Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie dziewczyny!
Ja o mojej ciąży wiem od 4 dni :) zrobiłam test przed miesiączką i pokazały się 2 krechy :)
Jestem już mamą, Celina ma skończone prawie 9 miesięcy. Chcieliśmy mieć z mężem dziecko dość szybko, by była mała różnica między dziećmi.
Pierwsza ciąża zakończyła się CC, więc pewnie i teraz tak będzie. Pierwszą wizytę u lekarza mam 5 marca.
Przewidywany termin porodu według kalkulatora to 5.11.2015 :)

A jak u Was?

Odnośnik do komentarza

Witam Was
ja robilam test 23 i pokazaly sie 2 kreseczki bez wahania :)
Jutro mam wizyte u gin okaze sie czy wsio sie dobrze rozwija, poniewaz jestem przeziebiona i jestem na antybiotyku, ale od lekarza ktorego powiadomilam o ciazy.

Odezwę sie jak cos wiecej bede wiedziec
Pozdrawiam

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

hejka Dziewczyny:)
nasz synek ma skonczone 9m-cy (31maja2014)
my tez nie chcielismy za duzej roznicy wieku miedzy rodzenstwem, ale rzeczywistosc przeszla nasze najsmielsze oczekiwania:) oswajamy sie z mysla i zaczynamy cieszyc myslac o zyciu we Czworke:)
jesli chodzi o objawy - zaczelo sie od zapachow, czyli tak zwany pies mysliwski...jak karmilam Abelka to mi brokuly z cielecina smierdzialy....no i nudnosci od trzech dni...podobnie bylo za pierwszym razem, chociaz wymioty mnie ominely. Zobaczymy czy tym razem bedzie tez laskawie:)
ja co do badan na razie spokojnie - w przyszlym tygodniu chce morfologie zrobic, a pozniej wizyta u ginekologa.
magdalen3 - tez walczylam ostatnio z przeziebieniem( moje chlopaki tez), ale obylo sie bez antybiola, mam nadzieje, ze leki przeciwgoraczkowe nie narobily zametu z naszym Skarbem:)

buziaki:)

Odnośnik do komentarza

~kasienka3
Dziewczyny ale co wam dadzą tak wczesne wizyty ? Serduszko jest dopiero widoczne ok 7 tygodnia...tylko fundujecie sobie niepotrzebny stres...

jakos jestem zestresowana ze sie udalo za pierwszym podejsciem a tu prosze przeziebienie z goraczka juz od srody a od piatku na antybiotyku jestem.
U mnie tez tylko narazie zapachy niektore przeszkadzaja i jestem strasznie nerwowa....
Ale to chyba po naszych przejsciach z pierwszej ciazy....

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Mi termin wizyty ustalił lekarz ginekolog, więc myślę, że wie co robi :)

Co do przeziębień, to my też wszyscy byliśmy chorzy na antybiotykach, ale to przypadało na jakiś 2 tydzień ciąży, więc raczej nie będzie miało nic wspólnego.

pszczółkaMaja - widzę, że u nas podobna sytuacja odnośnie wieku dzieci :)

Odnośnik do komentarza

hejKobietki:)

tak Ditta, Wasza Celinka i nasz Abel musza byc rowiesnikami:) ciesze sie, ze nie jestem jedyna, ktora dosc szybko zaszla w kolejna ciaze, bo przyznam, ze troszke sie tym stresuje...no, ale czulam sie dobrze, wszystko bylo w normie, kwasik zaczelam lykac...
wczoraj umowilam sie na wizyte u ginekolog na 18 marca (jutro wyruszamy na tygodniowe wakacje u moich Rodzicow), przedtem chce zalatwic jakac wstepna morfologie.
Pierwsze usg na poczatku kwietnia.
U nas jedynymi stresikami sa toksoplazmoza i konflikt serologiczny....
a z objawow...wczorajsze popoludnie zwalilo mnie z nog...drugi dzien przeokropny bol glowy...az wyc sie chcialo...poza tym zaliczylam ciazowe wymioty... podwyzszona temperatura...
na szczescie Moj Mezczyzna po powrocie z pracy zajal sie wszystkim - polozyl Malego spac, przygotowal jedzonko, poprasowal, posprzatal i pranie rpzwiesil... Moje Szczescie!
a jak u Was?

