Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

a ja wam wszystkim polecam melise zaparzyc i taka slodziutką wypic przed snem... raz ze po cieplym lepiej sie zasypia dwa to jest melisa wiec nie szkodzi a uspokaja organizm...
nerwowo sie zrobilo i zycze wam wszystkich zdrowia przede wszystkim i mniej nerwow..... sama tez staram się nie denerwowac a uwiezcie ciezko jest
za dwa dni nasz Aniołek skończylby 6 miesiecy ...

dobranoc

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza
Gość 10kowa mamusia88

Usagi86 fajnie,ze sie odezwalalas;) super jest miec pokrewna dusze na forum;) a jak sie czujesz? Cos sie u Ciebie zmienilo? Ja nadal mdlosci nic,jedyne co to doszlo jak narazie jednorazowe poczucie metalicznego smaku,ale to tylko to,poza tym super sie czuje,wiec i Malenstwo raczej tez:) nastepna wizyte mam 26 marca;) a na kiedy Ci termin wyznaczyli? U mnie nie powiedzieli kiedy,bo ciaza jest o tydzien mlodsza,na nastepnym terminie juz bedziemy wstepnie szacowac;) milego dnia;)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!

JA jak na razie ogarniam się bardzo dobrze. Moja 10 mies. Celina jest dzieckiem aktywnym, ale też potrafi się ładnie bawić sama. To dopiero 7 tydzień ciąży u mnie, więc wszystko przed nami :) staram się mysleć o tym, co pozytywne ;)
Jedyne co mnie przeraża to to, że mieszkamy na 4 pietrze bez windy... Noszenie dziecka na spacer i z powrotem teraz jest dla mnie uciążliwe, a co będzie potem.. strach się bać :)

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry !
Dior nie bądź takiej myśli! :(
Jeszcze nic nie wiesz, a zakładasz najgorsze! :( Trzymam kciuki za Ciebie i twojego Aniołka odrazu po wizycie pisz co i jak :*
Ja biegam siusiu naprawdę często w nocy też mnie to budzi .. heh nocna toaleta to już normalka ... :) A z tego co pamiętam wasze wpisy na forum to termin na 18 października tak jak ja ma Gosia :)
Właśnie wstałam, zaliczyłam oczywiście poranne mdłość i będę się ogarniać na wizytę.. mimo mych obaw staram się być dobrej myśli :) Dla maleństwa :)

http://s4.suwaczek.com/201510187251.png

Odnośnik do komentarza

Dior, trzymam kciuki żeby wszystko było ok.

ZjemCiMiśka, tak mamy ten sam termin :-) Ja też ciągle biegam do toalety. W dzień jest ok ale w nocy trochę denerwuje. Na szczęście, ma takie 'spanie', że od razu po 'spacerze' znowu zasypiam. Trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę, napisz potem co i jak. Ja byłam w czwartek, słyszałam serduszko. Ciąża jest ok tydzień młodsza od daty OM.

Moni40, jak się czujesz? Jesteś już w domu?

Odnośnik do komentarza

Drogę przyszłe mamy... Jakie witaminy dla ciężarnych przyjmujecie? Słyszałam już od kilku znajomych mam, ze ich witaminy poprawiły im wygląd włosów, paznokci, a u mnie włosy w mieszkaniu sa wszędzie :( i nie jestem pewna czy powinnam zmienić je na inne, czy tak reaguje moj organizm na podnoszący sie poziom hormonów... Co polecacie?

Odnośnik do komentarza

Tak, OM-ostatnia miesiączka. Zjem CiMiśka, dopytuj się lekarza o wszystko bo ja jak już zobaczyła serducho w czwartek to dostałam jakiejś blokady. Lekarz nie dał mi nawet zdjęcia z usg,nie powiedział jak długa jest fasolka, a ja głupia się nie upomniałam. Powiedział tylko, że zarodek ładnie zagnieżdżony, serducho bije jak trzeba i ciąża jest ok tydzień młodsza. Trzymam kciuki :-)

Odnośnik do komentarza

Moni, jestem z Tobą myślami, od soboty szczególnie. Wiem, że sama musisz to wszystko przerobić i przepłakać, mąż może wspierać ale to przez naszą głowę i serce wszystko przejść musi. Wierzę i życzę Ci z całego serca, żeby Ci się udało, żebyś już niedługo mogła myśleć, tak jak ja kiedyś, że jeden aniołek zrobił miejsce drugiemu.
Ściskam Cię mocno!

Odnośnik do komentarza
Gość ZjemCiMiśkaa

Dziewczyny ... Jak bylam prywatnie u ginekologa dokladnie 26.02 to stwierdzila, ze jest to 6 tydzień i 4 dzien ciąży i maly miał wtedy 6,6 milimetrów...
Dzisiaj jak bylam na NFZ to ginekolog stwierdził ze to 7 tydzień i 3 dzien .. Nie powiedzial mi nawet jakiej moja fasolka jest dlugosci ale na monitorze widziałam chyba cos okolo 12 milimetrow... Z moich wyliczen co do tamtej prywatnej wizyty to teraz powinien być 8 tydzień i 2 dzien.. To aż o tydzień więcej.. ;(
Czy to oznacza ze moja fasolka za wolno sie rozwija, rosnie? ;( oczywiście nie powiedziałam mu o tamtej wizycie prywatnie ...
Nie wiem co mam myslec :(

Odnośnik do komentarza

ZjemCiMiśka, spokojnie, myślę, że masz podobnie jak ja, niby 8 tydzień+ a tak naprawdę może być o tydzień do tyłu. Czytałaś co napisałam wcześniej? Mnie też na czwartkowej wizycie nie powiedział ile ma dzidziuś długości a na wcześniejszej wizycie 10 dni wcześniej (23 luty) to nawet nie było widać zarodka tylko pęcherzyk z ciałkiem zółtym. Nie martw się, może po prostu nasze dzidziusie są młodsze. A kiedy masz następną wizytę?Dostałaś zdjęcie? Bo ja niestety nie, mam tylko to z pęcherzykiem.

Odnośnik do komentarza
Gość ZjemCiMiśkaa

Nie nie dostalam zdjęcia ;( nastepna wizytę mam 24 marca..
No dobrze nasze maluchy moga być tydzień mlodsze, ale nie za malo urósl przez te 2 tygodnie? ;(
I jeszcze powiedzial cos w stylu "Jakby pani miała jakies niepokojące objawy to prosze udac sie do szpitala".. Co mnie jeszcze gorzej wystraszylo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...