Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Użytkownik Miesiąca - Luty 2015"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani!

Nie ma sensu przedłużać, prawda? :-) Głosy rozkładały się bardzo równo między dwie użytkowniczki: nikawa oraz anaaa, jednak w ostatecznym rozrachunku większością głosów, z którymi redakcja nie musiała nawet dyskutować wygrywa nikawa!

Serdecznie gratulujemy!

Prosimy o przysłanie adresu wraz z numerem telefonu na mail konkursy@parenting.pl. W temacie wiadomości należy zaznaczyć nick oraz nazwę konkursu :-)

Już niedługo pojawi się konkurs na Użytkownika Marca, więc zachęcamy do aktywności! :-)

Odnośnik do komentarza

Jejciu! Bardzo Wam dziękuję Kochane!
Zgreda, aha, Anaaa, aika17, anusia.anusia, aauzyka, Klauduska, Ola2710, J.Smolarek dla Was mój uśmiech, za miłe nominacje. I za pomoc w spełnieniu mojego marzenia :*
Każdej dziękuję za gratulacje! Anaaa, rzeczywiście to będzie dodatkowa motywacja do aktywności.
WOW! Moja wewnętrzna bogini aktywności właśnie tańczy Salsę ;)

Odnośnik do komentarza

Dziś pierwszy cały dzień z moim nowym gadżetem. Ponoć straciłam 2363 cal, zrobiłam 18485 kroków...
Dzień był aktywny, bo na zawodach...
Już zaprzyjaźniłam się z tym urządzeniem. Zakochuję się w przedmiocie :p W dodatku muszę przyznać, że pasuje niemal do każdego stroju (oprócz sukienki ślubnej, ale owa już mi niepotrzebna). Jeszcze się poznajemy. Musiałam dociąć pasek, jest skrojony już tylko na mnie, urządzenie zostało bez problemu zalogowane do sieci, ciekawe, jak długo będzie działać bez ładowania. I nareszcie mam zegarek, którego nie miałam od LO :) To dzięki Wam! Ściskam!

Odnośnik do komentarza

nikawa
Dziś pierwszy cały dzień z moim nowym gadżetem. Ponoć straciłam 2363 cal, zrobiłam 18485 kroków...
Dzień był aktywny, bo na zawodach...
Już zaprzyjaźniłam się z tym urządzeniem. Zakochuję się w przedmiocie :p W dodatku muszę przyznać, że pasuje niemal do każdego stroju (oprócz sukienki ślubnej, ale owa już mi niepotrzebna). Jeszcze się poznajemy. Musiałam dociąć pasek, jest skrojony już tylko na mnie, urządzenie zostało bez problemu zalogowane do sieci, ciekawe, jak długo będzie działać bez ładowania. I nareszcie mam zegarek, którego nie miałam od LO :) To dzięki Wam! Ściskam!

Właśnie byliśmy bardzo ciekawi, jak sprawuje się urządzenie :-) Życzymy owocnych dni :-)

Odnośnik do komentarza

Po tygodniu stwierdzam, że jak kiedykolwiek coś się stanie z tym urządzeniem, to kupię nowe...takie samo :D
Czyli bardzo dobrze się sprawuje :)
Wykonane jest z bardzo dobrej jakości towaru. Na pasku nie pozostają żadne ślady zadrapań. Wciąż jest nieskazitelny. A zdjęłam go póki co tylko raz do ładowania (po 4 dniach). Moje dzieci z zainteresowaniem, co jakiś czas same chcą podświetlić "tarczę". Ich paluszki również nie zostawiają niechcianych śladów.
Będę polecać innym! :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...