Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Ditta nie martw sie brakiem objawow ja mozna powiedziec ze w pierwszej ciazy w porownaniu do innych kobiet w ciazy to jedynie co to piersi mi sie powiekszaly no i brzuszek :)

Aktualnie jestem senna, mam mdłości, pierci bola ale sporadycznie i to troszke, a jezeli chodzi o jedzenie to masakra na nic nie mam ochoty jedynie co z racji tego ze uwielbiam slodycze i owoce to tylko to mi wchodzi

a czemu bedziesz miala 2 cesarke?? jakas choroba jest tego powodem??
ja tez jestem po cesarce, 11.03 minie rowno pol roku niby na usg wczesniej bylam i ani jednego zrostu nie ma nic, zagoilo sie ale tez chyba bede miala cesarke to juz zobaczymy w czasie jak sie ulozy

i nastepna wizyte mam 13.03 na wypisanie zwolnienia bo mi sie konczy a pozniej badanie 18.03 i tez mam wielka nadzieje ze juz uslysze serduszko maleństwa

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Wiesz co, mój lekarz prowadzący, przeprowadzał moją cesarkę i od samego początku mówił, że drugi poród będzie też cięciem.
Przy 1 porodzie stwierdził dystokię (chyba tak się pisze) szyjki macicy - brak zdolności do rozwierania się i skracania, a mala była owinięta pępowiną i akcja porodowa się nie rozpoczynała u mnie.

Odnośnik do komentarza

Hej ;) Ja o ciąży dowiedziałam się 6 dni temu z badań krwi;) Bałam się testować w domku bo myślalam że znów zobaczę jedną kreseczke... a tu prosze taka niespodzianka po roku i trzech miesiacach starania z przebojami;) Pozdrawiam przyszłe mamy

Odnośnik do komentarza

Magdalena... Dziękuje i rownież witam:))Tak to moja pierwsza ciąża:) Póki co od czasu do czasu boli mnie brzuch (ale to narmalne):), troszkę krzyże i delikatnie piersi. I straciłam apetyt na słodycze, gdzie wcześniej codziennie musiałam zjeść coś słodkiego:) Z tego co zdążyłam doczytać to Ty spodziewasz się drugiego cudu??:))

Odnośnik do komentarza

Tak to moja druga ciąża tylko pierwsza nieszczesliwie zakonczona chociaz powoli dochodze do siebie i coraz czesciej mysle ze nasza Agatka teraz czuwa nad przyszlym rodzenstwem:) Staram sie być dobrej myśli a juz martwic sie nie moge zbytnio zeby malenstwu nie zaszkodzic...

a jezeli chodzi o apetyt to i u mnie go brak w porownaniu do poprzedniej ciazy ciagle mnie mdli przewaznie rano a wczoraj wieczorem to nawet wymioty zaliczylam pierwsze ale slabe na szczescie, na jedzenie jak spojrze to mi az piana rosnie w buzi... ale jak zjem cos slodkiego mdlosci przechodza az dziwne :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Przykro mi bardzo... ale nie ma co teraz o tym mowić bo pewnie temat ten nie jest dla Ciebie łatwy;) Teraz musisz myśleć pozytywnie... będzie dobrze;)Dokładnie głowa do góry bo teraz Twoje dziecko potrzebuje Twojej radości i usmiechu. Ja bede trzymać na pewno kciuki;)

No powiem Ci że dziwne z tymi slodkosciami, że tylko jak je zjesz to mdłosci odchodza. Hehe;) Każda z nas inaczej reaguje, mnie poki co w ogole nie mdli;) i w dodatku mam ochote na ostre rzeczy;)

Odnośnik do komentarza

Juz sie przyzwyczailam ze ciagle ktos pyta co sie stalo, dzisiaj nie bardzo mam nastroj jak mozesz i chcesz to wejdz na moj profil i na ktoryms z postow pisalam dziewczynom. Przepraszam ale dzis nie moj dzien, ciagle bym spala, i ciagle cos jadla ale jak pomysle o jedzeniu to az mnie mdli wiec chyba bedzie tak jak tatus mowil ze chlopiec bo na dziewczynke nie mialam takich mdlosci

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!!

