Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Kurczę, tydzień temu zepsuł mi się komp i teraz nie mogę się zalogować na swoje konto bo nawet nie pamiętam jakiego maila tu używałam (przy okazji straciłam moją listę wyprawkową opisywaną dokładnie przez bite dwa tygodnie - co, ile i za ile:P). Pewnie wszystkich wpisów nie nadrobię bo chyba musiałabym cały dzień siedzieć przy kompie:P
Fajne macie te brzuszki swoje, u mnie niby jest ale jakiś nie za duży:P zresztą dalej utrzymuje się waga +1kg od początku ciąży więc pewnie to dlatego:P Ale jutro usg to zobaczymy czy wszystko ok i już będę spokojniejsza;)
natala1531 a z której strony Warszawy mieszkasz? Może gdzieś w okolicach Otwocka? Bo z tej strony już 2 na forum jesteśmy, nie miałabym za złe jakby jeszcze 3 osoba się trafiła:P

Odnośnik do komentarza

O Mamo! Nadrobiłam post po poście :D piękne macie brzuszki! Może później też wrzucę fotkę. Niestety za dużo tego i nie pamiętam, ktora z Was pisała, że teraz pije tylko kawę rozpuszczalną. W ciąży nie powinno się pić takiej kawy, tylko prawdziwą, najlepiej z ekspresu lub lawy zbożowe. Kawa rozpuszczalna oraz wszelkie "kawy" bezkofeinowe to chemioterapia i Czarnobyl...

Odnośnik do komentarza

Silvara ważę już prawie 60kg, a przed ciążą 51 (mam tylko 163cm).

Co do kawy - ja prawie codziennie cappucino piję... Każdego dnia mówię sobie, że od jutra koniec z kawą, ale coś mi nie wychodzi ;] Wyczytałam jednak, że w takim małym cappucino jest jedno espresso, a ono wcale nie ma tyle kofeiny, żeby mogło jakoś zaszkodzić.

Odnośnik do komentarza

Ja też taka wielka jestem jak większość z Was czyli całe 164 cm i to rano! Darka, to chudziutka jesteś, pewnie rewelacyjnie wrócisz po ciąży do swojej wagi:) ja jestem o 10kg hmmm... okrąglejsza i nadal ważę mniej niż przed ciążą... Ale miałam dużo mięśni, bo sporo ćwiczyłam, więc pewnie dlatego takie anomalia wagowe.
A ja kawę pije raz na jakiś czas, bo uwielbiam, ale mocno na mnie oddziałuje. Jak czuje się senna to nawet codziennie. Mam kawiarkę Cafissimo Tchibo od paru lat, kupuję kapsułki o mocy 2 biorę duży kubas i dolewam mlekiem do końca . Mniam :)

Odnośnik do komentarza

Ja zaczynałam od 54 kg przy 160 cm ;) walczyłam o tą wagę jak lwica :P Jakies 3 lata temu jak zaczynałam ostro trenować było 62...i powiedziałam koniec z tym...Z dnia na dzień odstawiłam wszystkie gazowane napoje, długi czas nie jadłam słodyczny, nie wspominając o fast foodach...Teraz znowu zaczęłam trochę szaleć i pozwalam sobie na słodkie, a jakis syf zjem raz w miesiącu moze ;) Nie mogłam jakoś więcej zrzucić, pewnie mięśnie mi się robiły więc trochę wiecej ważyłam niż zakładałam...Na poprzednim warzeniu akurat u endokrynologa miałam juz 58 . Widzę, że mi się tyłek poszerzył i brzuch mam taki nie że piłeczka tylko cały brzuch mi urósł :P i cycki wróciły do rozmiaru jaki był zanim zaczęłam ćwiczyć...:P Ciekawe ile mi waga dzisiaj pokaże...o 18 idę na badanie! Już się nie mogę doczekać... :)

Jaka pogoda dzisiaj u mnie w ogóle...15 stopni...

http://fajnamama.pl/suwaczki/w09y2ey.png

Odnośnik do komentarza

To ja mam dolce gusto na kapsułki :) Generalnie przed ciążą to i 3 czarne duże kawy dziennie wypijałam i mogłam zasnąć normalnie więc to małe cappuccino to chyba nie jest dla mnie jakieś straszne ;) Ciśnienie u gin mam zawsze w normie, a przed ciążą jak gdzieś mi mierzyli, to zawsze za niskie więc jest chyba ok :)

Odnośnik do komentarza

Ja piję bardzo mało kawy w ciąży...Dzisiaj akurat jestem umówiona z kumpelą na mrożoną, bo za mną ta kawa łazi od dawna! :D Chociaż pogoda nieciekawa na taka kawę na zimno...Czasem wypiję zbożową...Właśnie na początku wypiłam bezkofeinową, a potem przeczytałam, że to sama chemia...Rozpuszczalke też wypiłam raz...Całe moje szczęście skoro to najgorsze świństwo się okazało...Zazwyczaj wypiję jakieś latte itp...

To może ktoś w Gdyni będzie przy okazji :P że też nikogo nie ma akurat...Iza tylko z Gdańska.. Może się jakoś uda umówic? ;)

http://fajnamama.pl/suwaczki/w09y2ey.png

Odnośnik do komentarza

Kurcze ale produkujecie :) co do nóg to mi strasznie puchna a w nocy budzę się i idę moczyć w zimnej wodzie bo aż bolą i palą! Kawę piję tylko jedną słabą rano ale to tylko żeby z łazienki skorzystać bo przed ciążą kawa fusiasta i fajek na śniadanie to był standard. Może i mi się uda zdjęcie brzuszka wstawić. Ja przytylam 3 kg od początku mam 170 cm i I teraz 63.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgzbmhlksocitq.png

Odnośnik do komentarza

Darka ja też chętnie podjadę na jakieś spotkanie w Wawie, z Otwocka to w sumie chwila do Warszawy dojechać;) akurat u mnie w tym miesiącu zakupowe szaleństwo jest całkowicie zakazane ale chętnie potowarzyszę:P
I gdyby nie Segana to myślałabym, że tylko ja jestem z tych wyższych na forum:P 173 mając 15 lat miałam, czy potem urosłam to nie wiem, ale chyba nie;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...