Skocz do zawartości
Forum

Aniolkowe mamusie przy nadzieji:)


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny jak dajecie rade na codzien czy myslicie tylko o tej ciazy i na niej sie skupiacie czy jednak wracacie myslami do naszych aniolkow.
Ja czasami wracam myslami szczegolnie ze teraz w marcu bym juz urodzila moja Isabelle.
Ta ciaza daje mi naprawde wiele radosci ale i trosk bo martwie sie czesto. 13 lutego mialam usg i z dzidzia bylo ok. Nastepne usg mam 5 marca a zaraz po test pappa w anglii jest refundowany. Teraz tylko zyje do tego usg.

Oliverek 05.09.15 4020 kg

Odnośnik do komentarza

Ja musze przyznać ze chociaż może uznacie to za okrutne ale powoli zaczynam się godzić z tym co się stało. Ogromna to tragedia ale gdybym kontynuowała swój stan mogłoby się to odbić negatywnie na moim Okruszku teraz. Staram się nawet czasem uśmiechać. Oglądałam ostatnio zdjęcia usg mojego aniołka. Myślę sobie ze on bardzo mocno trzyma kciuki za swojego braciszka lub siostrzyczkę który teraz walczy.

Odnośnik do komentarza

Maga wcale ze nie ja po pierwszym poronieniu zaszlam w ciaze po pol roku i urodzilam zdrowa dziewczynke ktora w sobote konczy 6 lat i teraz jestesmy na etapie organizowania urodzin nazapraszala sobie kolezanek i kolegow. Jak ona sie urodzila to mialam wrazenie ze daje jej podwojna milosc, cieszylam sie jak oszalala ze moge o nia dbac pielegnowac kapac chodzic na spacery. Amelka jest bardzo pogodna dziewczynka.
Teraz mam nadzieje ze ten sam scenariusz sie spelni.
Maga a gdzie dokladnie mialas czy masz te torbiel.

Oliverek 05.09.15 4020 kg

Odnośnik do komentarza

Czesc Misia , ja i tak cię podziwiam bo trzymasz się dzielnie.Moge ci tylko powiedzieć że po każdym poronieniu jak juz sie pozbierałam przychodziła ogromna chęć walki i optymizm.Widzialam cel przed sobą ...skrzydła podcięło mi po trzeciej stracie ale nawet wtedy okazało się że nadzieja umiera ostatnia bo po 6 miesiacach znowu jestem w ciąży i walczę dalej.Będzie dobrze Misia,musi być.Czas szybko mija, nawet nie wiesz jak szybko...

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k0n0qg66u.png

Odnośnik do komentarza

maga23
Ja musze przyznać ze chociaż może uznacie to za okrutne ale powoli zaczynam się godzić z tym co się stało. Ogromna to tragedia ale gdybym kontynuowała swój stan mogłoby się to odbić negatywnie na moim Okruszku teraz. Staram się nawet czasem uśmiechać. Oglądałam ostatnio zdjęcia usg mojego aniołka. Myślę sobie ze on bardzo mocno trzyma kciuki za swojego braciszka lub siostrzyczkę który teraz walczy.

To nie jest okropne że sie z tym godzisz, to prawidłowa reakcja.Pogodzenie oznacza patrzenie w przyszłość i twoją gotowość do nastepnej próby.Musisz tylko bardzo chcieć.Ja zawsze sobie myślę , że nic nie dzieje się bez przyczyny.Kiedyś zadawalam sobie pytanie...dlaczego aż troje ??? !!! Dzis mówię sobie że one tam są rodzeństwem ,wspierają się a ponieważ od początku miały naszą milość,moją i męża to przytulają te dzieci których matki nie chciały.Tak sobie to wytłumaczyłam i uśmiecham sie do tej myśli :) Moze moje aniołki bawią sie z twoim ....razem im raźniej.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k0n0qg66u.png

Odnośnik do komentarza

Misia witamy mozesz tu znami byc i pisac o swoich odczuciach. Jak sie czujesz ? Ja tak zawsze ok 2 tygodni krwawilam Po poronieniu.
Mamunia 5 a ty w jakich tygodniach stracilas maluszki bo ja pierwsze dowiedzialam sie w 12 tygodniu a drugie w 20 tygodniu. A obumarly tak ok 9 i 17 tygodnia wiec zawsze tak ok 3 tygodni chodzilam z obumarla ciaza.
Nie moge sie doczekac do 5 marca mam usg

Oliverek 05.09.15 4020 kg

Odnośnik do komentarza

Ja mam genetyczne 6 marca wiec Amilka mam nadzieje ze swoimi dobrymi wieściami mi ułatwisz czas oczekiwania na usg. Najbardziej się przy każdym usg boje ze serduszko juz dzidziusia nie bije. zawsze mi lzy same leca przed usg zanim się zacznie badanie. Dobrze ze za każdym razem jest ze mną narzeczony. To dla mnie bardzo ważne.

Odnośnik do komentarza

Mamunia Ty jesteś bardzo dzielna :-*
Dzisiaj zadzwoniłam do przychodni i chciałam zarejestrować się do rodzinnej ( jest moim ginekologiem ze specj rodzinna) :-) a tu wolny termin dopiero w czwartek więc sobie odpuściłam, mąż pojechał do apteki i trochę leków no dpuscilam
A jeśli chodzi o to jak się czuję po zabiegu. Hmmm nie najlepiej. Dwa dni po, plamilam tylko A teraz krwawie mniej niż przy okresie ale leci. Wydaje mi sie ze moze przez ta grype.
Spokojnej nocy dziewczyny :-*

Odnośnik do komentarza

Maga mam tak samo zanim wejde na usg to mam takiego mega stresa ze znowu ktos mi powie przykro mi mam zla wiadomosc serduszko dzidziusia nie bije. Modlimy sie codziennie o nasza dzidzie ja codzienne odmawiam takie modlitwy kobiety w stanie blogoslawionym w internecie. Oczywiscie o ile ktos jest wierzacy to polecam.

Oliverek 05.09.15 4020 kg

Odnośnik do komentarza

Ja tez to czytałam i mi lekarz powiedział tylko ze skoro mam miesiączkę to znaczy ze juz organizm był na nią gotowy i tyle. Misia ku pokrzepieniu serc 3 miesiączka juz nie przyszła (dostałam po tych 2 miesiączkach zielone światło na starania i w pierwszym cyklu z zielonym światłem pojawiło się nasze malutkie).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...