Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Joanna-25

Witam wszystkie pazdziernikowe Mamusie. Czytam Wasze wypowiedzi już od dawna ale dopiero teraz sie zdecydowałam napisać. Mam 25 lat i termin mam na 24.10 oczywiscie z moich wyliczen. Jutro ide na pierwsze usg boje się bardzo bo to moja pierwsza ciąża i mam pewne obawy. Od niedzieli czuje się znakomicie żadnych objaw ciąży i to mnie martwi :-(
Mogę dołączyć do Was??

Odnośnik do komentarza

Joanna 25 pewnie,zapraszamy.Nie martw się ja też miałam nudności i inne objawy przez pierwsze w sumie 2 tygodnie a potem ustąpiły a jest wszystko dobrze także myślenie że coś jest nie tak bo się dobrze czujesz jest błednym kołem i nepotrzebnym nakręcaniem się.Mi na początku ciągle było słabo,niedobrze,brzuch mnie napierniczał.A teraz bo za pobolewaniem czasem brzucha i tym że mi wszystko śmierdzi;-) nie mam w sumie innych objawów.Także właczamy pozytywne myślenie.Aha to też moja pierwsza ciąża.

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzwn156xau4f0r.png

Odnośnik do komentarza
Gość Joanna-25

Dzięki dziewczyny za slowa otuchy, może rzeczywiście za bardzo panikuje. Dużo stresu mam w tej ciąży może to też przez to mam takie myśli. Nawet mój chłopak stwierdził że przesadzam i jestem inna niż przed ciąża i że czasem mnie nie poznaje a nie mieszkamy razem tylko spotykamy sie 3-4 razy w tygodniu. Mam nadzieję że jutro po wizycie lekarza będę spokojniejsza

Odnośnik do komentarza

Agaaa tak mi przykro, gdzie będą ci zabieg robić?
Wiesz że możesz poprosić o uśpienie ciebie żeby nie przechodzić tego świadomie ja tak miałam przy poronieniu zasnęłam i obudziłam się po żadnego stresu i pamięci tego co się wydarzyło.
Pomogło mi to w tym że tak bardzo tego nie przeżywałam w trakcie już sam ból straty wystarczy nie potrzeba dodawać więcej :(

Odnośnik do komentarza

Odnośnie wenerycznych to ja dostałam na skierowaniu jakiś skrót, który w internecie odszyfrowałam, że to właśnie o weneryczne chodzi i na konflikt serologiczny mimo iż mam czynnik RH +. Ale ponoć tak czy inaczej to badanie powinno się robić. A jak wasze samopoczucia? Ja od wczoraj odzyskuje apetyt i dobrze w sumie, bo na obecną chwilę mam już -3kg, a brzuch i piersi urosły, więc wyszczuplałam ze wszystkich innych miejsc dość mocno.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...