Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Mini Popik"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani,

Wasze dzieci z pewnością kochają muzykę :-) Specjalnie dla Was mamy więc konkurs, w którym do wygrania jest 15 płyt CD Mały Popik:

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/popik.jpg

Zadanie konkursowe:
Zamieść zdjęcie pracy dziecka przedstawiającej pingwina - technika dowolna :-)

Konkurs trwa do 8 lutego 2015 roku do północy! Zamieszczajcie zdjęcia (do 1 MB) z zarejestrowanych profili, a już w ciągu dwóch dni od zakończenia konkursu, ogłosimy jego wyniki!

Serdecznie zapraszamy i liczymy na kreatywne prace :-)

Regulamin konkursu

Odnośnik do komentarza

Z racji choróbska które nas dopadło mamy dużo czasu więc gdy tylko zobaczyłam konkurs nie musiałam długo czekać na chęć realizacji. Nikoś (5l) i jego młodszy brat Olek (1,7l) no trochę z pomocą mamy bo niestety próby wycinania przez starszego kończyły się wyrywaniem nożyczek przez młodszego więc z racji niebezpieczeństwa musiałam pomóc przy wycinaniu i szybko schować nożyczki, bo niestety młodszy strasznie się garnie do cięcia z tym że wywija nożyczkami na wszystkie możliwe strony, a reszta to już samodzielna praca starszego syna no z pomocą młodszego, który wszedł na biurko i dumnie trzymał klej, a żeby się nie nudziło jednemu pingwinkowi powstał drugi taki trochę 3D :) no i jeszcze dziś powstał jeden myślałam że Nikosiowi język się urwie tak się namęczył przy równiutkim malowaniu no a młodszy mu pięknie pomógł :) i oczywiście wszystkie pingwinki dumnie zawisły na naszej tablicy i pozują na ściance :)

monthly_2015_01/konkurs-mini-popik_24131.jpg

monthly_2015_01/konkurs-mini-popik_24132.jpg

monthly_2015_01/konkurs-mini-popik_24133.jpg

monthly_2015_01/konkurs-mini-popik_24134.jpg

monthly_2015_01/konkurs-mini-popik_24135.jpg

Odnośnik do komentarza

Pingwinki Filipka (3,5 roku) powstały z odbicia stóp. Najpierw ja wymalowałam synkowi stopę - śmiechu było co nie miara :) Filipek odbił swoją stopę, później wymalował moją. Następnie palcami wypełnił odbicia aby pingwinki były całe wymalowane, domalował dzióbki, dokleił oczy. Dziurkaczem powycinał płatki śniegu i przykleił je wokół pingwinków :) Pingwinek synek i pingwinek mama gotowe :)

monthly_2015_01/konkurs-mini-popik_24158.jpg

monthly_2015_01/konkurs-mini-popik_24159.jpg

monthly_2015_01/konkurs-mini-popik_24160.jpg

monthly_2015_01/konkurs-mini-popik_24161.jpg

monthly_2015_01/konkurs-mini-popik_24162.jpg

monthly_2015_01/konkurs-mini-popik_24163.jpg

Odnośnik do komentarza

Wszystkie nasze pierwotne pomysły zostały już wykorzystane :P więc poszliśmy w podstawy tradycyjne i nie koniecznie baardzo oryginalne. Dziewczynki Pingwinkę (koniecznie musiała być dziewczynka ;) ) namalowały farbami ... oczy, rzęsy, dziób doklejone ale też namalowane przy użyciu farb .. skrzydła powstały jak widać przed odbicie dłoni. Brzuszek dodatkowo wyklejony płatkami kosmetycznymi.
Pracę wykonały Wiktoria lat 7 i Kasia lat 5.

monthly_2015_01/konkurs-mini-popik_24190.jpg

Odnośnik do komentarza

Praca mojej prawie już 8 letniej córci Wiktorii. Kusia podeszła do tematu bardzo profesjonalnie :)) Najpierw zdobyła wiedze konieczna do przystąpienia do pracy w encyklopedii ptaków, a dopiero potem zaczęła tworzyć . Narysowała pingwina z pisklakiem w ich naturalnym otoczeniu. Prace wykonała farbami pastelowymi.

monthly_2015_02/konkurs-mini-popik_24236.jpg

monthly_2015_02/konkurs-mini-popik_24237.jpg

monthly_2015_02/konkurs-mini-popik_24238.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...