Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Maja to pewnie wtedy już będziesz bardziej pewna płci i będziesz mogła zacząć szaleństwo :)))

Happy93 Mnie akurat ten zapach baaardzo odpowiada, a i kształt brzuszka już niedługo będzie pasował :D muffinka w pełnej krasie haha :D
Trzymam za Was jutro kciuki najmocniej, ale pod warunkiem, że nie będziesz się stresować!! ;))) uszy do góry, wszystko będzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza

a ja przy pierwszej ciąży stosowałam oliwkę w żelu(świetna po kąpieli odrazu na mokra skórę) i jakiś balsam na rozstępy ale marki nie pamiętam teraz balsam mam z ziaji bo znajoma poleciła i oczywiście oliwka w żelu :)
dodam ze przy córce przytyłam 35 kg a brzuch miałam potężny lecz ani 1 rozstęp się nie pojawił

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3skjoprg6nrb7.png[/url]

Odnośnik do komentarza

Venus nic, tylko pogratulować! nie wiem czy genom, czy oliwce w żelu - nieważne, najważniejszy efekt końcowy! :))

Maja nawet nie wiesz jak bardzo na to liczę!! :D nie mogę się też doczekać jak pokażę filmik moim dziewczynkom, pewnie będą zachwycone, o sobie nie wspomnę :p
Ten czas dłuży się i dłuży a magisterki i tak nie mam czasu pisać.. na tym forum tak miło :D

Odnośnik do komentarza
Gość Julia369852

Ehh.. Jest naprawdę ciężko. Zdecydowałam się poprosić was o pomoc. Może któraś z was ma jakiegoś znajomego lekarza w Warszawie, który przyjąłby mnie bez opiekuna? A jeszcze lepiej gdybym nie musiała tam byc sama, bo nie znam Warszawy..

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny ^^
Ja też stosuję oliwkę w żelu i jestem zadowolona bo jak posmaruje się rano na wilgotne ciało to cały dzień i czuję zapach i przy dotyku czuję taką baardzo gładką skórę :)
Do tego robię peeling antycellulitowy, bo gdzieś wyczytałam, że po czymś takim te wszystkie oliwki albo kremy się lepiej wchłaniają :) I masuje baaardzo delikatnie brzuch, piersi uda i pupę tą szorstką gąbką a potem taki prysznic na przemian ciepłą na przemian zimną wodą :D
Podobno poprawia krążenie i to dobra walka przeciw rozstępom :D No cóż, czas pokażę, w genach mam do tego predyspozycje, więc sądzę, że i tak i tak się pojawią.. może je chociaż trochę zmniejszę :)
Nie mogę się doczekać jutrzejszej wizyty u ginekologa! Zobaczę moje słoneczko :)
Ja i mój przyszły mężuś ciągle słyszymy, że mają dla nas ciuszki dla niemowląt i żebyśmy je wzięli bo dzieci szybko rosną i się wykosztujemy w nowych. :)
Narazie, mówimy, że jeszcze za wcześnie troszkę na kompletowanie wszystkiego, ale napewno zrozumiemy :D
Chociaż moja koleżanka jedna nie zrozumiała i ostatnio przytaszczyła mi do domu dwie torby ciuszków :D
Ciekawe, co znaszą koleżanką Julią.. jak dla mnie ma złe myślenie. Gdyby chciała usunąć ciąże nie czekałaby aż do 12 tygodnia i nie szukała pomocy tutaj. Tak jak ma ciężką sytuację w domu to czemu już wcześniej nie poszła pod opiekę lekarza? Becikowe się dostaję tylko jak lekarz się tobą opiekuje od 10 tygodnia.. tak nad nią w sumie dzisiaj dużo myślałam.

http://s4.suwaczek.com/201510187251.png

Odnośnik do komentarza

Hej!! :)
Jesteśmy po prenatalnych i powiem, że w końcu nie zrobiliśmy PAPP-A z czego jestem mega zadowolona!
Wiec tak - płeć nieznana :(
CRL 49,2
NT 1,4
kość nosowa obecna, przepływ w zastawce trójdzielnej prawidłowy tak jak wszystkie organy i wymiary Krokodyla :D jak to Pan doktor stwierdził do niczego nie może się przyczepić. Wszytko jak najbardziej dobrze. Po USG wyliczył nam ryzyko, które wygląda tak:
Trisomia 21 1:15383
Trisomia 18 1:17661
Trisomia 13. <1: 20000<br />
Poniżej dodaje zdjęcia ;)

monthly_2015_04/pazdziernikowe-maluchy-2015_28130.jpg

monthly_2015_04/pazdziernikowe-maluchy-2015_28131.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/wea8hfr.png

Odnośnik do komentarza
Gość Julia369852

Myślałam że tatuś dziecka się zainteresuje, mówił że potrzebuje czasu. Byłam naiwna.. Nadal jestem. Wiem juz że nie będzie go przy mnie.
Wydaje mi się, że będzie tak jak mówicie. Moje podejście zmieni sie jak zobaczę ten cud.. :) Wydaje mi się że przyjalby mnie gdybym była już po pierwszej wizycie a nie byłam nigdy..

Odnośnik do komentarza

Bafka Sto lat i wszystkiego najlepszego!!! :D cieszę się razem z Tobą! :)))

Julia teraz to mnie kamień spadł z serca!! Nawet nie wiesz jak się cieszę czytając te słowa :) ojciec dziecka nie wie co traci, jeszcze będzie żałował tej decyzji, ale dla Ciebie to nic, tak czy inaczej sobie poradzisz a Maleństwo wynagrodzi Ci jego nieobecność stokrotnie!! :)
na pierwszą wizytę nigdy nie jest za późno, najważniejsze, żebyś poszła! Mojej siostry koleżanka poszła dopiero w 22 tygodniu, bo sama przed sobą nie chciała się przyznać, że jest w ciąży, nie mogło to do niej dotrzeć.. a lekarz przyjął ją, coprawda na początku nie był zachwycony ale już po chwili kiedy zobaczył, że sama jest zagubiona to zaczął z nią rozmawiać i wspierać :)
także nie ma się czego bać, nie zje Cię a na pewno będzie to dobre dla Ciebie i dla Maleństwa :)))

Odnośnik do komentarza

Jestem dziś po usg prenatalnym moje bliźniaki są zdrowe jak ryba. No i okazało się że to ciąża dwujajowa. Na 100% jeden bobas będzie chłopcem a drugie możliwe ze będzie dziewczynka chodź nie miał pewności juz takiej:) czyli parka!!! Dziewczyny poruszałyście ostatnio temat ślubów. Ja biorę konkordatowy 2 maja, a weselicho robimy na 21 osób czyli bardzo skromnie.

http://www.suwaczek.pl/cache/00a57e5796.png

Odnośnik do komentarza

mona88 gratulacje ślubu ja też miałam skromny ale ten dzien na zawsze w pamięci:)
ładnej pogody życze:)
jutro poszukam jeszcze tych zdjęc no ale zapewniam brzusio był ogromny w szpitalu pytali sie czy niemam bliźniaków:) w końcu te 35 kg gdzieś poszło
no ale rozstępów żadnych nie miałam po córce i to ważne

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3skjoprg6nrb7.png[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...