Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Ja w pierwszej czulam w 16tyg ale tak zeby reke dolozyc i czuc to dopiero w 19yg , teraz jestem na polowie 13tyg i wczoraj cos czulam ale pewnosci nie mam tez bo juz pozniej nic i od rana tez nic :) nawet po zjedzeniu :) ale doczekamy sie :)
Ja mam kilka filmikow z poprzedniej ciazy jak mi brzuszek skacze i nozka po brzuchu jezdzi wiec czasami sobie ogladam i wspominam :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Strasznie zazdroszczę Wam, że czujecie już swoje perełki!
Ja mam również dziwne uczucia w brzuszku, inne niż zwykle, ale nie jestem pewna czy to moje maleństwo. Nie mogę się już doczekać i chyba popadam w paranoję :D.
Czy którąś z Was odrzuca jedzenie? Miałam ochotę na wątróbkę niestety tylko włożyłam do ust zaraz leciałam do toalety. Wczoraj było tak samo z jajkiem sadzonym, ochota była ale niestety odrzuciło mnie jak nigdy. Okropne uczucie.
Jedyna rzecz, którą mogę jeść ostatnio bez przerwy to paluszki :D.

Życzę miłego dnia !

http://fajnamama.pl/suwaczki/y5uth9p.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3ugpjqq20qy17.png

Odnośnik do komentarza

Wczoraj cały dzień się męczyłam od rana cały czas mdłości, a podobno powinno już minąć ;( A dzisiaj znowu od rana męczy. Super też bym już chciała czuć maluszka,ale jeszcze troszkę trzeba poczekać

Lunaa - jak tam zdrówko już lepiej? U Bonifratów podobno jest ok, opieka i położne....

Happy93- super ciociu;) a co do tej chęci i odrzucenia jak już masz jeść to mam czasem podobnie...

Odnośnik do komentarza

Gratuluje ruchow maluszkow ja chyba jeszcze nie czuje, tyljo bulgotanie w jelitkach jak po zjedzeniu chociaz moze nie potrafie jeszcze tego odroznic wiec czekam cierpliwie:)
wczoraj i u mnie byl jakis kiepski dzien . Pojechalam do rodzicow na obiad a tam jak co tydzien spotkalismy sie z bratem i jego brzdacami kochane maluchy i przepadamy za soba ale ja juz tak aktywnie z nimi nie szaleje wiec lezalam sobie spokojnie az tu nagle moj bratanek chcac zaladowac sie kolo mnie kopnal mnie niechcacy w brzuch :( bardzo sie zmartwilam ale nic do tej pory sie nie dzialo brzuch tez nie boli .Mialyscie moze podobna sytuacje ? Wiem, ze dzidzia jest chroniona przez wody ale ciagle chodzi mi to po glowie ze moglo sie cos stac ... nie moge sie doczekac juz wizyty u lekarza bo dawno nie widzialam mojego Malenstwa .

Odnośnik do komentarza

Witam Mamuśki ;)
Od dłuższego czasu śledzę Wasze forum i najwyższy czas się przyłączyć! U Nas termin wypada na 23 październik, w tabeli też się uzupełnię, jak tylko najdzie wena na odpalenie normalnego sprzętu, nie aplikacji mobilnej ;) My już rośniemy w siłę, od początku ciąży 4 kg do przodu, ale nieznane mi mdłości, wręcz przeciwnie, czasem takie napady głodu....
I uczucie wiecznego kaca....
Pozdrawiam wszystkie Brzuszki ;)

Odnośnik do komentarza

Witam nowe mamusie:)

Hapyy super oby szybko urodzila, czekam na newsy:)

Kingusia, nie martw, ja ma tez takie obawy, bo co rusz, ktores z dzieci mnie kopnie, a ze maja 20mc to trudno im to skutecznie wytlumaczyc:)
Jak bylam z nimi w ciazy, to pies mnie tak pociagnal, ze centralnie na brzuch polecialam, odrazu na usg pojechalam i Pan doktor mi wytlumaczyl, ze wlasnie wody plodowe,lozysko, no i brzuch sa jak mega poduszka i trzeba by naprawde mocno dostac zeby cokolwiek sie stalo i jak cos to objawy do 6h tzn krwawienie bo najczesciej lozysko obrywa.

http://www.suwaczki.com/tickers/5djyugpjir57gby3.png
http://www.suwaczek.pl/cache/190f97313d.png

Odnośnik do komentarza

Martynika
Witam nowe mamusie:)

Hapyy super oby szybko urodzila, czekam na newsy:)

Kingusia, nie martw, ja ma tez takie obawy, bo co rusz, ktores z dzieci mnie kopnie, a ze maja 20mc to trudno im to skutecznie wytlumaczyc:)
Jak bylam z nimi w ciazy, to pies mnie tak pociagnal, ze centralnie na brzuch polecialam, odrazu na usg pojechalam i Pan doktor mi wytlumaczyl, ze wlasnie wody plodowe,lozysko, no i brzuch sa jak mega poduszka i trzeba by naprawde mocno dostac zeby cokolwiek sie stalo i jak cos to objawy do 6h tzn krwawienie bo najczesciej lozysko obrywa.

