Skocz do zawartości
Forum

Wakacje nad Bałtykiem z 3 dzieci


Gość Jola3

Rekomendowane odpowiedzi

Polećcie prosze jakis ośrodek z domkami ( pensjonaty maja za małe pokoje) nad polskim morzem na wakacje z 3 dzieci - bliźniaki 4 lata i córka 7 lat gdzie będa miały duzo atrakcji, a my z mężem wreszcie wypoczniemy
ps- byle by nie był to ośrodek gdzie domków jest więcej niż źdźbeł trawy bo nie znosze jak słyszę w swoim łóżku chrapanie sąsiada z domku obok

Odnośnik do komentarza

My dwa razy skorzystaliśmy już z oferty plażowa.com (Milenko, niedaleko Mielna, ale jednak dalej od tego największego ruchu). Są też na FB.
Ludzie tam wracają. To może warto się zorientować?? :) Na stronie mają galerię zdjęć i informację, o tym, czego można się spodziewać.
Mnie się podobało, że mieli łóżeczka turystyczne (córa była malutka, a my nie mieliśmy swojego), wyposażoną kuchnię (sztućce, garnki, talerze, lodówka z mini zamrażalką - lody się mieściły itp.), w łazience była suszarka do włosów, przy każdym domku leżak, parawan (można poprosić o dodatkowy), grill...
Dla dzieciaków m.in. trampolina, stół do piłkarzyków, boisko do piłki plażowej, plac zabaw...

Domki zadbane. Właścicielki sympatyczne. Polecam.

Odnośnik do komentarza

A ja polecę domki w Dąbkach. Z jednej strony miasteczka domki "Las Palmas", z drugiej strony wis-a-wis jeziora domki wypoczynkowe "Havana". W obu byliśmy, warunki bardzo dobre, domki dwupokojowe, kompletne wyposażenie kuchni, parawany, leżaki, do morza bardzo blisko (z "Havany" bliżej, za płotem las, na przeciwko jezioro). W obu ośrodka atrakcje dla dzieci, huśtawki, trampoliny itp. Plac zabaw w "Las Palmas" zauroczył mnie kompletnie, jeszcze nigdzie nie widziałam tak "wypasionego" miejsca do zabawy dla dzieci. Wiem że niektóre dzieci w ogóle nie chciały chodzić na plażę tak im się ten plac zabaw podobał.

Odnośnik do komentarza

My z naszą 3 przedszkolaków, 3lata z rzędu spędziliśmy w Dziwnówku, w domkach KRASNAL
Było extra, bo wszędzie blisko a miejscowość dla dzieci i emerytow, było - bo właściciel dobudowal piętro do domków i jest za ciasno :-(
Przy większym budżecie skorzystalabym z oferty familijni.com w Dziwnówku, mają fajne animacje dla dzieci

Gdybym miała większy budżet rozważylabym familijni''

Odnośnik do komentarza

Ja wam moge polecic ośrodek w Rusinowie nad morzem.
Byłam rok temu i w lipcu jadę znowu.
Ośrodek sie nazywa Bajkowy Zakątek- dla dzieci wspaniały.
Do plaży bliziutko, fajna duża i czysta. Są toalety przy plaży. A ośrodek- mieszka sie w domkach 4-osobowych, ale jest tez miejsce dla przyczep troszkę oddalone od domków. Są fantastyczne miejsca do zabaw dla dzieci z wieloma atrakcjami, wszędzie trawka, sa baseny, rowery, boiska, nawet starsze dzieci się nie nudzą. Na stronie mają prezentację ośrodka, można wszystko dokładnie pooglądać i plac zabaw i domki i baseny i chate grillową - szczerze polecam dla rodzinki z dzieciakami

Odnośnik do komentarza
Gość mała_gosia

ja z dzieckiem to polecam hotel grand lubicz w ustce - http://www.grandlubicz.pl/. byliśmy tam z mężem i dwójką dzieci i jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu - specjalne menu dla dzieci, gry i zabawy, możliwość pozostawienia dziecka z opiekunką. poza tym jest blisko do plaży, więc nie trzeba się z maluchem przeprawiać przez pół miasta. okolica cicha, spokojna, hotel w pobliżu lasu :)

Odnośnik do komentarza

pilirun
Nad Bałtykiem już byliśmy, ale to zawsze jest świetna atrakcja, więc pewnie warto:)

My nad Bałtyk jeździmy co roku i nigdy nam się jeszcze nie nudziło. Warto jechać zwłaszcza jeśli ma się dzieci, choćby ze względu na zmianę klimatu, czyste powietrze, jod. Jeśli starcza nam urlopu jeździmy też w Tatry lub za granicę, ale nie wyobrażam sobie wakacji bez polskiego morza, nigdzie nie ma ładniejszych zachodów słońca.

