy, odpoczne i wezme kapiel. Juz pozniej tylko leniuchowanie :) dostalam w szpitalu takie wskazowki, miedzy innymi, ze mam lezec na lewym boku z nogami lekko do gory... Ze mam dbac o cialo (zapobiegac rozstepom) umiarkowany ruch, odpowiedni nastroj, pozytywne nastawienie do swojego stanu i codziennego zycia. Mam liczyc ruchy plodu. Kontrolowac skurcze macicy. I tyle z takich ciekawszych. Dostalam L4 tygodniowe zeby mniejszy zus zaplacic w tym miesiacu.
Powiem Wam ze czulam sie lepiej traktowana (tak z usmiechem i serdecznoscią) przez pania ordynator chyba ze wzgledu na to ze jest moja prowadzaca :) Ogolnie nie bylo mi tam zle ale lepiej mi w domciu :) przynajmniej zobaczylam miejsce gdzie bede rodzic i juz wiem co jak i gdzie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...