Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

hej dziewczyny kurcze mnie też kusi żeby zbliżyć się do męża ;) ale sama nie wiem.. narazie odwiedził mnie brat także i tak nie ma za bardzo jak heh. ja codziennie rano po śniadaniu pije szklankę wody z imbirem ( kilka plasterków imbiru zalewam woda i gotuje 20 min.) nie wiem czy to od tego mi minęły nudności bo w sumie piłam to na przeziębienie wraz z miodem i cytryna. super ze juz widziałyscie swoje maleństwa ja czekam do połowy marca na wizytę. ..

Odnośnik do komentarza

Czesc, mi tez gin mówil, ze takie bóle moga utrzymywać sie przez caly pierwszy trymestr. Jestem przewrazliwiona, jak mnie boli to, zastanawiam sie dlaczego, a jak nie boli to, tez mi sie robi podejrzane :D
Olencja80, a co do tych snów erotycznych to, mam tak samo, ha ha ha...zdecydowanie hormony szaleja :P
Milego dnia Dziewczyny:)
P.S. w Poznaniu piękne słonce!

Odnośnik do komentarza

Akurat w piatek pytalam mojego ginekologa o melise. Dzieciatko potrafi doprowadzic dom i mnie do takiego stanu ze meliska a potem sprzatanie. Ale jak w dzien sie przespi to ja mam chwilke relaksu i wtedy jest wporzadku. Ale ciezko jest go namowic na spanie na same wspomnienie jest placz. Ogolnie wszeld w faze wymuszania placzem. A co do wspolzycia to mam tak ze glowa dotyka poduszki i odrazu spie :-) a bol brzuch jak na okres mialam w pierwszej ciazy dosc dlugo i do 16 tc dostawalam dupahston czy jakos tak.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :) mnie dalej męczy ból brzucha tak jak na okres, nie jest to ciągły ból, ale jednak się martwię :/ biorę luteinę dopochwowo 2 razy dziennie już czwarty dzień. Zadzwoniłam dziś do lekarza, kazał zwiększyć dawkę do 2 tabletek dwa razy dziennie oraz wziąć nospę, a jak nie pomoże to przyjechać na usg. Dziewczyny czy Was też boli tak brzuch? Jestem w 6 tygodniu ciąży. Nie wiem, może za bardzo panikuje...
Pozdrawiam Was.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3gywld9c072uc.png

Odnośnik do komentarza

monika80
Bylam dzis w panstwowej przychodni.nie dostalam karty ciąży,skierowania na jakiekolwiek badania,nie zważyli mnie,nie zbadali ciśnienia.NIC.pani kazala przyjść za miesiąc bo jej zdaniem w 5tygodniu ciązy nic się nie robi.zatkalo mnie szczerze mówiąc.jestem zapisana prywatnie na 25.

To są właśnie realia polskich poradni ginekologicznych. Mnie jak lekarka przyjęła to czułam się jakby to była moja wina, że do niej przyszłam. Omijam szerokim łukiem. Jeszcze coś tam można złapać.
Współczuję wizyty.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie mamusie
Znowu pojawił się ból brzucha ;( zadzwonie jutro do lekarza może przyjmie mnie wcześniej , a jak nie to izba przyjęć ? Jak w ciągu dnia pojadę to wyjdę na idiotkę ? Mieszkam na wsi więc wieczorem nie będę specjalnie jechać do Wrocławia żeby zbadali mnie ;/ a tak to przy okazji bym dowiedziała sie czy wszystko ok i czy jakoś mogę sobie ulżyć ;( Co myślicie o tym ?

Odnośnik do komentarza

Agaaa
zuziabe27 21 pażdziernik ;) zadzwonei do lekarza i zobaczymy co powie . Wolę być spokojna

Ja bym pojechała na sor nawet. Masz prawo się niepokoić a oni maja obowiązek ci pomoc.

Dlaczego miałabyś nie pojechać z rana ? Jedz. I daj znać czego się dowiedzialas.

Mnie zluzowalo odkąd pije magnez ale pije 2x2 (magneb6).

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...