Ja się dziś dowiedziałam o ciąży ale jestem pełna obaw bo jestem chora i brałam przez 2 dni Neosine i Febrisan. Wczoraj powinnam mieć okres a dziś zrobiłam test i druga kreska jest ale jeszcze słaba :) Ja już straciłam jedną ciążę w październiku-puste jajo płodowe i teraz boje się o tą, a USG dopiero za 2 tyg.
Kłuje mnie w prawym jajniku a poza tym żadnych innych objawów. :)

Odnośnik do komentarza

w 15 dc brałam apap i gripex, 1xotrivin, w 23 dc miałam opryszczkę.Sądząc, że mogę być w ciąży po 5 dniach leczyłam się czosnkiem, cebulą itp. Lekarz mówił, że nie zaszkodziłam dziecku bo to sam początek był.

Odnośnik do komentarza

Witam. U mnie 6 tc a objawow poza minimalnie wiekszymi piersiami zadnych... ani mdlosci ani bolow. No moze czesciej chodze do wc.
Niestety jestem czarnowidzem i czeka mnie kilka ciezkich mies. Jak bylam w 1 ciazy to dopiero po porodzie odetchnelam....
W piatek ide do gina na nfz zeby dostac skierowania na badania i zobaczyc moze cos na usg. A za tydz 19.03 ide prywatnie do gina. W pracy juz musialam powiedziec zeby grafik pozmienia itp. Kierownik bardzo sie ucieszyl ale cisnie mnie z l4 bo on sie strasznie boi miec ciezarne na zmianie.... zeby nie miec na sumieniy gdyby cos....

Termin om i usg 11.11.2015

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidgu1rp57j5hst.png

Odnośnik do komentarza

~AgaMi
w 15 dc brałam apap i gripex, 1xotrivin, w 23 dc miałam opryszczkę.Sądząc, że mogę być w ciąży po 5 dniach leczyłam się czosnkiem, cebulą itp. Lekarz mówił, że nie zaszkodziłam dziecku bo to sam początek był.

Lekarz ma racje, pierwsze 2 tyg po zaplodnieniu organizm chroni zarodek przed szkodliwymi czynnikami (leki, alkohol itp) poniewaz matki zazwyczaj przed spodziewanym okresem nie wiedza ze sa w ciazy i organizm tak broni zarodkow.

Termin om i usg 11.11.2015

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidgu1rp57j5hst.png

Odnośnik do komentarza
Gość excited.pati

Witam dziewczyny! :) nie dostalam na maila linka aktywacyjnego niestety, wiec pisze w ten sposob.
Okres powinnam dostać 02.03, a w sobotę 07.03 zrobiłam test, nawet dwa :p bo istotna kreska na pierwszym była blada i mnie nie przekonała :) To moja pierwsza ciąża, jestem totalnie zielona i przerażona, ale jednocześnie mega podekscytowana. Z objawów mam ból cycków ;p, zwiększony apetyt, senność i potrafię popłakać się bez żadnego konkretnego powodu, a mój chłopak wystraszony non stop :)

Pozdrawiam wszytkie przyszłe mamuśki :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny dziękuję za informacje!! Mam nadzieję, że rzeczywiście nic się nie stanie i ta ciąża będzie udana :)
Ml0da 19- Ja też nie jestem entuzjastką i patrzę na tą ciążę z dystansem.
Excited.Pati rozumiem Cię, też tak się czułam w tamtym roku, teraz fajny czas nas czeka a jednocześnie strach czy wszystko będzie dobrze, USG, badania.

Powiem Wam ze 3 tygodnie temu zmarła moja babcia a słyszałam, że często jest tak że ktoś odchodzi a ktoś przychodzi w rodzinie. Mam małą nadzieję że dlatego musi być dobrze!! Jeszcze aż 2 tyg do USG a ja już chciałabym wiedzieć...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...