Odnośnik do komentarza

Dużo jest fajnych miejsc nad Bałtykiem, ale najlepsze wspomnienia mam z zeszłorocznych wakacji w Chłapowie. Dzieci miały dużo atrakcji, w tym stadninę koni niedaleko. A i ja z żoną też mogłem naprawdę wypocząć – bo okolica spokojna, cicha, można było się zrelaksować.

Odnośnik do komentarza

Najlepsze miejsca na wakacje z dzieckiem są nad naszym polskim morzem. Na szczęście coraz więcej osób docenia jego urok. Pośród wszystkich hoteli położonych nad polskim wybrzeżem trzeba wyróżnić trzy perełki, czyli Hotele Nadmorskie www.hotelenadmorskie.pl. Mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci jak i rodziców: basen, jacuzzi, SPA, kręgielnia, kino, bawialnia, osobny pokój do gier, na zewnątrz place zabaw, miejsce do grillowania...długo mogę wymieniać. Plusem jest też położenie, 5-10 min spacerem nad morze. Goście, którzy tam przyjeżdżają to głównie rodziny z dziećmi. Naprawdę ciężko znaleźć hotel, który mógłby z nimi konkurować.

Odnośnik do komentarza

A my uskuteczniamy wczasy pod namiotem :) Nie trzeba wcześniej rezerwować, jak pogoda nie dopisuje, można się zwinąć i zmienić miejsce. Podobnie jak się nam jakieś miejsce znudzi. Pakujemy się do bagażnika i przenosimy dalej. My póki co tak podróżowaliśmy w trójkę, ale na kempingach spotykaliśmy rodziny wieloosobowe w takich dużych rodzinnych namiotach, nawet z bardzo małymi dziećmi.

Odnośnik do komentarza
Gość Jolanta Boćko

Ja polecam hotel Maxymilian w Kołobrzegu. Ma bardzo fajne atrakcje dla dzieciaków, ale i dorosłych. Jedzenie jest pyszne, ze specjalnym menu dla maluchów, jest pokój gier i atrakcji dla dzieciaków. Okolica jest spokojna, zielona,bardzo atrakcyjna.

Odnośnik do komentarza

Nam się najbardziej podobało w hotelu Senator w Dźwirzynie. Super lokalizacja, bo w środku lasu i parę kroków od morza. Dzieci miały zapewnione w hotelu animacje, a my moglismy się z mężem relaksować :) Szczególnie fajne są rytuały saunowe z mistrzem ceremonii. Warto wziąc w nich udział ;)

Odnośnik do komentarza
Gość elenka39

Jesli jedziecie z dziećmi zastanówcie się nad zabukowaniem sobie własnego mieszkania. Kiedys rezerwowaliśmy głównie kwatery w pensjonatach czy hotelach. Od jakiegos czasu wolimy sobie wynająć apartament. Jest o wiele większa przdestrzeń My mamy swoją sypialnię, dzieci również. Jest więcej prywatności. No i kuchnia! Mega plus poniewz można coś sobie przygotować na miejscu i nie jest się zdanym na szukanie knajpy w okolicy, aby zjeść chociażby śniadanie. Głowie wynajmujemy sobie noclegi w Sopocie: http://www.dhapartamenty.pl/ - tutaj znajdziecie w całym Trójmieście.

Odnośnik do komentarza

My się wybieramy na cypl helski, znalazłam bardzo ładny apartament ,dzieciaki nie mogę się doczekać, dla mlodszego to pierwszy raz nad morzem, więc tylko codziennie odlicza dni do wyjazdu, na pewno wybierzemy się do słynnego Fokarium.

Odnośnik do komentarza

Ja od  kilku sezonów jeżdżę do Władysławowa. W tym roku też się tam wybieram - mam swój ulubiony pensjonat Wojciech. Jest bardzo przyjemnie, kameralnie - to ważne zwłaszcza w tym roku, żeby unikac tłumów. Miejsce jest idealne dla dzieci - jest mnóstwo atrakcji - sala zabaw, plac zabaw, klockolandia, animacje dla dzieci itp.

https://pensjonat-wojciech.pl/wladyslawowo-wczasy-z-dzieckiem-nad-morzem/   Polecam z czystym sumieniem :)


 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...