Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
nala

Zazdrość o ginekologa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mąż

Ja zobojętniałem. Mówiłem i prosiłem przez lata. Sam zacząłem w końcu chodzić na masaże intymne. Żona jakaś chora psychicznie chyba! Twierdzi że to zdrada gdy jakaś obca baba mnie tam dotyka. Ja na to że dla mnie zdrada gdy tam ja dotyka obcy facet. Ona na to że tamten to przecież... lekarz?!? Buahaha!

Niech spada! Mam dość!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wygrany

Ja też tak zrobiłem i nie mam żadnych wyrzutów  powiedziałem tylko że głupotę  będę zwalczał głupotą i mi już na niej seksualnie nie zależy bo po prostu się nią brzydzę miała możliwość wyboru płci lekarza wybrała faceta wiec mnie już chyba nie kocha no chyba że ma z główką .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rcznr

To jest to o czym pisałem już powyżej, żyjemy w czasach w których moralność jest zrelatywizowana. Co to oznacza? Ni mniej ni więcej jak to że ocena wartości danego czynu zależy od podmiotu który tego czynu się dopuścił. Więc skoro masarzystki są szkolone w szkołach medycznych są częścią systemu więc jeżeli ktoś uważa, że nawet będąc całkiem nagim podczas masażu nie robi nic złego ma rację. To wynika z własnej oceny czynu. Jest on w każdym wypadku jednak subiektywny. Żona może uważać inaczej, ale to samo tyczy się męskich ginekologów jeżeli myśli inaczej jest zwyczajną hipokrytką. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rcznr

Po za tym trzeba być niespełna rozumu w taki sposób niszczyć własne małżeństwo. Lub kosztem wiedzy o własnym zdrowiu niszczyć zdrowie drugiego człowieka. Egoizm do potęgi n^2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sławomir

Witam serdecznie, fajne forum. Chłopaki nie martwcie się. Kobiety to dziurawe, z pustymi czaszkami, myśląc macicą. Piz.. grzeby zacierają ręce i tyle w temacie. Nara

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sławomir

Witam serdecznie, fajne forum. Chłopaki nie martwcie się. Kobiety to dziurawce, z pustymi czaszkami, myśląc macicą. Piz.. grzeby zacierają ręce i tyle w temacie. Nara

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość piguła

Kobieta korzystająca z usług ginekologa mężczyzny nie wie że jej facet nie jest już facetem .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rcznr

Dostałem maila od beth ze stanów. Przysłała mi takiego linka.

Warto się przy okazji zastanowić po przeczytaniu artykułu. Jaka jest motywacja kobiety która doświadcz u ginekologa tego o czym opowiada ciągle do niego chodząc. Podobna sytuacja zdarzyła się u ginekologa z Wrocławia. Na stronie znany lekarz można sobie znaleźć i poczytać. Wiele pacjentek pisało o zachowaniu "lekarza", mimo to kobiety wciąż do niego chodzą. Szacunek dla swoich mężów przeogromny. 

https://www.yahoo.com/entertainment/evelyn-yang-presidential-candidate-andrew-yang-cnn-sexual-assault-by-doctor-042451884.html?.tsrc=daily_mail&uh_test=1_02

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rcznr

W powyższym wpisie lekarz który dopuścił się przestępstwa ma na sumieniu 31 ofiar, ginekolog z Zabrza 26, onkolog z Gdańska 88 pacjentek w tym jedna 15 latka. Prowadził prywatną praktykę chirurgiczną. U jakiegoś ginekologa z Niemiec policja znalazła 35000 zdjęć kobiecych genitalii, zidentyfikowano 800 kobiet. Fakty mówią same za siebie. Tylko cztery sprawy a ile ofiar. A to jest wierzchołek góry lodowej. Ciekawe gdyby to samo robił Hydraulik czy przedstawiciel innego zawodu. Ale lekarz??? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Joanna

Trafiłam tu przypadkowo. Moim zdaniem oczywiście, że to zboczeńcy. Bo jaki normalny facet chce zostać ginekologiem, ale to jest moje zdanie. Joanna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rcznr