Dzięki ! uspokoiłaś mnie tym:)

http://www.suwaczki.com/tickers/ganns65gcmlq5rw4.png

Odnośnik do komentarza

Happy gratuluje zostania niebawem ciocią :) ja jestem od ponad roku :)

A jesli chodzi o jedzenie to u mnie na odwrot, nie mam ochoty prawie na nic, tyle ze mi przeszkadzaja zapachy, jak patrze na cos to mnie mdli, szczescie ze nie wymiotuje, jedynie po ogorkach ciagle sie odbija, moglabym jesc wsio co jest w occie, jakies ostre jedzonko, platki z mlekiem i tak na okraglo a i jeszcze owoce i jogurty, ale jak czasem braknie a nie chce sie do sklepu jechac to trzeba cos innego, wczoraj to sobie wmawialam zeby cokolwiek zjesc z obiadu bo przeciez dziecko musi cos jesc.
Moj kochany zaopatrzyl mnie w zapas jogurtow chyba na tydzien i pomaranczy :D ale jak przyjdzie chec to sie boje ze wszystkie naraz zjem :D

Witam nową mamusie :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

bejbik81
Hej,
Dziękuję za wsparcie :-)
Dzidzia zdrowa i rośnie pięknie. Wszystkie parametry w normie. W czasie usg miałam takie uczucie, że chyba to jakiś sen,bo ja nie czuję się w ciąży. W sensie,że nie mam jeszcze brzucha itp.i czasem trudno mi w to uwierzyć. :-/
Generalnie wszystko jest dobrze:-)

Bejbik, też tak jeszcze mam, nie dociera to do mnie, póki co to takie nienamacalne. Na razie nie czuję się mamą i czasem aż mi głupio przed samą sobą, jak widzę jak inne dziewczyny szaleją za swoim maleństwem od pozytywnego testu.

~nati86

Ania777, SheViolet, dzasti super a już myślałam,że tylko ja jestem ze śląska...któraś z Was będzie rodzic w Tychach?
Co do zachcianek, też tak macie że jeden dzień macie straszną ochotę coś zjeść a po paru godzinach jak już się to kupiło albo zrobiło to patrzeć na to nie mogę.

Nie moje okolice :)
A z zachciankami mam podobnie :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/7dr3e5c.png

Odnośnik do komentarza

Gratuluje czucia ruchow dziecka. U mnie niestety nic a wlasnie rozpoczelam 17 tydzien. Coz musze czekac.
Kaja_pazdziernik2015. Rozgladalam sie za wozkami ale nic ciekawego nie wpadlo mi w oko. Jak cos znajdziesz to prosze podeslij linka. Teraz jestem na etapie wybierania dla corki lozka z barierkami zeby nie wypadla. Trzeba ja oduczyc spania w lozeczku i latem bede probowala nauczyc ja sikac do nocnika. Eh, tyle nauki jeszcze przed nami. Zazdroszcze przesypiania calych nocy. U nas bylo odwrotnie przez pierwsze pol roku spala cale noce a teraz wstaje na jedzenie.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie wszystkie nowe mamuśki :)
Ania777 nawet nie wiesz jak Cię rozumiem.
U mnie wynika to z faktu poronieniami nawykowymi i tym, że wyparłam ze swojej świadomości, że mogę być mamą....
Dziś przebyłam już bardzo długą drogę.
Wiem, że wraz z moim lekarzem wyeliminowaliśmy przyczynę tych wszystkich niepowodzeń.
Jednakże dopóki nie poczuję ruchów mojego maleństwa to każde usg jest jeszcze dla mnie jak matrix....

Odnośnik do komentarza

nati86 - miło, że pytasz :) Było już lepiej, ale od popołudnia znowu się gorzej czuje :( Cały czas utrzymuje mi się stan podgorączkowy. Już sama nie wiem co o tym sądzić. Teraz żałuję, że nie poszłam dzisiaj do lekarza, bo jutro muszę jechać do pracy. W środę idę do ginekologa, wiec może poczekam jeszcze chwilę. Łudzę się, że mi przejdzie.

Witam wszystkie nowe przyszłe mamusie, które dołączyły na forum :)

Odnośnik do komentarza

Aca witamy :) nie jesteś ostatnia, ja też mam termin na 30 października :)) czasami się denerwuję, że Dziewczyny mają o kilka tygodni starszą ciążę, bo ja też już bym chciała poczuć ruchy itd. ale dzięki temu wiem dokładnie czego mogę się spodziewać z wyprzedzeniem :p także ma to swoje plusy, ale gorzej będzie w październiku, jak wszystkie już się rozpakują a my będziemy tylko czytać z niecierpliwością czekając na rozwiązanie :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...