Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

To moja 3 ciąża.Mam syna 5 letniego.Drugą ciąże straciłam w sierpniu.Puste jajo-poroniłam w 7 tyg.Byłam zdrowa ale w górach zrobiłam test a jestem z pomorza-i zmiana klimatu zrobiła swoje.Swoją drogą chyba od początku coś było nie tak bo kreska na teście słabo ciemniała.

Odnośnik do komentarza

ohohoh ale nas przybylo :)

U mnie wczoraj nerwowo bo moi rodzice lecieli pierwszy raz samolotem i to chyba ja mialam wiekszego stres. Oczywiscie na w drodze na lotnisko wypadek, masakra nie moglam sie pozbierac po zobaczeniu auta, jakies mysli zle mnie ogarnely i jakby tego bylo malo w drodze powrotnej nastepny dwa auta skasowane, dopiero co pomoc sie zjezdzala i ludzie byli w autach, dla mnie to szok... nie dalo sie nie zauwazyc tego ale jakos sie ogarnelam...

Ciąle mam poranne mdlosci, i wieczorne.... na jedzenie patrzec nie moge, ale trzeba cos jesc zeby malenstwo roslo... u mnie waga narazie w miejscu stoi chociaz z porownaniu z poprzednia ciaza to mialam 10 kilo mniej no ale nie udalo mi sie tego zrzucic w pol roku dobre i te 4 co zrzucilam
18 mam wizyte i nie mmoge sie doczekac seduszka malenstwa...

a jak tam u was samopoczucie??

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

a wlasnie w sprawie choroby to nie ma tez co panikowac ja poszlam do internisty powiedzialam ze jestem w ciazy i dala mi leki ktore nie szkodza dziecku a bylam na antybiotyku przez ponad tydzien potem pojechalam na badania do gin i wsio bylo ok jak na pierwszy rzut oka :) ale bedzie dobrze bylebys nie brala zadnych lekow z ibuprofenem i tez mi mowili ze zadnych syropow na kaszel i kropli do nosa najlepiej to domowe sposoby wlasnie, czosnek, cebula z cukrem i ten syrop pic mi pomagal no i mleko z maslem i miodem taakie gorace :) a i jeszcze pomaga wymoczenie nog w goroacej wodzie potem grube skarpety i pod koldre.... ale to duzo wiecej jest tego w necie opisane a wiec dobrze bedzie

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Witam, nieśmiało i niepewnie wstępuje w krąg listopadówek, od 2 dni testuje 4 testy z jaśniutką róźową kreską. Brzuch boli od dni trzech, dzis właściwie mniej, wczoraj jadąc autobusem czułam tak silneskurcze ze pewna byłam ze okres przyszedł pełną gębą, ale zamiast podpasek kupiłam test;) Dwie kreski jedna jaśniutka, dzis rano taka sama;) Oczywiście ja już straciłam głowe i ciesze sie ogromnie, czuje też strach bo jestem w uk i mam problem z jęzzykiem,niemam pojecia jakie mam prawa. Ale na to przyjdzie czas, w kwietniu polece do lekarza bo bede w polsce na swieta, poza tym tu niema sensu z tego co sie orientuje usg w 12 tygodniu robią wiec do tego czasu dostane pierdolca;)

Odnośnik do komentarza

antala nie martw sie to nawazniejsze
a jezeli chodzi o lekarzy w uk to nie poradze bo nie wiem moze popytaj na wczesniejszych miesiacach napewno kogos znajdziesz :) a wogole bierzesz jakies witaminki, kwas foliowy??

i wogole gratulacje :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

HEj. W UK podobno (doswiadczenie 4 kolezanek) do 12 tc organizm sam musi sobie radzic z ciaza, zazwyczaj (a szczegolnie przy pierwszej ciazy) nie dajs zadnych lekow na podtrzymanie nawet w razie plamienia itp.... a potem raczej polozna bedzie sie z Toba spotykala, usg chyba robia 2 albo 3 razy. Ogolnie polki ktore 1 ciaze przezyly w PL to ciezko maja sie przyzwyczaic...

Termin om i usg 11.11.2015

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidgu1rp57j5hst.png

Odnośnik do komentarza
Gość velines19

To i ja się pochwalę, choć od dwóch dni czekam na maila do aktywacji konta i nic nie przychodzi nawet w spamie :( a co jakiś czas daję, żeby mi jeszcze raz wysłało. No nic. Jestem w 6tc choć może teraz to i już 7tc. Tes robiłam późnym wieczorem, nie chciałam już czekać do rana i dostałam piękne dwie kreseczki :D Więc od razu do gina - oczywiście termin dostałam na tydzień później. Na wizycie 5tc - pusty pęcherzyk, ale miałam przyjść za tydzień. Badania w tym czasie porobione, oczywiście wyniki im zaginęły :P I byłam teraz we wtorek na ostatniej wizycie i już było widać zarodek - 4mm :D Dzidziuś jest nieplanowany, ale bardzo się z niego cieszymy! A termin mamy z om na 3 listopad :)

