Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "A moja ciotka"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Ciocia Basi (prawie 4 i pół roku) ma czarne krótkie włosy, nosi zawsze kolczyki i korale.
Pierwsza praca wykonana jest z ciastoliny na prawdziwej ramce. Jak ciastolina wyschnie, przykleimy do ramki elementy klejem i damy prezent cioci:-)
Druga praca to rysunek.
Basia wzorowała się na zdjęciu cioci.

monthly_2015_02/konkurs-a-moja-ciotka_25512.jpg

monthly_2015_02/konkurs-a-moja-ciotka_25513.jpg

Odnośnik do komentarza

Córcia uwielbia ciocię Adę (moją siostrę), która jest cudowna i kochana. A dodatkowo ciocia Ada ma długie piękne włosy, które Oleńka uwielbia czesać! Mnie prosiła, żebym zapuszczała włosy, więc zapuszczam i córcia za każdym razem pyta no kiedy zapuszczę te włosy, bo się doczekać nie może, nie wystarczy jej lalka głowa do czesania, ale osoba. Także mała fryzjerka mi rośnie.
Ola przygotowała 3 portrety cioci, jeden z włosami z włóczki, a następny z makaronu spaghetti. Jutro są siostry urodziny, także będzie córcia miała gotowy prezent-portret!
Ola lat 5,5

monthly_2015_02/konkurs-a-moja-ciotka_25571.jpg

monthly_2015_02/konkurs-a-moja-ciotka_25572.jpg

monthly_2015_02/konkurs-a-moja-ciotka_25573.jpg

http://www.suwaczek.pl/cache/c26b8b8a35.png

http://www.suwaczek.pl/cache/7883a985c6.png

Odnośnik do komentarza

A to są ulubione ciotki moje córeczki Nikoli (4 latka) ,które rozpieszczają ją do obłędu i próbują bawić się z nią żywiołowo ale kondycyjnie bywa różnie :) Nie potrafiła się zdecydować tylko na jedną. Narysowała obie na osobnych kartkach a potem je skleiła :) Zagadką jest dla mnie co oznaczają zielone kropki przy każdej z nich - ale to pewnie jakiś symbol "sekretnej mocy ciotek" :)

monthly_2015_02/konkurs-a-moja-ciotka_25578.jpg

Odnośnik do komentarza

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Portrety są piękne i z pewnością każda ciocia będzie nimi zachwycona :-)

Komisja wybrała już zwycięzców konkursu! Oto i oni:
barbasia20
camilla2011
annie11
kaes83
enesi

GRATULUJEMY! Czekamy przez 14 dni na Wasze adresy pod mailem: konkursy@parenting.pl. W temacie wiadomości należy wpisać swój nick oraz nazwę konkursu.

Zapraszamy do udziału również w innych konkursach :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...