Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Filmy Disney Junior na DVD"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Martynka (7,5) ostatnie dni ferii poświęciła na zrobienie portretu Myszki Miki. Razem z bratem uwielbiają ''Klub Przyjaciół Myszki Miki''. Martyna lubi zagadki,a Mikuś Cośka. Własnoręcznie ''naprodukowała'' kółeczek dziurkaczem i wykleiła nimi twarz Mikiego. Brat oczywiście dzielnie wspierał ja przy pracy. Podczas wyklejania rozsypała swoje kółeczka, przeraziła się i zapytała mnie---''Jak mam to pozbierać?''. A jej młodszy braciszek na to---''Zawołaj-Ej, Cosiek!''. Nie mogłyśmy obie śmiechu powstrzymać.
Z racji tego, że Martyna uwielbia również ''Krainę Lodu'', z plasteliny ulepiła bałwanka Olafa.
A oto prace:

monthly_2015_02/konkurs-filmy-disney-junior-na-dvd_25730.jpg

monthly_2015_02/konkurs-filmy-disney-junior-na-dvd_25731.jpg

monthly_2015_02/konkurs-filmy-disney-junior-na-dvd_25732.jpg

Odnośnik do komentarza

Daria28
Ulubionym bohaterem Adasia (5,2) jest Myszka Miki. Portret jest wykonany z kolorowego papieru, spodenki są z bibuły. Pomagałam synkowi wyciąć niektóre kształty, później Adam przykleił całość w starą ramę od obrazu. Portret wisi teraz na honorowym miejscu w pokoju Adasia :)

Postać pochodzi oczywiście z "Klubu Przyjaciół Myszki Miki" :)

Odnośnik do komentarza

Moja córka uwielbia wszystkie postacie Disneya , jednak ze względu na jej pasję i miłość do zwierząt szczególne miejsce w jej serduszku zajmuje dr. Dosia Disneyowa bohaterka "Kliniki dla pluszaków " i to właśnie jej portret Wam zrobiła :) . Oto ukochana dr. Dosia zrobiona przez 5 letnią Lenkę . Twarz , ubranie oraz opaskę zrobiła z kolorowego makaronu i ryżu a włosy wykonała za pomocą wełny :)

monthly_2015_03/konkurs-filmy-disney-junior-na-dvd_25821.jpg

monthly_2015_03/konkurs-filmy-disney-junior-na-dvd_25822.jpg

monthly_2015_03/konkurs-filmy-disney-junior-na-dvd_25823.jpg

monthly_2015_03/konkurs-filmy-disney-junior-na-dvd_25824.jpg

Odnośnik do komentarza

Martynka (7,5) uparła się i wykleiła jeszcze swoja ulubioną księżniczkę Disney'a, którą jest ...Kopciuszek.
W pracy umieściła Kopciuszka w sukni i karetę z dyni.
A ja od siebie chciałam tylko dodać, że dostałam już swoją nagrodę...odciski od dziurkacza :( Nawet młodszy braciszek miał swój udział w produkcji kółeczek. A ile przy całej zabawie radości....:)

monthly_2015_03/konkurs-filmy-disney-junior-na-dvd_25914.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...