Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Dziewczyny:)
Bylam wczoraj na wizycie. Jest Malenstwo! z pieknie bijacym seduszkiem!!! Dostalam skierowanie na badania.

Ostatnio bardzo mnie mecza mdłosci. Znalazłam sposób na nie: pastylki do ssania imbiorwe Lokomotiv albo zwykly imbir do wody lub sam-mi pomaga.

A co do zbliżeń z mezem, to juz nas nosilo i dzisiaj pierwszy raz, choć pewnie do nastepnej wizyty, kolejnego nie bedzie :D Za bardzo sie boje...

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny,
jeśli wszystko będdzie dobrze i ciąża będzie się prawidłowo rozwijać ( 3 mce temu poroniłam w 7 tc) to w październiku też ktoś do nas dołączy :)
miałam już pierwszą wizytę 12.02 ale jeszcze nic nie było widać (ostatnią miesiączkę miałam 11.01) ,miał robione usg przez powłoki brzuszne. 26.02 mam kolejną wizytę- coś mi się wydaje że te dwa tygodnie to będą się bardzo dłużyć. Od samego początku lekarz wysłał mnie na zwolnienie i chyba dobrze bo czuje się fatalnie głowa mnie boli, jakoś mi słabo, nie wspominając o mdłościach i bólu piersi. Kiedy zobaczyłyście coś już na usg??

Odnośnik do komentarza

margaret84 Jakoś muszę dawać radę lecz nie ukrywam zmiany nastrojów u mnie . Przestałam już liczyć ile razy beczałam z byle powodu od początku ciąży;/ W pierwszej ciąży tak samo było . Najgorsze jest noszenie Wojtusia waży 10 kg ;/ plecy mi wysiadają ;/ W pierwszej ciąży bardzo dużo odpoczywałam od początku na l4 ciągle spałam . Praktycznie całe dnie w łóżku , a teraz nie ma takiej opcji . Będzie kino jak przyjdą mdłości ;/

Odnośnik do komentarza

Mnie przy mojej mądralińskiej nawet relanium nie pomoże. Masakra doprowadza mnie już do szału to stekanie.

Nie to...nie takie... nie siakie. ... wrrr.

Jak dziś wstałam przed 7 tak nie dała mi chwili wytchnienia. Nie wiem co się jej dzieje. Normalnie to super dziecko a dziś coś w nią wystąpiło.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie kochane....
Dolaczam sie do Was. wg kalkuatora internetowego termin mam na 14.10. pierwszy test zrobilam 8.02 i w piatek 20.02 mam wizyte. to moja 3 ciaza i mam nadzieje druga szczesliwa. moj synek ma 2 i pol roku a druga ciaze stracilam w lipcu 2014. strasznie sie ciesze ze znow sie udalo ;)
Przepraszam za brak polskich znakow ale mam niemiecka klawiature...

Odnośnik do komentarza

hej Kobietki! :)

Widzę, że nie tylko mnie tak starsznie męczą mdłości. Nadzieja w imbirze i tym, że przejdzie w końcu ;)
My wróciliśmy z "wypoczynku" do domu w UK i mam nadzieję, że ustabilizowana dieta i relaks pomoże mi na te dolegliowści też.
Ale zauważyłam, że muszę jeść naprawdę często i malutkie porcje.
Co do seksu to prawdę mówiąc chciałabym, chciała nawet, ale ze względu na te mdłości koszmarne i jelitowe bóle brzucha to nie nadawałam się ostatnio wcale do żadnych działań... Choć zanim zaczęły się to kochaliśmy się z mężem normalnie i nie nie odczułam żadnych przykrych skutków że tak powiem. Inne odczuwanie jest tylko jakieś... ;) Za to mam ostatnio często sny erotyczne jak nigdy tyle przez lata! :P Co się dzieje? Hormony?;) Zdarza się i Wam tak? ;)
Dostałam też wyniki ostatnich badań - toskoplazmowa jakaś nieciekwa, ale gin powiedział, że widać przeszłam ukrycie ją pół roku temu i teraz są przeciwciała czy coś i że jest ok. No zobaczymy. Za 2 tyg. mam 1 badania i spotkanie z położną angielską. Ciekawa jestem co powie. Ponoć też pobierają krew do badań, więc porównam sobie wyniki.
Wg wyliczeń gina to dziś 7 tydzień i 3 dzień i termin na 2 października :)
Ciągle zadziwia mnie to bijące gdzieś głęboko serduszko... :)

Mamy z maluszkami - szacun dla Was i order! Dajecie radę z kolejnym potomkiem w drodze :) Naprawdę podziwiam, bo w takim stanie jaki mnie dopada ostatnio to sobie tego nie wyobrażam.

Pozdrówki z UK dziewczyny!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...