Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Czytamy bez mamy"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Pytam syna wiesz kto to detektyw -wiem to taki pan -a wiesz jakie rzeczy są mu potrzebne do pracy -wiem a narysujesz albo zrobisz jakieś narzędzie jego pracy? Za chwile Nikoś 5l. przynosi kartkę i objaśnia najważniejsza jest lupa żeby mógł detektywować no i musi mieć koniecznie czapkę taką w kratkę i strasznie mu potrzebny samochód do tropienia złodziei...

monthly_2015_01/konkurs-czytamy-bez-mamy_24228.jpg

Odnośnik do komentarza

według mojej 4letniej Irenki najważniejszym atrybutem detektywa jest jego nos...żeby mógł zwęszyć podstęp w każdej sprawie. Nos pomaga mu wywąchać każdy trop...ważnym atrybutem są też okulary oraz lornetka.
Nos wykonany został z korzenia pietruszki, okulary z tektury i pisaków, a lornetka z dwóch uciętych butelek od wody i ich nakrętek dozujących.

monthly_2015_02/konkurs-czytamy-bez-mamy_24254.jpg

monthly_2015_02/konkurs-czytamy-bez-mamy_24255.jpg

Odnośnik do komentarza

moja córeczka Nikola (4 latka) tak sobie wyobraża detektywa i rzeczy, które zawsze ma przy sobie - słowa atrybut jeszcze nie rozumie :) A więc detektyw zawsze ma przy sobie szkło powiększające, notes i ołówek z gumką (!), ma płaszcz PRZECIWDESZCZOWY i czapkę, w kratkę taką jak "sellok" (Sherlock ma na myśli) i taki tajemniczy uśmiech...

monthly_2015_02/konkurs-czytamy-bez-mamy_24266.jpg

Odnośnik do komentarza

Kochani,

bardzo dziękujemy za udział w konkursie! Wszystkie prace nam się podobały, a atrybuty detektywistyczne rzeczywiście pasowały - czasem zaskakiwały :-)

Oto i szczęśliwi zwycięzcy konkursu:
Daria28
Ela30
golcia20

Gratulujemy! Na Wasze dane adresowe czekamy pod mailem: konkursy@parenting.pl. W temacie wiadomości należy wpisać swój nick z forum oraz nazwę konkursu.

Zapraszamy do innych konkursów na forum i na Facebooku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...