Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Ula powiem szczerze ze pierwsze słyszę ale rzeczywiście jest to jakiś pomysł na wielką zmianę za małe pieniądze
http://www.mowimyjak.pl/dom-i-ogrod/lazienka/malowanie-plytek-lazienkowych-jak-to-zrobic-jak-wykonac-dekoracje-na-plytkach,156_52677.html

nie wiadomo tylko jak to się sprawdzi wiec może lepiej wypróbować na jakiejś małej powierzchni i poczekać z większymi zmianami

Odnośnik do komentarza

Ulla, nigdy nie malowałam kafelek w łazience ani nie znam nikogo kto by to zrobił. Ale ktoś musi być pierwszy ;). Jak pomalujesz to pokaż efekty :)
A nie myślałaś o zmianie kafelek, i by zaoszczędzić na kosztach, zresztą też takie są teraz trendy, to zrobić płytki tylko przy tzw. "strefach mokrych", a w pozostałych miejscach pomalować farbą?

Odnośnik do komentarza

widziałam gdzieś kiedyś jakąś galerię na deccorii zapewne z info, że płytki były malowane choć ciekawa jestem też jak to w praktyce z trwałością na dłuższą metę wygląda .. ja malowałam tylko meble .. i jak mało kto pisał wówczas na koniec jeszcze warstwę lakieru aby zabezpieczyć powierzchnię przed zdrapaniem farby (meble użytkowe do pokoju córki) i gdyby nie on to sądzę, że tak długo jak się te meble trzymają to bez lakieru nie byłoby to możliwe.
Więc zastanawiam się czy z płytkami nie byłoby podobnie czy ta farba nie byłaby łatwa do "uszkodzenia" w tych bardziej użytkowych miejscach.

Odnośnik do komentarza
Gość nestelka

Wiesz oczywiście,ze takie pomalowanie płytek nie jest rozwiązaniem na stałe? Jest to wyjście na max 2-3 lata kiedy nie mamy pieniędzy na położenie glazury. jendakże po tym czasie farba może się zrywać i nie będzie to wygladało dobrze. Tak więc jeśli fundusze Ci pozwalają to warto przeprowadzić porządny remont.

[reklama usunięta]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...