Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "A moja ciotka"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani,

z pewnością Wasze dzieci mają ciocie :-) Niektóre takie prawdziwe, inne przyszywane :-) Zapraszamy więc Wasze maluchy do portretowania! A do wygrania 5 egzemplarzy książki "A moja ciotka" Izabeli Mikrut od Wydawnictwa Muza:

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/logo%20muza.jpg

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/A_moja_Ciotka_-_okladka.jpg

Zadanie konkursowe brzmi:
Wstaw zdjęcie pracy dziecka przedstawiającej portret ulubionej cioci (prawdziwej, przyszywanej, dowolnej :-). Prosimy o zaznaczenie i imienia i wieku dziecka.

Konkurs trwa do 24 lutego 2015 roku do północy. Należy zamieszczać zdjęcia z zarejestrowanych profili, a już w ciągu kolejnych dwóch dni roboczych ogłosimy zwycięzców!

Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu

Odnośnik do komentarza

Oto moja praca mojego syna Oskarka (7 lat)
Mój syn stworzył portret swojej ulubionej cioci Doroty.
Oskarek ma problem z rysowaniem twarzy wiec mu pomogłam cała reszta to jego własna inwencja.
Włosy zrobił z kulek z bibuły, ponieważ ciocia ma kręcone włosy. Pozostałą część portretu namalował farbami. Ramkę wykonał z masy solnej i motylki zostały wykonane za pomocą foremek. Wszystko zostało pomalowane farbami. Nie zdążyłam zrobić zdjęcia razem z synkiem, bo już padł ze zmęczenia i śpi. A oto prezentujemy państwu nasz portret naszej ukochanej cioci Doroty.

monthly_2015_02/konkurs-a-moja-ciotka_25143.jpg

Odnośnik do komentarza

A oto najlepsza cioteczka na świecie według Martynki (7,5). Ciocia Agata ma ''łaciate włosy'' (chodzi o balejaż), zawsze ma makijaż, biżuterię. I wie,że do Martynki przychodzi się z nową książeczką (bo moja Martyna to prawdziwy pochłaniacz książek). Jak przyjeżdża, zawsze wymyśla świetne zabawy. Bo jak trzeba to będzie psem lub koniem. Nawet pozwala robić sobie nowy makijaż i fryzury. Dlatego jest jej ukochaną, najlepszą i najbardziej zwariowaną ciocią.

monthly_2015_02/konkurs-a-moja-ciotka_25243.jpg

Odnośnik do komentarza

Moja 5-cio letnia córka sportretowała szaloną przyszywaną ciocię Justynę z Gdańska, która codziennie nosi inne kolczyki i wisiorki. Użyła farb plakatowych, kredek świecowych, kredek akwarelowych, pasteli suchych, a na ramkę przykleiła muszelki, które własnoręcznie zebrała nad morzem i polakierowała je
swoimi lakierami do paznokci.

monthly_2015_02/konkurs-a-moja-ciotka_25323.jpg

Odnośnik do komentarza

A to portret mojej ulubionej cioci Ryty w wykonaniu Piotrusia (11lat)
Prezentuje państwu mój portret. Praca była dość skomplikowana ale owocna;)
Do stworzenia mojego portretu potrzebowałem tekturę, kolorowy papier, kredki, makaron świderki, watę i klej. Najpierw narysowałem twarz mojej cioci, następnie wyciąłem ją i przykleiłem na kolorowy papier. Wyciąłem z tektury ramkę i ozdobiłem kolorowymi paskami. Najtrudniejszym etapem było wykonanie jej kręconych włosów więc posłużyłem się makaronem świderki (który najpierw lekko ugotowałem). Szal został wykonany z waty. A to portret mojej cioci Ryty w moim wykonaniu;)

monthly_2015_02/konkurs-a-moja-ciotka_25415.jpg

monthly_2015_02/konkurs-a-moja-ciotka_25416.jpg

monthly_2015_02/konkurs-a-moja-ciotka_25417.jpg

monthly_2015_02/konkurs-a-moja-ciotka_25418.jpg

monthly_2015_02/konkurs-a-moja-ciotka_25419.jpg

Odnośnik do komentarza

Moja Córa lat 4 i5 miesięcy, narysowała i namalowała swoje wszystkie Ciocie, długo nie mogła się zdecydować którą lubi najbardziej.
Jedna z nich to jej ulubiona Pani Ciocia Monika z przedszkola, z makijażem oczu, który bardzo podoba się mojej Córce.
Jest i Ciocia Madzia, młoda dziewczynka w bluzce w paski i z długimi kolczykami :)
Ciocia Agnieszka ma piękne kręcone włosy z bibuły.

monthly_2015_02/konkurs-a-moja-ciotka_25444.jpg

monthly_2015_02/konkurs-a-moja-ciotka_25445.jpg

monthly_2015_02/konkurs-a-moja-ciotka_25446.jpg

monthly_2015_02/konkurs-a-moja-ciotka_25447.jpg

monthly_2015_02/konkurs-a-moja-ciotka_25448.jpg

monthly_2015_02/konkurs-a-moja-ciotka_25449.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...