Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co, w wolnej chwili przejrzałam sobie kilka ostatnich stron z wątku 'kwietniówek'... Tam to się dopiero zaczyna hardcore ;) To moja pierwsza ciąża i póki co najważniejsze jest dla mnie tu i teraz, ale chyba trzeba jak najlepiej wykorzystać ten czas, kiedy jeszcze można się wyspać w nocy, czy iść do sklepu w dowolnej chwili ;)
Robicie coś 'nowego' od czasu, jak dowiedziałyście się o ciąży? Moja była nieplanowana i chwile przed nią zapisałam się na kurs prawo jazdy - teraz się nawet z tego cieszę, bo to chyba ostatni dzwonek, żebym miała na to czas w ciągu najbliższych kilku lat ;)

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny:)
moj termin to piatek 13:) czytam Was od kilku dni i w końcu postanowiłam dołączyć. Chętnie zostałabym dodana do tajnej grupy na fb, tylko do kogo kierować te prosby? Ja się jeszcze nie chcę ujawniać (praca…) i wolę nie być widoczna na fb jako przyszła mamuśka, ale podobno tam te rozmowy są bardziej uporządkowane? pozdrowienia

Odnośnik do komentarza

Nienia87, musisz poszukać we wcześniejszych postach. Były podawane jakieś linki .
Ja również tutaj zostaję :D
Darka86 również nigdy nie narzekałam, ale teraz to jiz na prawdę prawko (i umiejętności) bardzo się przydadzą :) moja kuzynka robila pw w pierwszej ciąży, przeszła przez wszystko jak burza i zdała za pierwszym razem.
Tego życzę również Tobie i trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza

Nienia89 poszukaj dziewczyny o nicku Velines, ona zaprasza do siebie i dodaje do grupy, ja czekam na akceptacje:) ja bym sie chętnie przeniosła na fb (tylko tajnie), można wrzucać zdjęcia i w ogóle kontakt jest bardziej bezpośredni. A co do płci to wolałabym dziewczynkę. Mam juz jedna swoją ośmiolatkę i bardzo! bym chciała zeby złapały kontakt.

Odnośnik do komentarza

Gdzieś czytałam ze dziewczynki powstają z plemników które dłużej wytrzymały tzn jezeli do wspołżycia doszło przed owulacja a plemniki przeżyły i doszło do zapłodnienia dopiero kilka dni po stosunku. Ja mam zabawna sytuacje bo mój wyjechał na narty w lutym i do zaplodnienia wg obliczeń lekarza doszło, kiedy chłopa nie było w domu:)) zgodnie z tym co przeczytałam to powinna być dziewczynka:)))

Odnośnik do komentarza

Mój chłopak namawia mnie na prawko póki to początek, bo potem wiadomo, że może być różnie i chęci gdzieś uciekną...Ja mam jednak opory, bo już raz robiłam kurs i w pewnym momencie doszłam do wniosku, że lepiej będzie dla wszystkich jak nie będę siadać za kierownicą. Z drugiej strony wiem, że prawo jazdy mi się bardzo przyda w najbliższej przyszłości...

http://fajnamama.pl/suwaczki/w09y2ey.png

Odnośnik do komentarza

Apropo płci oboje z moim miśkiem cały czas gadamy jakby już na 100% miał być chłopak :P Ale oczywiście najważniejsze żeby bobo było zdrowe :)

A jak jest u was z tymi śledziami, które niby są tak uwielbiane przez kobiety w ciąży. Pożeracie je kilogramami razem z bitą śmietaną, czekoladą itp? Dla mnie to jest jedyna rzecz. która zaczynam jeść i od razu mam odruch wymiotny.. :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/w09y2ey.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...