Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Bafka piękny ten brzuszek :) mój jeszcze nie wygląda jak ciążowy, tylko jak zimowy haha :D ale mam nadzieję, że niedługo w końcu to się zmieni :)

V3nus no jak na 5 i 6 miesiąc był dość pokaźny więc nie ma się co dziwić, że myśleli, że to bliźniaki :p dlatego tym bardziej gratuluję, że nie masz żadnych rozstępów ;)))

Odnośnik do komentarza

Oj to takie cudowne uczucie, którego po porodzie brakuje...
U nas ogólnie wszyscy mają świrka na punkcie Krokodyla... Hania chodzi i mówi do brzucha, całuje, listy pisze... Mąż zaczął z bobasem rozmawiać, a rodzinka czekała i w końcu wyczekała...
Za dwa tygodnie termin ma moja szwagierka i już jej zazdroszczę, że będzie miała przy sobie Antosia :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/wea8hfr.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny ja jutro idę wieczorem na prenatalne, denerwuje się trochę. Mój mnie zdziwił i zamienił się w pracy mówiąc ze idzie z nami ;) ciekawa jestem czy go Pani Dr wpuści. Weszłam dziś po świętach na wagę i się szczerze zdziwiłam. Ważę mniej niż przed ciążą. A ja nie wymiotowałam ani razu.
Pani Dr mi powiedziała ze patrząc na mnie to w biodrach mi nie przybywa tylko brzuch rośnie wiec się łudze ze tak zostanie :D
mam na roku dziewczynę która ma termin na 15 października i ja przy niej wyglądam jakbym była w 6 mc.
Dobranoc Dziewczynki

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxm8wxbokdg.png[/url]
http://www.suwaczki.com/tickers/eoc9299o9rzqtl1m.png[/url]

Odnośnik do komentarza

Bajka niektóre dziewczyny robią, inne nie. U mnie ryzyka wad genetycznych raczej nie ma, bo nigdzie w bliższej czy dalszej rodzinie nikt nie chorował. Jeżeli cokolwiek wyjdzie na USG prenatalnym to oczywiście zrobię, ale nie widzę potrzeby wydawania 2500 zł jeśli na USG lekarz powie, że z Dzidzią wszystko ok :) ale decyzja oczywiście zależy od Ciebie ;)

Odnośnik do komentarza

~Julia369852
Ehh.. Jest naprawdę ciężko. Zdecydowałam się poprosić was o pomoc. Może któraś z was ma jakiegoś znajomego lekarza w Warszawie, który przyjąłby mnie bez opiekuna? A jeszcze lepiej gdybym nie musiała tam byc sama, bo nie znam Warszawy..

Ja niestety ze śląska, a chętnie bym pomogła. Może Matynika pomoże faktycznie.

Odkąd tylko wstałam mam dzisiaj takiego lenia, że się aż myśleć nie chce, a zaraz muszę ruszać w trasę. Dzisiaj mam trochę km do przejechania, bo się muszę do siedziby pofatygować ponad 60km. No ale co zrobić mus to mus.
Co do wagi to ja się zważę jutro. Zobaczymy czy w końcu coś się ruszyło, bo ostatnio jadłam na prawdę sporo.

Pozdrawiam was i miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza

Martynika dobrze, że się odezwałaś :) mam nadzieję, że Twoja lekarz się zgodzi i razem pomozecie Julce ;)

sheViolet ja dziś niewyspana jak mops, spałam tylko kilka godzin.. teraz Juz jestem w pociągu i hasam na uczelnie i tez mi się o taaak bardzo nie chce :( mam tylko nadzieje ze zaraz się rozbudze i dzien będzie ładniejszy niż wczoraj :p

Dziewczyny, Wy też macie totalny brak ochoty na kawę?

Odnośnik do komentarza

Fobianka ja ochote na kawe stracilam jakies 5 tygodni temu jak sobie zrobilam i sie napilam to mnie mdlilo i prawie cofnelo wiec od tamtej pory nie pijam i nawet nie wacham.

Wczoraj mnie wieczorem zgaga dopadla, az dziwne bo w pierwszej ciazy mialam pod koniec, dzisiaj oczywiscie z rana chec na platki z mlekiem i powrocila.
Musze szafke przewertować gdzies powinnam mieć migdaly.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ja straciłam ochotę jakies 4 tygodnie temu, nie smakowała mi zupełnie, na samą myśl mnie odrzucało.. i to właśnie wtedy, kiedy czułam się jak zombie, a brak kawy zupełnie nie pomagał :D

Wczoraj zrobiłam sobie dzień dziecka i najadłam się sorbetu mango marakuja który chodził za mną juz od tygodnia! :p w poprzedniej ciąży prawie w ogóle nie miałam zachcianek a teraz ciągle mam na coś ochotę, oczywiście co chwile na coś innego :D raz śledzie, raz sorbet.. :p

Odnośnik do komentarza

To tak jak i u mnie tez w pierwszej ciazy nie mialam zachcianek, od czasu do czasu mnie cos zemndlilo a teraz to ciagle mnie od czegosc mdli i zapachy np. mi przeszkadzaja przez dwa dni a na trzeci juz nie :D
Ja ostatnio to moglabym jesc na ostro i platki z mlekiem :D a i jeszcze jogurt jogobelli codziennie brzoskwiniowy koniecznie musi byc, maly bo maly ale wmowilam sobie ze musze cos szamac takiego bo lepiej mi kiszki pracuja :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza
Gość mamuśka_86

bajka87, test PAPP-A wykonywany jest na zalecenie lekarza prowadzącego, on po wykonaniu USG najlepiej Cię poinformuje. Test PAPP-A to koszt 95 zł (Diagnostyka), do tego pobierana jest krew na wolną podjednostkę betaHCG koszt też 95 zł. Nie wiem skąd informacje, że to koszt w tysiącach (ploty). U mnie lekarz zalecił wykonać ze względu na ryzyko trisomii, które wyszło z parametrów USG+wywiad. Najlepiej zdać się ba opinię lekarza prowadzącego. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

2500 tys kosztuje NIFTY czyli alternatywa amniopunkcji, stad pewnie pomyłka. Ja właśnie dziś idę na taki test wynik za ok 10 dni, tak bardzo się boje. Ja żałuję, że zrobiłam Pappa bo usg wyszło super.
Kawę pije regularnie, bo uwielbiam i nie potrafię bez, ale od początku ciąży bezkofeinowa. Z zachcianek to tylko na lody, pochlaniam każda ilość i pewnie w kg to się odbije...ale nic to, zaraz lecę na gimnastykę.
Julka, ja też z Warszawy chętnie Ci pomogę, bardzo się ciesze, ze taka.decyzję podjęłas :-)
Miłego dnia :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw43e3k1m7gu7hd.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...