Skocz do zawartości
Forum

Porodówka w Zabrzu Biskupice


zieloona

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie powróciłam z tego szpitala, nie rodziłam, leżałam na izbie przyjęć. Ale zwiedziłam porodówkę. Każda z Nas może ją zwiedzić, oprowadzają miłe pielegniarki :) Jestem wręcz zachwycona wyposażeniem, wystrojem i ogólną atmosferą w tym szpitalu. Wszystko na prawdę na dobrym poziomie. Zdarzenie opisywane w portalach to prawda, ale mogło się zdarzyć wszedzie... Ordynator bardzo miły, doświadczony, spokojny. Ogólnie 99% lekarzy z którymi miałam do czynienia- w porzadku :) Nawet jedzenie w szpitalu zjadliwe. Ja jestem już zdecydowana :)
Miłego dnia!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

Świetny! Położne to anioły- bez wyjątków. Opieka doskonała. Porodówka na najwyższym poziomie- możliwość skorzystania z imersji wodnej, TENS, Entonox, piłki, sako, możliwość wyboru pozycji porodowych ,radio, świeczki co tylko chcesz :) Aż się chce rodzić ;d Ja bym tylko salę porodową jakoś ładnie przyozdobiła bo ściany takie puste ale najwazniejsza jest opieka położnych która jest dokładna. :)
Na położniczym każda wybiera sobie zestaw z menu, położne pomagają przy karmieniu piersią.Oczywiście trzeba również współpracować i sie starać bo nikt za nas dziecka nie urodzi ani nie nakarmi :)

Odnośnik do komentarza

Ja niestety nie polecam tamtego szpitala.Po poronieniu tam zostalam potraktowana bardzo zle.Mieli mnie czyscic i uspili mnie do zabiegu gdzie po niby zabiegu nikt do mnie nie przyszedl i nie powiedzial ze zabieg nie zostal wykonany,dopiero na wieczornym obchodzie uslyszalam slowa "ta Pani jeszcze nic nie wie"! Nigdy w zyciu bym juz nie poszla do tego szpitala,lekarze bez uczuc,bez zadnej empatii.Przezylam tam koszmar i i teraz gdy jestem w 5 miesiacu wiem,ze tam nie pojde nigdy rodzic.

Zosieńka :) ur.8.09.215 4210g i 57cm
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1r7a65cwim.png
10.05.2019

2014 [*
Odnośnik do komentarza
Gość CiekawaŚwiata123

Hej, może warto przekonać się samemu? Wiele osób, które dobrze znam - chwalą. 30 maja są dni otwarte w nowym Centrum (CZKiD), można będzie tam zapytać o wszystko lekarzy i położnych, a nawet zwiedzić centrum. Cała impreza zaczyna się od 10.30

Odnośnik do komentarza

Witam, mam zamiar rodzic w tym szpitalu juz za miesiac :) jestem po szkole rodzenia w tym szpitalu wiec cos tam w glowie jest. Jesli chodzi o znieczulenie jest oczywiscie darmowe jednak trzeba miec konsultacje z anastezjologiem zrobione po 35 tygodniu ciazy. Plan porodu nie jest wymagany ale mile widziany- to duzy plus dla nas i pomoc dla poloznych a spisanie zajmuje tylko pare minut :)

Odnośnik do komentarza

musisz mieć swoje podkłady poporodowe, dobrze jest mieć swoje podpaski, możesz mieć swoje ubranka dla dziecka ale nie musisz, pampersy, pieluchę tetrową, mokre chusteczki, krem na odparzenia. Plan porodu a jeżeli go nie masz położne dają na porodówce.

Odnośnik do komentarza

Lezalam na patologii zdecydowanie odradzam ze względu na lekarzy. Jedzenie sale sprzęt super położne cudowne ale lekarze to jakiś koszmar. Co chwilę inny zero przepływu informacji zero podejmowania decyzji n podstawie rzetelnych badań. Usg? A po co? Badanie podczas tygodniowego leżenia? A po co? Leżeć i lekarzy nie denerwować pytaniami.

Odnośnik do komentarza

Jestem obecnie w tym szpitalu czekam na poród. Opieka super położne anioły jestem pod kontrola co 2 godzinki tetno dziecka sprawdzane...wszyscy mili i uprzejmi. Warunki super, jedzenie dobre. Konsultacje do porodu u anestazjologa bezplatne trzeba sie umowic na izbie przyjec po ok 35 t.c. nie trezeba miec badan ze soba. A co do tego co zabrac ze soba itp to do zakladki oddzialy ginekoligia i poloznictwo a potem poradnik pacjenta. Wszystko jasno sprecyzowane

Odnośnik do komentarza
Gość Szpital - NIE

ja niestety nie polecam tego szpitalu. Można go porównać jabłka pięknego na zewnątrz zgniłego w środku. Z tym jak zostałam tam potraktowana po stracie pierwszej ciąży nie potrafię sobie do tej pory poradzić mimo że minęło 6 miesięcy. Dla kobiet, którym nie grozi żadna komplikacja a ciążą przechodzi wzorowo wybór tego szpitala jest dobry (ale czy ktoś ma pewność że tak będzie ?). Ale w momencie pojawienia się problemu zostaniecie Panie same. Lekarz który informował mnie o martwej ciąży miał w sobie zero empatii, byłam tak załamana że siostra chciała uczestniczyć w badania żeby mnie wspierać lekarz stwierdził " Co Pani ma taką wścibską siostrę", a ja mu na to, że się martwi a on "O co ? o martwy płód? już nie ma się o co martwić, jak Pani chce możemy nazywać to dzieckiem" , pomijam kwestie ze zostawili mnie wyjącą na cały dzień, że od rana do 18 czekałam na zabieg, ale jak można powiedzieć kobiecie w takim stanie błagającej o środki na uspokojenie że "to nie jest koncert życzeń" JAK WY LEKARZE MOŻECIE TAK LUDZI TRATOWAĆ !!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Królinka9792

Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka to naprawdę światna opcja. Rodziłam tam bliźniaki i powiem tak - obsługa szpitala wymiata! Pielęgniarki i lekarze troszczą się o to, zeby niczego nie brakowało, do tego szpital ma super wyposażenie!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...