Do gość Joanna. Co byś powiedziała o kobiecie która nie chciała by męża ginekologa ponieważ nie może sobie wyobrazić, by jej mąż mógł w taki sposób penetrować inne kobiety. Jednak sama nie widzi w tym nic zdrożnego kiedy ten ginekolog kilku lub kilkunastu w życiu penetruje ją właśnie w taki sposób?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Joanna

Nie wiem, jak dla mnie jest to chora sytuacja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rcznr

Ja wiem. To największa hipokryzja i równocześnie egoizm z jakim się w życiu spotkałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Franio

Rcznr masz rację

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rcznr

ZFranio czy wiesz co to jest egoizm? Powiem ci najprościej jak potrafię. To przeciwieństwo miłości. Ale chodzi mi nie o taką ulotną miłość, cielesną. Ale raczej o  miłość bezwarunkową taką miłość która jest w stanie stworzyć więź pomiędzy małżonkami którą jest miłość pełna. Małżonkowie wtedy dzielą wszystko między sobą, bez niesprawiedliwych wyjątków czy egoistycznych rachub. To jest miłość pełna. Reszta to pustka i nicość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aaaakkja

o masakra zazdrosny o ginekologa. Może porozmawiaj z nim poważnie i zrozumie co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Franio

Nie o ginekologa, tylko o faceta. Proszę czytaj wszystkie wpisy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rcznr
 gość aaaakkja twoje życie, ty o nim decydujesz. Mam gdzieś zazdrość. Mija mi półwiecze mojego życia. Sądzisz że nagle stałem się zazdrosny o kobietę? Żartujesz. W moim wieku mam większą szansę znaleźć kobietę nawet  wiele lat młodszą ode mnie tym samym  kobiecie trudniej w tym wieku znaleźć sobie partnera. Ale to nie o to chodzi. Chodzi o przekraczanie granic pozbywanie siebie wstydliwości, skromności. Kobiety tłumaczą że zdrowie jest najważniejsze. Ale pytam które. Na raka płuc rocznie umiera około 7600 kobiet. Wystarczy wyjść na ulicę i można zauważyć, że kobiet palących jest więcej od palących mężczyzn. Ale co tam płuca. Zdrowie reprodukcyjne najważniejsze.   

Wrzucam takie świadectwo nie chce mi się tego tłumaczyć wrzućcie sobie na translator.

"Indeed, I have been through multiple medical-related traumas - mostly due to someone insisting on their right to penetrate an orifice involving reproduction or excrement. Some where someone was milking me as their cash cow (one former doctor went to prison for doing that to many people) and were pretty brutal about how they attempted to get me to comply. I've been flat-out raped by some guy in a hospital, who drugged me, and left me with an STD (for which I could be shamed as I sought treatment for it). There was another in my family where some doctor was so "milking" my grandmother on the diagnosis of a rare disease - that came out when my grandfather had enough of it, went to a bar, and encountered several men in the neighborhood whose wives were also being milked by this same doctor on this same rare disease. They got together, reported that "oddity", it was investigated, he went to prison for Insurance Fraud and Medicare Fraud. There were protests at his office from some of his patients.... "Where could they get treatment for this devastating disease?" which other doctors could not ascertain.

I've got some weird memories involving the medical system from my childhood. I have a surgical scar on my wrist (straight 1 cm cut with tiny sutchers) that I have no explanation for: I never had wrist surgery. Not even when I was comatose was anything done to my hands/wrists according to several people who visited me. My parents never told me of anything...

I don't (usually) have any problem with consensual sex - not even using hands or objects. However, when I'm "looping" in an extended flashback, more than once I've had to firmly and consciously throw the medical thoughts, people, and situations out of my own bedroom. It's not easy, but ?fortunately? I've had years of therapy dealing with the childhood sexual abuse.

The notion of laying without a gown for the green card tests are not that concerning, really. The gown is only part of "modesty theater". It doesn't really cover up or hide anything. Moreover, if it is in the way of anything they want to probe, squeeze, or otherwise examine, they just move it out of the way. I guess with captive green card seekers they don't even have to put up the pretense that you are any more than a piece of meat.

