Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

karola22
Aneczasek podesłać Ci ? :)
ja mam za to problem z kolanem. Boli z dnia na dzień co raz bardziej. Ledwo chodzę. Oczywiście wszyscy mówią ze nic mi nie jest. Ale w końcu się od ważyłam i idę do lekarza jutro. Nie uderzyłam się ani mi nie słuchało. Masakra. A jeszcze do końca dziś wychodzi mi jedna ósemka i chyba czas iść spać żeby ten dzień się w końcu skończył :)

A dziękuje :D ale dzisiaj sama się wybiorę z mężem na zapiekanki już zapowiedziałam że na obiad idziemy na Okrąglak! :)
Co do kolan mnie też bolą, ale musze przyznać że jestem dość wysoka mam 174cm i nie waże 50 kg... co więcej 2 lata temu przeszłam operacje jednego kolana więc mnie ma prawo boleć... Musze przyznać że sporo mi pomogły ćwiczenia i rehabilitacja na te kolana, szczerze powiedziawszy dowiedziałam się tam że nie umiem chodzić jak fizjologia nakazała :D
Jadę na wizytę.... Trzymajcie kciuki!

http://www.suwaczki.com/tickers/ganndqk3vi8mj2ry.png

Odnośnik do komentarza

A dziękuje :D ale dzisiaj sama się wybiorę z mężem na zapiekanki już zapowiedziałam że na obiad idziemy na Okrąglak! :)
Co do kolan mnie też bolą, ale musze przyznać że jestem dość wysoka mam 174cm i nie waże 50 kg... co więcej 2 lata temu przeszłam operacje jednego kolana więc mnie ma prawo boleć... Musze przyznać że sporo mi pomogły ćwiczenia i rehabilitacja na te kolana, szczerze powiedziawszy dowiedziałam się tam że nie umiem chodzić jak fizjologia nakazała :D
Jadę na wizytę.... Trzymajcie kciuki!

http://www.suwaczki.com/tickers/ganndqk3vi8mj2ry.png

Odnośnik do komentarza

ZjemCiMiśka ten drugi wyraz to na pewno czysta, a pierwszy może zadowalająca...
Jak ja się cieszę, że minęły mi już te wszystkie dolegliwości. Mogę jeść wszystko na co tylko mam ochotę.
A co do jazdy autobusami to naprawdę trzeba uważać. Ja jakiś czas temu przewróciłam się w autobusie. Miałam wysiadać nz przystanku i kierowca bardzo gwałtownie zahamował. Upadłam z zakupami tak niefortunnie że rozcięłam sobie łuk brwiowy...
Miłego dnia, dużo słoneczka i uśmiechu :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k7h3v8d7d.png

Odnośnik do komentarza

justyna12315 ja osobiście nie miałam ekscesów żołądkowych za wielkich, ale moja siostra pamietam ze zawsze rano przed staniem z łóżka piła 1/3 szklanki cocacoli i jadła krakersa i to jej pomagało dopiero wieczorem miała znów mdłosci ale mogła normalnie zjeść śniadanie i objad:)
wiem coca cola nie wskazana ale to jej tylko pomagało

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3skjoprg6nrb7.png[/url]

Odnośnik do komentarza

Ja na szczescie nie jezdze autobusem ale oczywiscie pretensja ze siedze i nie ustapie komus starszemu ostatnio jest na topie bo w diagnostyce w poniedzialek jak bylam to mialam juz kilka razy zwroconą uwage i jak sie odezwalam ze stac nie bede bo w ciazy jestem to sie kazdy zamknal.
Jest na wejsciu naklejona nakleja z napisem " jak mozesz to przepusc ciezane i kobiety z malymi dziecmi" ale oczywiscie nikt cie nie przepusci jeszcze maja pretensje ale to tak tak jest niestety, starsze kobiety zapomnialy jak one w ciazy byly i bylo im ciezko.
Raz ale to raz w poprzedniej ciazy spotkalam sie z przepuszczeniem mnie w kolejce w markecie i co najlepsze dziewczyna ktora mnie przepuscila tak na oko miala z 15lat
DObra ja mykam bo swiatla nie mam a baterii w lapku zostalo mi 30% wiec zostawie na ciezkie czasu bo nie wiadomo kiedy wlaczą

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Cześć
Ja jestem od niedzieli chora . W pon byłam u gin po ratunek i mnie potraktowała jak lekomana. Mówię że ja nie po antybiotyk , a ona ze i tak mi nie da. Normalnie gadaj z d....

chciałam się dowiedzieć co mogę brać na gardło i ból głowy. Wczoraj dopiero przeszło gardło ale mam mega katar i głowa pęka nadal. ... z tym ze dziś podjęłam ryzyko i co ma być to będzie. Wypiłam zyrtec w kroplach i... Ta dam . Głową nie boli katar mniejszy. Także złych am z alergii. Dziś tez wyszłam z domu zaprowadzić małą do przedszkola i zauważyłam że trawa jest skoszona na połowie osiedla. Ale że od soboty nie oglądałam osiedla a okna wyotwierane to musiałam nie zwrócić uwagi na to i stad moje wisielcze samopoczucie.

Życzę by wszystkie badania wam wyszły w porządku! !!:)

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

I dupa..
Jay daj szybko znać jak Wasze wyniki, trzymam kciuki!
Tez sie rozbawiłam smakami wód płodowych.
Osłona to Twoje starsze dzieciaki jeszcze nie wiedzą o rodzeństwie? To sie szykuje niespodzianka!
Życzę nam wszystkim miłego dnia!
A O tych zapiekankach to ja juz od dłuższego czasu marzę, takie ze świeżej bagietki z pieczarkami i serem tylko...mniam! Ale juz z tym poczekam do powrotu do Polski póki co mam smaka na arbuza, pochłaniam z pół każdego dnia! I sie człowiek naje i napije!

http://www.suwaczki.com/tickers/7u229jcgxa2l6kfr.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...