Skocz do zawartości
Forum

Lakier hybrydowy


Rekomendowane odpowiedzi

hybryda to najlepszy wynalazek ostatnich lat, trochę mi czasu zajmuje zrobienie sobie samej (około 2 godziny, głównie sściąganie czas pochłania) ale efekt utrzymuje się spokojnie 2-3 tygodnie, nic nie odpada, a daje też jakąś barierę jak się np zmywa ręcznie albo stosuje środki do dezynfekcji 😉

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie nie polecam kupowania sobie najtańszych lakierów hybrydowych. Nie chodzi tutaj nawet o krycie czy wygodę malowania ale o bezpieczeństwo. Takie lakiery czesto nie maja odpowiednich certyfikatów i moga powodować alergie (szczególnie jeśli jesteście początkujący oraz zdarza się Wam zalać skórki...).

Ze swojej strony polecam bazy i lakiery od Reformy.  Dają ładny naturalny wyglad, są bardzo mocne i świetnie nadają się do french manicure. 

img-4288.jpg

Odnośnik do komentarza

Szczerze polecam lakiery Claresa - rewelacyjna jakość za rozsądne pieniądze, wiem co piszę bo przerobiłam w temacie  lakierów hybrydowych chyba wszystko co dostępne na rynku w różnych przedziałach cenowych i serio uważam, że  ta marka jest naprawdę świetna. Ogólnie na ich stronie można znaleźć absolutnie wszystko co do manicure hybrydowego niezbędne! I to jest ten komfort – wszystkie przybory do hybrydy w jednym miejscu<3 Ogromny wybór przepięknych kolorów, bazy, odpowiedni pilnik, nie trzeba szukać po drogeriach, czy zamawiać online w różnych miejscach tracąc pieniądze na dostawę… Mają też rewelacyjne żele.

Odnośnik do komentarza

Zniszczone paznokcie po hybrydzie to nie tylko kwestia wykonania ale także metody zdejmowania hybrydy.Mi się trafiła pewna kobietka,której zrobiłam hybrydę a za kilka dni sama ją sobie "zerwala" przez co zniszczyła strasznie płytkę. Czasem zdarza się też że niektóre paznokcie mają płytkę dla której hybryda nie pasuje wtedy polecane są akryle bądź tytanowe. A propos Claresy to ma tańszy odpowiednik w biedronce Niuqi. Semilac to najbardziej popularna marka Neonail też jest dobry Indigo to dobra firma i da radę nawet z najbardziej wymagająca płytką. 

Odnośnik do komentarza

Nawet jeśli ktoś dba o dłonie aceton może podrażnić. Tak samo jak z kosmetykami czy też np.jedzeniem jednych uczula innych nie. Frezarką też trzeba umieć zdjąć lakier hybrydowy, nieumiejętność zdjęcia może niszczyć płytkę paznokcia. Ale jeśli ktoś potrafi odpowiednio ściągnąć hybrydę to prawda że wtedy płytka nie jest uszkodzona. Co do frezarki przed zakupem dla samej siebie polecam szkolenia lub filmy instruktażowe. Z doświadczenia wiem,że niektóre  Panie twierdzące dam radę beż szkolenia i filmiku bo przecież to proste to tylko frezarka przychodziły z płaczem bo praktycznie z hybrydą zdjely kawałek płytki. Jeśli ktoś ma uczulenie na aceton polecam zdjąć hybrydę pilniczkiem do paznokci co prawda mozolna praca ale bezpieczna. To tylko z mojego punktu widzenia i doświadczenia 

Odnośnik do komentarza
Gość Jadzanka

Odkąd pierwszy raz kupiłam lakiery klasyczne eveline, zrezygnowałam z robienia sobie hybryd. Te lakiery na paznokciach utrzymują się długo, a do tego mają dobre krycie i nie wymagają utwardzania w lampie, więc wykonanie manicure jest zdecydowanie szybsze.

Odnośnik do komentarza

A ja już od dawna używam wyłącznie lakierów hybrydowych. Dla mnie sa najlepsze - trwałe, ładnie wyglądają, nie ścierają się i nie odpryskują. Jeśli chodzi o konkretną markę to dla mnie najlepsze są lakiery Xfem. W dodatku można je bardzo wygodnie kupić w sklepie [reklama usunięta]. Mają tam ogromy wybór kolorów, a poza lakierami można tam także kupić ozdoby do robienia manicure, kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji paznokci. 

 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

wiecie może, czy zmywacz bezacetonowy [reklama usunięta] usunie lakier hybrydowy/żelowy utwardzany UV czy to musi być właśnie silny zmywacz z acetonem? przyznam że unikam tego składnika bo bardzo niszczył mi paznokcie jak stosowałam zwykłe lakiery. chciałam wypróbować hybrydy, ale trochę się boję o stan pazurków 😞

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Odkąd pamiętam lubię mieć pomalowane paznokcie, ale zwykły lakier zwykle po 2-3 dniach nadaje się u mnie do zmycia. Miałam kiedyś hybrydy i byłam z nich bardzo zadowolona, ale w tym momencie nie bardzo mam czas żeby regularnie jeździć do kogoś na manicure, więc wpadłam na pomysł kupienia zestawu i robienia go sobie samodzielnie, skąd wynikają moje wątpliwości:

czy w ogóle coś takiego to dobry pomysł i dam radę robić sobie taki manicure sama w domu?

co ewentualnie w składzie takiego zestawu (oprócz lampy, lakieru i jakiegoś mocniejszego środka do zmywania) powinno się według Was obowiązkowo znaleźć?

https://hotelsgratis.pl/paznokcie-w-kropki-najpiekniejsze-stylizacje-paznokci-hybrydowych/ Szukam również inspiracji 🙂

czy polecacie konkretnie jakiś produkt/firmę?

Będę wdzięczna za wszystkie wskazówki i opinie, dziękuję 

paznokcie-w-kropki-najpiekniejsze-styliz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...