Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny,można do Was dołączyć?Jestem w 8 tyg.ciąży.Jestem po operacji wycięcia torbieli czekoladowej,po operacji lekarz powiedział żeby jak najszybciej zdecydować się na dziecko bo jak będę zwlekać to mogę nigdy nie zajść w ciążę...Nie do końca byłam przekonana czy to dobry pomysł bo prawdę mówiąc nie myślałam o dzieciach w najbliższym czasie,ale odstawiłam antykoncepcję z nadzieją?że nie pójdzie pewnie tak łatwo,minęło pół roku i 2 kreski na teście ciążowym.Wpadłam w panikę i nie dowierzałam,a mój partner i ironio losu cieszył się jak głupi.Teraz mam sprzeczne uczucia,nie wiem co myśleć ,mam pełno obaw ale jednocześnie tłumaczę sobie że nie mam przecież 15 lat...echh

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzwn156xau4f0r.png

Odnośnik do komentarza

Zrobiłam sobie wrozbe z tego chińskiego kalendarza i mi wychodzi chłopiec :-) mąż to by chyba oszalał z radości, bo już ostatnio oglądał jakąś gazetkę i planował jakie kupi zabawki jak będzie chłopczyk... miałam wrażenie, że chętnie sam by się jeszcze pobawil hihi w sumie to moje pierwsze dziecko i powinno mi być obojętne, ale gdybym miała wybierać to wolałabym żeby córeczka była starsza siostrą braciszka (w przyszłości) :-)

Odnośnik do komentarza

Wyszło mi, ze urodzę dziewczynkę, natomiast intuicja podpowiada mi, ze bedzie chłopak. Kiedyś bardzo chciałam mieć córeczkę, a teraz naprawde jest mi obojętne bylebylo zdrowe. Wpisałam tak dla sprawdzenia moja mamę i siebie, wyszedł chlopak :p siostre, ktora ma chlopca, wyszła dziewczynka. Zobaczymy....
Kurde, katar mi sie nasila...

Odnośnik do komentarza

Osłona
No proszę jaki zbieg okoliczności:)
A dokładnie z jakiej miejscowości jesteś?
Ja chodziłam prywatnie koło Pksu do Krygowskiej-Zielińskiej ale poroniłam jak mi prowadziła ciąże pierwszą:(
Teraz chodzę też prywatnie do Adamskiego. Może słyszałaś o nim? Bardzo dobry lekarz z poczuciem humoru hehe:)

http://www.suwaczek.pl/cache/00a57e5796.png

Odnośnik do komentarza

kaszka
Mąż jest Chinczykiem wychowanym w Europie, więc nie mogę na niego liczyć ani w kwestii języka, ani w kwestii objaśnienia mi dziwnych zwyczajów, bo niejednokrotnie jest tak samo zdumiony jak ja.
W Chinach jest szum, są biegnący ludzie są światła... Ale w mojej milionowej zaledwie wioseczce nie jest tak źle. Oczywiście, jest wiele rzeczy, które mnie męczą: bycie atrakcją na ulicy(w dużych miastach to już żadna sensacja, tutaj wielkie wydarzenie), niestety Chinole się ze swoim zainteresowaniem nie kryją i bywa to krępujące, kupowanie na lokalnym ryneczku było początkowo wyzwaniem, bo z białego zdzierają jak mogą, ale jak poznałam realia i ceny to znalazłam kilka stałych stoisk na których oszukują tylko troszeczkę ;)
No i jedzenie to codzienne wyzwanie, zwłaszcza jeśli trzeba wykluczyć mięso, ryby i jajka.
W obecnym stanie musiałam nieco odpuścić i pod naciskami męża zaczęłam łykać rybie kwasy.
Narzekam i narzekam, ale tak naprawdę to piękny, przyjazny kraj z bogatą i fascynującą kulturą.
Poznawanie tego wszystkiego jest bardzo zajmujące, ale na dłuższą metę nieco męczące i wzmaga tęsknotę za krajem. Nigdy nie chciałam ani nie miałam potrzeby emigrować, ale tak wyszło, miłość wywiała mnie najpierw z kraju, a potem z kontynentu. :(

A skoro już przy Chinach jesteśmy, to przyznać się: która już się liczyła na chińskim kalendarzu płci? ;)

Kultura jest fascynująca to prawda.

Ja liczyłam w poprzedniej i nie wyszło. Znajomym tez się nie sprawdziło.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Kaszka dzięki za słowa otuchy mam nadzieję że nadejdzie moment i będę podzielać tą radość.Póki co mnie też dopadło przeziębienie,już drugi raz w ciągu miesiąca,ledwo jedno podleczyłam i znowu.Boję się brać jakieś leki bo i tak mam masę Duphaston na podtrzymanie,folik,witamine D,zestawi witamin i w przypadku bólów brzucha nospe,powiedziałam lekarzowi że przy takim zestawie to już można obiady i kolację sobie darować to się smiał;-/.Fatalnie się czuję głowa mi pęka z nosa cieknie,a miało być tak pięknie;-/

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzwn156xau4f0r.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...