Skocz do zawartości
Forum

Grudniowe 2014 maluszki :)


Gość Megi1992

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Megi1992

Pisałaś cos o zwykłym lekarzu cały cZas na niego słuchamy ze sie sama wyrówna i wsumie sie dzieje powoli wszystko w tym kierunku . Mieliśmy termin w klinice gdzie robia kaski ale colin miał wtedy 3 msc jakos i nawet ta kobieta mówiła Żr możemy przyjechać ale to jest jeszcze za prędko . anz drugiej strony kiedyś nie było kasków a ludzie maja proste główki

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny !
Ja dziś ledwo żyję, przez to że tak długo jest jasno Amelka urządza sobie drzemki o 19.30, budzi się przed 21 i już nie chce spać. Dodam, że chodziła zawsze o 19.30 spać już na noc. Rano ten sam problem- o 4 na zewnatrz juz jasno więc włącza jej się gadane. Masakra ! :D

Vanesa 35- piersią karmimy się już tylko wieczorem, w nocy i rano w wyrku. Bardziej na zasadzie przytulania. Amelia chętnie przyjęła butelke ale o dziwo cyca nie odrzucała. Za każdym razem gdy jej dawałam to brała :D

Lenson- super w chuście. Ja to mam jakieś obawy, że te wiązania to mało stabilne są więc dzwigam Melke na rękach, a jak mi juz ciezko to opieram na biodrze i nawet tak obiad zrobię :D

Odnośnik do komentarza
Gość Megi1992

Ah jak mogę cie pocieszyć to my tez mieliśmy takie 2 tygodnie chyba gdzie Colin wstawał o 4-5 i koniec spania gadał turlal sie wszystko co możliwe az pewnego dnia przeszło a potem przyszedł okres gdzie spał do 9-10 :)

Odnośnik do komentarza

Megi właśnie pisałam że lekarze często się mylą twierdząc że SAMO się wyrówna. Poczytaj trochę na ten temat. Ja już się zamykam w tym temacie. To jest Twoja decyzja. Chciałam tylko podpowiedzieć, po tym co usłyszałam od specjalistów.

Mój Fabi też się właśnie budzi o 4, 5 rano. Zaczynam myśleć o wymianie rolet :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz615nm8es4ycdd.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Mój synek urodził się miesiąc wcześniej. Obecnie ma 5 mcy i tydzień. Jestem przerażona faktem, że synek bardzo się denerwuje, można powiedzieć, że ma ataki złości,przede wszystkim wtedy, gdy chcę go pocałować a także wtedy, gdy coś mu się nie udaje. Mam też starsze dziecko, nie pamiętam, żeby było takie nerwowe. Nie przewraca się jeszcze sam na plecki czy brzuszek. Mąż właśnie rejestruje wizytę na rehabilitację. Czy któraś z was też zauważyła taki problem u dziecka?

Odnośnik do komentarza
Gość Megi1992

Halo mamusie
Jesteśmy po szczepieniu i bilansie mału ma 73 cm i 8300 :)
Mam zacząć dawać mu jajko i ma jesc powoli to co my jemy ale mimo to wolała bym jeszcze dawać mu słoiczki jakos mam strach przed naszym .
Lekarz mówił ze bardzo szybko Colin sie rozwija stać i byc na czworaka powinno dziecko ok 8 msc a u nas juz to jest .
Główka sie wyrównuje szczególnie jak Colincio spi tylko ma brzuszku całe noce .

Mój synuś wkoncu lituje sie na mamie i przesypia całe noce :) zasypia o 20 i dzisiaj spał az do 5:20

Jak jest ciepło na dworze ze ja jestem w krótkim rękawku to i Colin jest . Po domu zakładam długi teraz bo raczkuje to tylu turla sie po całym pokoju a mamy wszędzie kafelki wiec nie chce zeby mu było zimno

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do Was. Czy wasze dzieci miewają teraz napady płaczu/histerii kiedy jesteście poza domem?
U nas pierwszy raz zdarzyło się to miesiąc temu jak byliśmy w innym mieście i nocowaliśmy w hotelu. Pamiętacie pewnie jak to opisywałam w kwietniu. Ostatnio jakieś 3 tygodnie temu byłam z synkiem i z koleżanką w restauracji. Ledwo usiadłyśmy i zaczął się płacz. Ona naprędce zjadła swój obiad, a ja stałam i bujałam Antka na rękach. Oczywiście bez skutku. Cycka też nie chciał, nie pomagało nic. Nie muszę chyba dodawac jak się wszyscy na nas patrzyli :(
I dzisiaj znowu powtórka. Musiałam skoczyć do galerii do sklepu specjalistycznego i przy okazji była mała kawa z koleżanką. Łzy w oczach pojawiły się jeszcze zanim trafiłyśmy do kawiarni. Tam trzymałam go na kolanach i był w miarę spokojny. I tak naprędce piłam tą kawę, bo widziałam ten jego niepokój. Zanim doszłam do samochodu już była histeria.
Wasze dzieci też mają często podobne napady? Wydaje mi się, że Antek nie lubi jak jest dużo osób, że go to przeraża czy co? Albo to może kwestia tego, że on teraz dostrzega ten cały świat, jest bardziej "świadomy" co się dzieje i go to przerasta? Do 4 miesiąca w ogóle nie zdarzało się to nigdy. Zaczynam się bać zabierać go gdziekolwiek do sklepu.

https://www.suwaczki.com/tickers/1usaanli21un7ohr.png
https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5englt40xe.png

Odnośnik do komentarza

Mea ja miałam to samo 2 tyg temu jechalismy na obiad i mała siedziała byla zdowola a nagle ryk niewiadomo o co zostawilismy my obiad i uciekalismy heheh na dworze ryk w aucie ryk dopiero w domu ssie uspokoiła masakra tez mi sie wydaje ze obce miejsce duzo ludzi troche ciemno nawet tam było wiec moze dlatego .
Dałam małej juz marchewke jabłko i sok jabłkowy mieszam z woda by niebył za słodki chetnie pije za 2 tyg konczy 6 miesiecy moja mała :) wiec mysle ze juz nadszedł czas nowych smakow :)
Mam do was pytanie do mam ktore juz karmia jak wyglada u was schemat zywienia ile mleka ile obiadkow deserkow itd ile razy mleko na dzien :)

czy zdaza sie waszym maluchom ze maja suchego pampersa przez cała noc dopiero rano robi sie foll jak sie obudzi ?????

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza
Gość Megi1992

Mae
U nas tylko raz sie zdażyło to pisałam o tym jak bylismy na urlopie . Teraz nie mamy problemów .

Vanesa
A wiec moze zacznę od wieczora o 20 na spanie mleko potem Colin wstaje około 4 nad ranem to mleko potem ok 10 znow mleko potem ok. 13-14 zależy jak głodny jest obiadek przeważnie cały słoik 190g. Potem ok 17 wypije troche mleka ale nie duzo z 90ml o 18-19 jak my jemy obiad to je owoce deserek słoik 190g na dwa razy albo takie kubeczki 100 G na raz i na spanie znow mleko czasem kaszka . Ah mieso 2 razy w tygodniu ryba raz w tygodniu od 6 msc mozna wprowadzać jajko do diety niemowlaka . Tak to u nas :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny....mój synek urodził się w grudniu jako wczesniak. Próbuję porównać go do dzieci urodzonych w terminie. Czy Wasze dzieci już same siedzą i raczkują? I pytanie do mam karmiących mlekiem modyfikowanym....czym wzbogaciłyscie juz dietę swoich pociech?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...