Odnośnik do komentarza

Witam. Niesmialo chyba dopisze sie do tego watku. 02.03 mial byc okres ale nie pojwil sie. Dzis zrobilam test i wyszly 2 kreski. Na razie nie mowimy nikomu o ciazy bo nie chcemy zapeszac. Moze na Wielkanoc cos powiemy. Na wizyte do ginki ide ok.20.03 czyli w 8 tc. W domku mam coreczke prawie 3 letnia (z kwietnia).

Termin om i usg 11.11.2015

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidgu1rp57j5hst.png

Odnośnik do komentarza
Gość Pati1992

Hej dziewczyny ja wczoraj terminowo powinnam dostac @ zrobilam test pozytywny druga jasniejsza kreseczka dla pewnosci powtorzylam dzisiaj i tez 2 . Jednak mam pewne obawy bo boli mnie brzuch jakbym miala zaraz dostac @ i tak sie niepokoje wizyte mam jutro. Tez tak macie ? Te bole ? Co chwile latam do lazienki bo czuje jakbym juz dostala.

Odnośnik do komentarza

Ja nie mam praktycznie zadnych objawow, no moze minimalnie sie piersi powiekszyly. Ale w pierwszej ciazy bolal mnie brzuch, co jakis czas odzywal sie jajnik i czulam takie jakby ciagniecie na srodku podbrzusza... i wtedy bylam zestreowana bo bolalo i teraz sie stresuje bo nie boli....:-). Nasze matki duuuzo mniej przezywaly ciaze...

Termin om i usg 11.11.2015

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidgu1rp57j5hst.png

Odnośnik do komentarza

w sprawie uczucia ze niby @ ja tak mialam w pierwszej ciazy i teraz jestem w 6 tyg. i tez czasami mnie tak brzuch podobolewa.... tutaj nawet na parenting.pl sa rozne artykuly o bolach i innych objawach warto poczytac a jeszcze lepiej zapytac ginki u mnie to rozmalne bo wiazadla ciagna bo wkoncu wszystko w srodku rosnie....

w srode bylam na wizycie i z usg wyszło mi ze termin mam na 29 października chociaż jakos mi sie wydaje ze to bedzie listopad. Ja jestem z 9 a moj z 16 to moze dzidzia tez bedzie z listopada, chociaz i tak skorpion i tak skorpion... pozdrawiam was :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

a jezeli chodzi o objawy to i przeszkadzaja niektore zapachy np. musialam odstawic perfumy swoje i odswiezac w lazience bo sie dusilam, z daleka czuje dym z komina takie mam schizy... :P a poza tym to jeszcze nie mam apetytu, jak zaglądnełam rano do lodowki to az mi wszystko roslo w buzi :D
pojechalam wiec do marketu to cos wybiore ale tam jeszcze bardziej niedobrze mi bylo tylko mi sie pomarancz spodobal :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza
Gość Pati1993

Kurde dziewczyny jeszcze nie bylam u lekarza ale naprawde boli mnie ten brzuch i bardzo sie boje . i nogi jeszcze tak jakbym naparwde miala dostac i uczucie mokra ze latam co chwile do lazienki. Boje sie

