Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

jezeli chodzi o prace to w twoim wypadku tylko dogadanie wchodzi w gre...

a jezeli chodzi o suwaczek to gdzie ty wklejasz ten link tutaj gdzie piszesz post?? jesli tak to powinnas wejsc na edycje swojego konta i tam masz cos takiego jak sygnatura

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

a dlugo juz tam pracujesz??i wogole czemu na umowe zlecenie?? a tak wogole to jezeli chodzi o umowe zlecenie to jak mi wiadomo to nie powinnas miec normowanego czasu pracu wkoncu jak zlecenie to zlecenie :D ale nie juz tak zeby na udry nie isc to albo jeszcze poczekasz moze sobie znajdziesz inna prace gdzie cie zatrudnią a jak nie to bedzie trzeba inaczej kombinowac....

a i jak masz prace przy komputerze to co 1h powinno byc chyba 5min przerwy ale to chyba na normala umowe

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Velines dziekuje za info zobaczymy. Czekam juz drugi dzien ale spoko to nie najwazniejsze w tym momencie heh;))

Monique7 - masz racje trzeba kontrolować ale na spokojnie. Mi przed staraniami wyszla niedoczynnosc tarczycy i podwyzszona prolaktyna. Zreszta moj mąż rowniez ma problemy z tymi hormonami ( ma niedoczynnosc i podwyzszona prolaktyne). Teraz przy braniu tabletek tsh mam w normie;)

Odnośnik do komentarza

ja na badania ide w poniedzialek dopiero bo 18 mam wizyte to zeby byly swieze :)

ma ktos cos na lenia ?? nie chce mi sie nic dzisiaj .... leci mi wszystko z rąk, dwa razy upuścilam lopatke jak odgrzewalam sobie leczo a o zmywaniu nie wspomne myslalam ze wszystko bedzie potluczone :( chyba gorszy dzien jakiejs meliski trzeba zaparzyc...

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Witam nowe dziewczyny! fajnie że jest nas coraz więcej :)
magdalena3 a kiedy najlepiej iść na USG, w którym będziesz tygodniu 18? Powiem Ci, że ja też mam lenia niezłego..... a spać mi się chce ciągle
słuchajcie robiłam dziś znów test i nadal jest jasna druga kreska czy nie powinna być mocniejsza niż wczoraj?? mam mieszane uczucia bo jeszcze to zaziębienie...
Powiem Wam że z tą pracą też różnie słyszałam, ja np pracuje jako korepetytorka i siedze godzinami na krześle bez ruchu i to chyba też nie jest dobre :/

Odnośnik do komentarza

hej, z tą Anglią wszystko dziwnie wygląda wiec pierwsze usg za 2 tygonie w polsce napewnno zdam relacje, jak na razie boli mnie brzuch leże w łóżku i masuje i mowie kruszynce zeby sie z miejsca nie ruszałą jezeli tam jest, dzis brzuch zdecydowanie boli mniej aczkolwiek boli i straszy dla potwierdzenia wszystkiego w sobote kupimy mega czuły test co by potwierdzić już 100% bo te testy wyszły tak licho ale wszystkie 4 wyszły tak samo.
Co do witamin, niewiem co i jak, mam multiwitamine dzis łyknełambo mnie tkneło cos wiec narazie musze sie nią zadowolić do jutra, skoczymy do apteki po jakis zestaw dla "początkujących" hehe
Wiecie co... niewierze, mam takie uczucie ze to mnie nie dotyczy a w duszy nadzieje ze to prawda.

Odnośnik do komentarza

tzn. wszedzie niby mowia ze USG powinno robic sie tylko 3 razy w czasie ciazy ... ja mialam poprzednia pania gin taka ale to tylko na 3 trymest jakos przezylam oczywiscie zabiegani na NFZ sa wiec ostatnim miesiacu nawet mi malutkiej nie pokazali a o zdjeciu zapomniec moglam wiecznie papieru nie mieli nawet jak w szpitalu bylam:/

ja bylam teraz na pierwszym w 5tyg i 6 dniu bo akurat tak sie zapisalam po zrobieniiu testu ale od 6 tyg. dopiero bedzie serduszko widac a ja 18 bede w 8 tyg wiec powinno juz byc

warto poczytac sobie na parentingu kalendarz ciazy fajnie opisane tydzien po tygodniu i wogole rozne rady w innych artykulach

