Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłam od nowego lekarza ,dostałam zwolnienie:) zdziwiła się babka jak jej opowiedziałam o moim doświadczeniu...dała mi od razu na miesiąc :) widziałam maluszka :) jaki już duży ,prawie 8 cm :) ale nie widziałyśmy czy chłopak czy dziewczynka... grunt ,że zdrowe :) no i drukarka im wysiadła, więc nie dostałam zdjęcia :( ale cieszę się :) to w końcu idę spokojnie robić obiadek :) naleśniki :) hehe i odpoczywam później :) miłego weekendu majowego dla wszystkich:)

Odnośnik do komentarza

No, już po kontroli. Wszystko w najlepszym porządku :) lepiej - wszystko jest idealnie! Widziałam już rączki, nóżki, główkę, tułów, maciupeńkie serduszko. Łobuz machał łapkami, a po chwili zaczął podskakiwać, hop i dupka do góry :D takie chwile przyćmiewają tygodnie całodniowych mdłości :) patrzę na swój brzuch i nie wierzę, że tam naprawdę jest schowana taka mała, rozwijająca się istotka, z potencjałem do podboju świata :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3csqv4xghmbg2.png

Odnośnik do komentarza

Silvara dzięki :) Expirate, gratulacje :) no ja właśnie też nie potrafię pojąć jak takie cudo tam sobie pomieszkuje:) i że jest :) i że to najpiękniejsza rzecz jaka mnie w życiu spotkała... I na ten monitor mogłabym gapić się godzinami :) następna wizyta dopiero 28 maja :( będę tęsknić :( Termin dziś wyszedł na 5 listopada :) Poprzegladam dziś ciuszki :) choć mama mi już tyle nakupiła :) i mam taką śliczną karuzele nad łóżeczko w zajączki pluszowe :) no piękna jest :) a mój ukochany zrobił mi niespodziankę i urządził pokój dla maluszka :) choć razem jeszcze nie mieszkamy,będę się do niego wprowadzać... Też się troszkę martwię czy podołamy...czy się dogadamy i odnajdziemy...Ale staram się być dobrej myśli :) buziaki

Odnośnik do komentarza

azsa, super, że trafiłaś na dobrego lekarza! Faktycznie praca w żaden sposób nie sprzyjająca ciąży... Ale mnie wystraszyłaś tą wielkością malucha, patrzę na twój suwaczek i widzę że jesteś niewiele dalej niż ja a mój maluch tydzień temu miał 4,5 cm, dobrze że napisałaś że suwaczek się spóźnia i dzidzia starsza bo już bym drżała że moja za mała :P
Ja codziennie oglądam moje nagranie z usg, podziwiam jak maleństwo macha rękami, nogami a na 4D widać nawet jak pakuje kciuk do buzi, widać też pośladki :D

7.08.17

Odnośnik do komentarza

Witam. Czytam sobie Was regularnie. Duzo rzeczy mnie zastanawia. Np wiele z was pisze ze jecie sledzie. A jakie? Takie solone? Czyli tez surowe....??? A lososia nie wolno jesc tego wedzonego na zimno, na goraco wedzonego chyba mozna bo wedza je w temp ok.70'C a bakterie listerii i toxo gina w ok. 60'C....
Sery oryginalne francuskie odpadaja,nasze z Turku sa dopuszczalne bo sa z mleka pasteryzowanego.

Co do pracy i l4. Ja pracuje na stacji benzynowej o bardzo duzym natezeniu ruchu. Praca na zmiany 12h,nocki, noszenie zgrzewek napojow i skrzynek piwa, sprzatanie zracymi detergentami, opary paliwa gazu,sytuacje mega stresowe (ktos kto nigdy nie pracowal na takiej stacji nie ma pojecia jak upierdliwi, obrazliwi, chamscy sa klienci i to raczej wiekszosc z nich....), praca w biegu (nawet do wc leci sie biegiem), podczas zmiany nie ma szans zeby siasc nawet na minute.... i moj pierwszy gin mi powiedzial ze to nie jest ciezka praca i spokojnie do 32 tc moge tam pracowac!!!!! Moj kierownik kazal mi zmienic gina bo on sie strasznie przremuje i boi o ciezarne pracownice. Kolejny gin dal mi w 13 tc zwolnienie.... niech se taki doktorek popracuje na zmianie gdzie srednio obsluguje ok. 1000 ludzi przez 12h, w miedzyczasie tankuje gaz, dokladam towar, sprzatam wc klientow, przyjmuje dostawe towaru itp.....

