Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Redakcja

Konkurs "Filmy Disney Junior na DVD"

Rekomendowane odpowiedzi

Filmy Disneya są piękne, prawda? Kolorowe, pełne piosenek i sympatycznych postaci. Jesteśmy ciekawi, których bohaterów Disneya Wasze dzieci lubią najbardziej :-)

I tak, mamy dla Was nowy konkurs, w którym są do wygrania płyty DVD z filmami Disney Junior (5 x "Klub Przyjaciół Myszki Miki. Super Przygoda" i 5 x "Klinika dla Pluszaków. Szpital na kółkach" od Dystrybutora filmowego Galapagos Sp. z o.o.). Nagrodzimy 10 osób! Konkurs został zorganizowany z okazji premiery kolekcji DVD „Klinika dla pluszaków” i kolekcji DVD „Klub Przyjaciół Myszki Miki”.

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/Disney%20Junior.png

Zadanie konkursowe brzmi:
Zamieść w wątku konkursowym zdjęcie pracy dziecka przedstawiającej portret jego ulubionego bohatera Disneyowego.

Konkurs trwa do 3 marca 2015 roku do północy! Zamieszczajcie prace swoich dzieci z zarejestrowanych profili, podając ich imię i wiek, a także tytuł filmu, z którego pochodzi przedstawiony bohater :-) W ciągu kolejnych dwóch dni roboczych ogłosimy zwycięzców! Życzymy powodzenia!

Biorąc udział w konkursie, akceptujesz jego regulamin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ulubionym bohaterem Adasia (5,2) jest Myszka Miki. Portret jest wykonany z kolorowego papieru, spodenki są z bibuły. Pomagałam synkowi wyciąć niektóre kształty, później Adam przykleił całość w starą ramę od obrazu. Portret wisi teraz na honorowym miejscu w pokoju Adasia :)

monthly_2015_02/konkurs-filmy-disney-junior-na-dvd_25514.jpg

monthly_2015_02/konkurs-filmy-disney-junior-na-dvd_25515.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3-letni Adaś oraz 6-letni Maciuś bardzo lubią oglądać Klub Przyjaciół Myszki Miki. Myszkę Miki wykleili z bibuły.

monthly_2015_02/konkurs-filmy-disney-junior-na-dvd_25542.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wspaniały konkurs ;)
Piotruś, 11 lat
Mój portret mojego ulubionego bohatera czyli Pluta powstawał pracowicie ale owocnie. Najpierw przygotowanie masy, formowanie Pluta i wypiekanie w piekarniku. Następnie malowanie farbami i pozostałe elementy wykonałem za pomocą plasteliny. Ramkę zrobiłem z błyszczącego papieru;)
A o to moje efekty:)

monthly_2015_02/konkurs-filmy-disney-junior-na-dvd_25546.jpg

monthly_2015_02/konkurs-filmy-disney-junior-na-dvd_25547.jpg

monthly_2015_02/konkurs-filmy-disney-junior-na-dvd_25548.jpg

monthly_2015_02/konkurs-filmy-disney-junior-na-dvd_25549.jpg

monthly_2015_02/konkurs-filmy-disney-junior-na-dvd_25550.jpg

monthly_2015_02/konkurs-filmy-disney-junior-na-dvd_25551.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myszka Minie - ulubienica naszej 4ipółletniej Olgi
(wskazówka dla innych fanek Minie: uszy i buźkę łatwo odrysować od talerzyka, a kropy wykleić konfetti- zabawa na dłuższą chwilę)

monthly_2015_02/konkurs-filmy-disney-junior-na-dvd_25570.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ulubiona postać syna to Gapcio. Z niewielką pomocą narysował swojego faworyta, ale bardzo się uparł na tego laptopa. Stwierdził iż gdyby Gapcio miał internet radziłby sobie z problemami i nie dość że byłby najśmieszniejszy to jeszcze najmądrzejszy.
Marcel, 7 lat, "Królewna Śnieżka".

monthly_2015_02/konkurs-filmy-disney-junior-na-dvd_25574.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

My najbardziej kochamy Myszke Mini :D
zrobiliśmy ją z origami modułowego :)
Kochamy zabawy konstrukcyjne :D

monthly_2015_02/konkurs-filmy-disney-junior-na-dvd_25618.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Magda uwielbia prace ręczne z bibuły- to ulubione tworzywo plastyczne, wykorzystywane prawie do wszystkiego co wykonuje. Wczoraj Madzia zrobiła ulubioną swą postać -DZWONECZKA CYNKĘ.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Magdalena uwielbia prace ręczne z bibuły- to ulubione tworzywo plastyczne, wykorzystywane prawie do wszystkiego co wykonuje. Wczoraj Madzia zrobiła ulubioną swą postać -DZWONECZKA CYNKĘ.

monthly_2015_02/konkurs-filmy-disney-junior-na-dvd_25621.jpg

monthly_2015_02/konkurs-filmy-disney-junior-na-dvd_25622.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ulubioną bajką mojego dziecka jak i całej naszej rodzinki jest Kubuś Puchatek :) Tylko synek musi jeszcze popracować nad ortografią, bo napisał MIUT ;) Bartosz lat 8

monthly_2015_02/konkurs-filmy-disney-junior-na-dvd_25637.jpg

monthly_2015_02/konkurs-filmy-disney-junior-na-dvd_25638.jpg

monthly_2015_02/konkurs-filmy-disney-junior-na-dvd_25639.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój synek uwielbia bajkę Klub przyjaciół Myszki Miki. Stwierdził że chce namalować Kaczora Donalda bo śmiesznie mówi. Filipek (3,5 roku) wymalował bluzkę, dziób i czapkę Donalda kredkami (mimo że parę razy wyszedł za linię to bardzo się starał), muszka jest wyklejona kuleczkami z bibuły, wrotki są wyklejone plasteliną, a ciało kaczki wymalował palcem białą farbką :)

monthly_2015_02/konkurs-filmy-disney-junior-na-dvd_25653.jpg

monthly_2015_02/konkurs-filmy-disney-junior-na-dvd_25654.jpg

monthly_2015_02/konkurs-filmy-disney-junior-na-dvd_25655.jpg

monthly_2015_02/konkurs-filmy-disney-junior-na-dvd_25656.jpg

monthly_2015_02/konkurs-filmy-disney-junior-na-dvd_25657.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja córka Emilia (3 lata) rysuje jeszcze dosyć abstrakcyjnie,więc czasem ciężko zgadnąć co chciała przedstawić :) ale musicie uwierzyć mi na słowo,że to Kubuś Puchatek i Prosiaczek-bardzo lubi ich przygody :)

monthly_2015_02/konkurs-filmy-disney-junior-na-dvd_25681.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...