Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
gwiazdka0

Mama dbajaca o skórę:)

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka mamusie :) Zobaczcie co znalazłam:) W najbliższy weekend 7-8 Lutego w Galerii Kazimierz w Krakowie odbędą się konsultacje z ekspertami :) Gdzie będzie można bezpłatnie określić typ naszej skóry ale tez określić jej dokładne potrzeby.Jak i również możliwość przetestowania kosmetyków z Vichy oraz zdobycie bezpłatnego katalogu z próbkami:) Kto z was tam będzie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no jak kto lubi:) Ja akurat lubię tę markę:) a konsultacje i tak są darmowe to i tak nic nie tracimy:) A może akurat coś nam się spodoba:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rzeczywiście fajnie jest przebadać swoją skórę pod mikroskopem ale niestety te Panie mają jeden cel - namówić nas na zakup czegoś ze swojej marki i nie znają się często w ogóle kosmetyce.

Biuro, szkoła i inne na http://kinot.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Renatta84

Mama dbająca o siebie to przede wszystkim:) A niestety wiele z nas o tym nie pamięta...ja regularnie odwiedzam SkinConcept na Wilanowie i dbam moim zdaniem bardzo o siebie, a co!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szkoda, że nie wiedziałam o tych konsultacjach wcześniej... niestety mam coraz większe problemy ze skórą i jej nadmiernym starzeniem, że chyba faktycznie w najbliższym czasie odwiedzę gabinet. wy też macie podobne problemy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie mam dobra cerę, ale trzeba ją nawilżać jak każdą. Używam kosmetyków z oeparola. Nie uczulają i maja fajną konsystencję. Poza tym zawierają olej z wiesiołka a to nasze polskie dobro. wystarczy poczytac w internecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kochaa

Ja mam sucha skórę i też używam tej serii, dokładnie essence. Na mnie dobrze działa, ma też dobry skład i przystępną ceną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam pękające naczynka Zaczęło się nie dawna i przy nosie najbardziej. Muszę kupić jakieś dobre kremy żeby się nie nasiliło. I tak się ogromnie cieszę bo trądziku się pozbyłam mam nadzieję na zawsze. Chyba hormony przestały wariować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...