Termin om i usg 11.11.2015

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidgu1rp57j5hst.png

Odnośnik do komentarza

A ja muszę przyznać, że ciąża to fajna sprawa. Do tej pory miałam problemy ze zdrowym odżywianiem, a teraz? Od sztucznego mnie odrzuca, za to np na widok pomidorów to mi aż ślinka cieknie. Przed chwilą się obudziłam z drzemki, w tym czasie mój upiekł krokiety (te takie grube frytki), a ja oczywiście je olałam i rzuciłam się na zieloną fasolkę, którą ugotował sobie, żeby wcinać przed kompem :D albo wcześniej wcinałam drobno pokrojonego świeżego ogórka i pomodorki koktajlowe zupełnie jak przekąskę typu chipsy ;) muszę kupić więcej owoców i warzyw, bardzo mnie do nich ciągnie.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3csqv4xghmbg2.png

Odnośnik do komentarza

Teraz jestem na wychowawczym i na razie l4 mi nie potrzebne. Dopiero od wtzesnia gdy mloda pojdzie do p-kola bo kierownik napewno nie pozwoli na moj powrot w 30tc..
Duzo piszecie o tsh. Ja mam odwrotny problem. Mam za niski bo 0,22 ale gin powiedzial ze tak lepiej niz za wysoki.... przed nastepna wizyta mam sobie zrobic kolejny raz poziom tshi do tego ft3 i ft4....

Termin om i usg 11.11.2015

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidgu1rp57j5hst.png

Odnośnik do komentarza

azsa, mi lekarz powiedział dokładnie to samo ;) ale ja jestem przewrażliwiona na punkcie tego CRL, bo moja poprzednia ciąża na początku się dobrze rozwijała, w 9 tygodniu trafiłam z plamieniem do szpitala i już tam było trochę małe CRL ale serduszko biło, a 2 tygodnie po wyjściu ze szpitala na wizycie kontrolnej okazało się, że rozwój dziecka zatrzymał się mniej więcej w dniu wyjścia ze szpitala, na tyle wskazywało CRL. Dlatego tak się boję, by nie było zbyt małe, bo w poprzedniej ciąży był to początek końca..
Co do pracy, to pracuję w firmie zajmującej się doborem i sprzedażą pewnych urządzeń (niszowa branża więc nie piszę szczegółów), jestem na pierwszej linii w kontakcie niezadowolony klient-firma, więc wiem co to znaczy chamskie traktowanie, do tego szef ciągle wymaga więcej i szybciej. W czasie gdy nie ma klientów do moich obowiązków należy też sprzątanie (40 okien), badanie odczynnikami chemicznymi, a czasami trzeba coś przynieść z magazynu, niektóre paczki ważą 20-30 kg i dygam to sama. Więc doskonale Cię rozumiem ml0da19...

7.08.17

Odnośnik do komentarza

Mój termin jest na 23.11 fasolke już widzialam. kolejne usg mam 14.05 już to poważne. Biore duphaston ale okropnie mnie mdli czasem aż boje się brac kolejna tabletkę. Gin przepisala Mi luteine ale jak skońCze duphaston. Pytalam o L4 ale może dac podobno po 12tyg. Robie prawo jazdy zaczelam jeszcze zanim zaszlam w ciążę. Gin powiedziala ze powinnam sobie to darować co mam zrobić? Wyjezdzulam już 18godzin. Jestem tym zEstresowana.

http://fajnamama.pl/suwaczki/83kdyf7.png

Odnośnik do komentarza

Życze udanego długiego wekendu wszystkim dziewczynom, które wyjeżdzają. Ja nie pracuję od 5 tyg.ciąży i czuję się jakbym cały czas miała długi wekend. :)
Czytam i się nie mogę nadziwić. Współczuję dziewczynom które pracuja w takich cięzkich warunkach i gin.nie chce dać zwolnienia!! Faceci też chyba powinni rodzić.Przynajmniej by wiedzieli jak to jest być w ciąży. Tylko wtedy by zrozumieli sytuację przyszłych mam. A tak zero empatii.

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy73sbt5qthy3z.png
https://www.suwaczki.com/tickers/6sutgywls7knbkel.png

Odnośnik do komentarza

Czyli już pomału kupujcie potrzbene rzeczy dla malucha?
Niestety ja się boję że to za szybko, zbyt duzo poronien wokol znajomych.
Ale staram sie nie dopuszczac mysli takiej,
co do pomidorow, moglabym zamieszkac w tej chwili na polu albo w folii gdzie je uprawiaja , poprostu je pokochalam ! niestety do teraz miesa nie moge ruszyc ;/ strasznie mnie mdli i odrzuca zapach smazonego gotowanego itd.. co do pracy ja jestem recepcjonistka w hotelu i mam zamiar pracowac jak najdluzej, wdzieczna praca, nie meczaca :) czytalam ostatnio ze juz mozna wyczuc ruchy dziecka są zbliżone do bulgotania w brzuchu!
Mamuśki czujecie takie? :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...