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

ale wiecie co wydaje mi sie jaki jeszcze jest test bo ja w pierwszej ciazy robilam kilka i nigdy nie byla taka bardzo mocno czerwona kreska nawet jak bylam w zaawansowanej ale za kazdym razem mialam innej firmy
teraz tez ta moja kreska nie jest az tak bardzo mocno czerwona ale tez juz byla ja po chwili widac

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ja testy robiłam co drugi dzień i tylko rano.Drugi nawet wyszedł jaśniejszy od pierwszego.Nie ma sensu robić 3 w ciągu 2 dób bo genatropina kosmówkowa przyrasta co najmniej 66% razy co dwie doby i największe stężenie jej jest w porannym moczu.
Skoro ciągle brzuch boli to chyba lepiej pokazać się ginowi.Ja prewencyjnie biorę nospę 3x2 - przy pierwszej ciąży miałam tak zapisane.Na początku najważniejszy jest kwas foliowy a od 13 tyg miałam włączone dopiero witaminy.

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny ;-)

Prawdopodobnie dołączę do listopadowych mamusiek. Dzisiaj wyszły mi dwie kreseczki na teście jutro z rana powtarzam test i idę robić beta hcg i badania w kierunku toksoplazmozy, ponieważ od roku mam kota w domu a wiem, że jest to niebezpieczne dla kobiet w ciąży.
A tak poza tym jestem mamą prawie sześciolatka wiec czas już było zdecydować się na drugie dzieciątko ;-)
Termin prawdopodobnie 20 Listopad.

http://malenki.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png http://s2.pierwszezabki.pl/024/0243779c0.png?4257http://img16.imageshack.us/img16/2507/dsc00544sh.jpg

Odnośnik do komentarza

Moje testy tez tak wyglądają bo robiłam je przed terminem miesiączki dzis mija dzień w ktorym @ miała być niema puki co. Bardzo sie boje zaczynam świrować ze jeszcze przyjdzie. Brzuch boli od 3 dni. :( wogóle lapie jakiegoś dola ze stracę okruszka albo na usg mi pokaze puste jajo albo ze okres przyjdzie a ja juz się tak cieszę...

Odnośnik do komentarza

witam nowe mamusie
trzeba myslec pozytywnie ze sie wszystko dobrze poukladam
jestem wiem co czujesz przezylam mozna powiedziec ze to samo tylko moja Agatka usnęła we mnie nie cale 3 tyg. przed planowanym porodem
a więc głowa do góry...

właśnie sobie uświadomilam ze jak moj wyjezdza z domu do pracy to czuje jakis niepokoj juz ktorys dzien z rzedu, o niczym innym nie mysle byle by zadzwonil ze dojechal, i przypominaja mi sie sceny z pozegnania ♥
Was pocieszam a sama siebie nie potrafie

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Na dlugo wyjeżdża? Ja mam obawy bo w mojej rodzinie poronienia byly częste siostra 2 razy i widziałam jak cala rodzina to przezyla ja tez. A znów w rodzinie mojego faceta wszystkie szczęśliwie donosily teraz jesna z sióstr mojego ma dwie córeczki w brzuchu i dwójkę juz na świecie :) wiec rodzinę ma spora :)

Odnośnik do komentarza

do pracy i wraca je obiad i jedzie do nastepnej ale do tej pierwszej ma prawie 40km w jedna strone niby nie daleko ale jakos tak mnie przelecialo dziwne uczucie ale juz dojechal caly i zdrowy :)

u mnie w rodzinie tylko jedna ciocia raz poronila ale przeszlo 20 lat temu i w rodzinie ani u mnie ani u mojego nic takiego wiecej sie nie dzialo...

A maluszków to i u nas sporo ja mialam rodzic 30 wrzesnia a mojego siostra 14 października wiec prawie razem bylysmy w tym samym czasie....

Dobrze ide cos przekasze bo mi zaraz zoladek kregoslup wciagnie

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...