Odnośnik do komentarza
Gość Monique7

Hej :)
Mam 28 lat, o ciąży dowiedziałam się tydzień temu. Był to raczej szok, bo aż tak bardzo się nie staraliśmy i uznaliśmy, co będzie to będzie, zwłaszcza, że tyle par wokół nie może mieć dziecka po iluś tam latach starania, i myślałam - my mamy mieć farta? Wątpię :P No i po 2-3 dniach, jak okres się spóźniał, kiedy miałam alkohol pić wieczorem skoczyłam do apteki... I wyszły dwie kreski. A miałam normalne objawy, jakby się okres zbliżał, lekko brzuch pobolewał, piersi lekko bolące i uczucie jakbym zaraz okres dostała. Co mnie zaniepokoiło? To, że piersi urosły jakoś tak mocniej i bardziej bolały niż zazwyczaj. Myślałam, ee wyolbrzymiam, ale kurka, okres się spóźnia, no ale czasem mam nieregularny, węch zawsze miałam wyostrzony. Jednak dla świętego spokoju zrobiłam test... Dziwnie się poczułam, mam jeszcze dużo niedokończonych spraw, a tu ciąża :P Dalej nie do końca jestem oswojona z tą myślą, mam wrażenie, że wszyscy wokół bardziej cieszą się niż ja :P Zawsze chciałam dziecka, a mój mąż bardziej niż ja ;) Jednak uwielbiam sport i tak ciężko się przestawić trochę, no ale, dla małego okruszka warto ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Monique77

Hej :)
Dziękuję magdalena3 :)
Hm, dziewczyny, wiecie co się dzieje? 3x wysyłałam linka aktywacyjnego i choroba, nie ma dalej, nie mogę się zalogować pod swoim nickiem.. No poczekam :) Ja ostatni okres miałam 28 stycznia, więc teoretycznie też niby koniec października, początek listopada, wolałabym w październiku, taki ładny miesiąc ;) No i tamtejsze forum aż kwitnie, można sporo poczytać.

Odnośnik do komentarza

monique moze powinnas wejsc na e-mail i potwierdzic a moze logujesz sie przez telefon czasami prze tel. nie chce sie zalogowac...

a jezeli chodzi o termin to ja OM mialam 22 stycznia i jestem rowniez na pazdzierniku zapisana ale ja jakos wole listopad bo ja jestem z 9 a moj z 16 wiec pewnie dlatego :)
tutaj niebawem tez przybedzia przyszlych mam i tez bedzie co czytac :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczynki :P Ja dowiedziałam się ,że Jestem Mamą 1.03.15 godzina 7;30 jak zrobiłam test na którym zobaczyłam dwie kreseczki heh:) aczkolwiek wcześniej coś mi mówiło że mogę być w ciąży nie wiem jakieś przeczucie intuicja :P a 2.03,15 godz 19;30 zobaczyłam swoje dziecko na usg to była piękna chwila duże przeżycie heh i okazało sie że to juz 5 tydzien wiec tez wszystko jest nowe dla mnie pierwsza ciąża objawy tez każdego dnia inne coś innego odkrywam :p ucze sie heh jakieś porady dla początkującej ????

Odnośnik do komentarza
Gość Monique77

No właśnie nie jestem na telefonie, ze stacjonarnego komputera i do tej pory nie mam linka i klikam i klikam i nic... Nawet w spamie nie ma. Hm...

Już na usg byłaś?? O mamciu, a ja dopiero 20 marca wizytę i gina a usg dopiero koło 11 tygodnia :(

Odnośnik do komentarza

Ja jestem w 32 dc. Drugą ciąże poroniłam w VIII.Przyrost bety jest bdb...no właśnie a dziś piersi przestały boleć i jakby mniejsze.Od zeszłego tygodnia mniej jem bo jakby żołądek mniejszy.Mdłoci poranne nadal są ale może to z nerwów...Termin na 11.11.

Odnośnik do komentarza

to zaczyna nas przybywac, ja dzisiaj mialam takie klocie w podbrzurzu dziwne ale przeszlo trwalo niedlugo....
jezeli chodzi o piersi to u mnie sa troche obolale ale nie az tak bardzo jak w pierwszej ciazy

sasza chyba jedyna najepsza rada dla poczatkujace moze byc to ze lezakuj ile sie da, nie forsuj siebo to ci na dobre nie wyjdzie i bez nerwow ::)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...