If you (or I) were to be given a pill to "put you to sleep" first, or even to "relax" us (and erase the memory), that wouldn't be sufficient. How is that any different than a young woman who goes to a frat party and gets Rufied, then sexually abused - except that we would know what was coming and would know afterward what had happened? (Maybe)

They somehow don't seem to "get it" that we naturally are picky about who penetrates our sexual organs and REALLY PICKY about penetrating organs of excrement, which are naturally exit-only orifices. Rape has always been considered a heinous crime - one worthy of long imprisonment, the death penalty, or even wars fought over someone being raped. Rape is devastating to the victim! That is well recognized! It seems that reality takes a coffee break in the exam room - at least for them. They pretend not to understand. They also do not understand consent, and routinely violate informed consent.

As an example of an "informed consent violation", I was told when I was 20 and first sought BC pills from Planned Parenthood by the "very nice" nurse. a woman, who gave me my first pelvic exam (that I can recall!), and who let me see my own cervix, that CC was "the leading cause of death in women - especially young women" and gave me a pamphlet to that effect. This was an outright lie - CC never has been the leading cause of death among women, and it's very rare among young women. Such lies negate the possibility for consent!

After these horrible exams are done, if they are positive, the poor woman is under even more pressure for the follow-on tests. These can be a colposcopy (open wide, girls!) and biopsy (done with a biopsy forceps - essentially involving tearing pieces of your cervix off - all without anesthesia because you cannot "feel" your cervix (according to some 1950s mythology, long debunked by physiology). Or they do a LEEP/LEETZ procedure - thankfully using anesthesia - but one that burns large chunks off of one's cervix, doing nerve damage, and most likely making future pregnancies impossible. After all that, if it's still positive, women have their uterus, ovaries, and often cervix essentially "harvested" - especially if she's completed her family and especially if she's well-insured, to provide material for student gyns who must participate in some number of hysterectomies to get their license.

Like your internal orgasms? All gone. Like being able to have "gut feels" or "heartwarming" experiences? Creative experiences? Those are gone too for about 1/3 of LEEP victims. The vagus, pelvic, and hypogastric nerves are just behind the cervix. Like not being in diapers? Damage to those nerves also causes incontinence".

Beth

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Franio

Rcznr Dzisiaj w tv widzę tydzień walki z rakiem szyjki macicy, tyle kobiet się nie bada, nie idą na cytologię. Czym jest to spowodowane, niech ginekolodzy mężczyźni się na tym zastonowią, że duża rzesza kobiet za skarby świata do nich nie pójdą do faceta i dlatego umierają. Niech zastaonowią się nad tym, nad psychiką niektórych kobiet, że nie dadzą się zbadać facetowi. 5 kobiet dziennie umiera w Polsce na raka piersi, szyjki macicy dlaczego, dlatego że system nie działa jak potrzeba, kobieta która nie ma wyboru poddaję się, a potem jest za późno. Sorry nie rozumiem jak działa Państwo. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rcznr

Do Franio to jest propaganda. Wiesz ilu mężczyzn umiera rocznie na raka jądra i prącia około 6000 ile umiera kobiet na raka szyjki macicy? 1700 na raka jajnika 3500. Z tym, że rak jajnika jest bardzo trudno diagnozowalny. Z reguły diagnoza jest przypadkowa i w takim momencie, że trudno uratować kobietę. Co do raka szyjki macicy głównym jego powodem jest Human Papilloma Virus w skrócie HPV albo inaczej wirus brodawczaka lufzkiego jest ich około 120 odmian najbardziej onkogenne to 16 i 18  . Jet to wirus przenoszony drogą płciową w głównej mierze dotyczy osób mających wielu partnerów seksualnych lub osób bardzo wcześnie rozpoczynających kontakty seksualne. Powoduje w dalszym etapie śródnabłonkową neoplazję szyjki macicy a w konsekwencji raka. Rzadko dotyka par żyjących w związkach monogamicznych. Raczej zachorowanie na tego typu raka wśród par monogamicznych równa się wygranej w eurojacpod.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rcznr

Poza tym kobieta żyjąca w wiernym związku monogamicznym raczej złapie wirusa HPV w gabinecie ginekologicznym. Przy okazji zarazi męża i swoje dzieci. Tak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...