Odnośnik do komentarza

Antala gratuluje :) mieszkalam w uk dwa lata, poznalam kilka dziewczyn, ktore rodzily wlasnie tam. I byly bardzo zadowolone, nie pytalam nigdy o szczegoly ile wizyt u gina, kiedy usg. Ale wszystkie zgodnie twierdzily ze opieka podczas ciazy bardzo dobra :)
Apropos pustego pecherzyka, to niepotrzebnie sie tyle o tym naczytalam chyba... Wizyta u gina za tydzien dopiero i mam takiego stresa, ze oszaleje do tego czasu

http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgzu3wrk1gjmj.png

Odnośnik do komentarza

No i w końcu mogę się zalogować :D Scared.pati nie ma się co martwić i denerwować na zapas, spróbuj się uspokoić, a będzie dobrze :) Też miałam takie obawy i ogromny stres, ale mąż mnie doprowadził do ładu i powiedział "będzie co ma być! a jestem pewien, że nawet jeśli teraz nam się nie uda to będziemy się starać do skutku.." oj podniosło mnie to na duchu!

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgx3e3k5eupxrkk.png

Odnośnik do komentarza

Witam nowe dziewczyny;) Fajnie ze z dnia na dzien nas przybywa. No ja poki co wciaż czekam na linka aktywacyjnego.
Velines a Ty ile czekalas na tego linka bo tez chyba pare dni??
Magdalenka ja pierwsze usg mam 17 jestem ciekawa czy cos juz zobacze;)) Licze sie z tym ze moze to byc troszke za wczesnie bo to 5 tydzień będzie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Fajnie, że coraz więcej z dziewczyn tu zagląda. U mnie w sumie każdy dzień inny. Odrzuca mnie od zapachów środków czystości i od kawiatów, które dostałam na dzień kobiet (żonkile i hiacynty strasznie mi śmierdzą). Jestem non sto zmęczona o 21 już śpię; powinnam kłaść się na drzemki razem z córką, ale dopiero jak ona się położy mam czas żeby coś sobie porobić. No i wszystko mnie wkurza albo smuci hehe. Cycki nie bolą.
Ja na razie kwas foliowy do wyczerpania, później biorę Witaminer z DHA tak jak w poprzedniej ciąży ok. 30 zł za opakowanie - rozsądna cena jak na witaminy ciążowe! :)

Odnośnik do komentarza

Ditta ja z objawow mam podobnie ale inaczej. Cycki czasem pobolewaja ale okropnie drazni mnie i boli jak ktos ich dotyka. Mdlosci sa okropne dla mnie. Choc nie wymiotuje bo zaraz po przebudzeniu jeszcze nie zdaze nic zjesc jak musze leciec do toalety. Zapachy no coz zdecydowanie papierosy - moj maz pali.. i slodkie odrzuca mnie od slodkiego i jogurtow! A maz mnie w slodkie zaopatrzyl bo przed ciaza uwielbialam slodkosci a teraz nic.. tak wiec sobie leza i czekaja na zbawienie hahaha. Od ponad tygodnia zazywam kwas foliowy i lezakuje wiekszosc dnia bo nie mam na nic sily przez sennosc i zmeczenie :-)

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgx3e3k5eupxrkk.png

Odnośnik do komentarza

Ditta nie wiem tak pytam bo u mnie to juz po wybudzeniu tylko byl szok, stres, żal, łzy itp..

Grattuluje nowym mamusiom

Ja mam ochote na mandarynki i pomarancze, wlasnie je kupilam jem nie mowiac o tym ze popijam sokiem pomaranczowym :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, chcę na coś was uczulić, róbcie badania w ciąży!!! Koniecznie TSH i ogólne, bo mi wyszedł niebotyczny wynik i już się leczę. Bo zmęczenie i senność nie tylko może wynikać ze stanu ciąży, ale właśnie z niedoczynności tarczycy. Wszystko co można zbadać- badajcie.

Ja starsznie długo czekałam na linka aktywacyjnego, ale się odczekałam w końcu. Co do suwaczków - zerknęłam na suwaczki koleżanek z babyboom i tam wszystko ładnie opisane i pierwszy link do kopiowania wkleiłam w profil i wyszło :)

Co do objawów- nie mam praktycznie żadnych.. ale byłam bardzo aktywna sportowo przed ciążą, więc może to dlatego tak. Piersi mam powiększone, wrażliwe, ale nie bolą na szczęście mocno, ale trochę odrzuca mnie od różnych zapachów, ale znośnie jest. Apetyt mam straszny O.o Ale wiem, ze to wina właśnie niedoczynności tarczycy. No i spać za bardzo nie mogę- bo za dużo wtedy myślę :P Ogólnie jest dobrze :))

http://www.suwaczki.com/tickers/gann0tc7e3lfc4d2.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, jesli chodzi o linka aktywacyjnego, to na telefonie mi za cholere nie chcial przyjsc. A wczoraj na laptopie od razu.
Tez biore kwas foliowy od soboty, od kiedy tylko pojawiły się dwie kreski :)
I wiecznie zmęczona również jestem :( a do pracy muszę chodzić :( od 7 do 19 nie ma mnie w domu. Może któraś wie coś, jak w przypadku umowy zlecenie wyglądałoby ewentualne przejście na pół etatu z racji ciąży? Domyślam się, że kwestia dogadania z pracodawcą, ale może znacie podobne sytuacje :)

http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgzu3wrk1gjmj.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...