Skocz do zawartości
Forum

Rodziców przedszkolaków- zapraszam


Małgosia

Rekomendowane odpowiedzi

Dzoana32 ale śniesznie- napisz potem koniecznie czy był rozpoznawalny ;)

Beata-- no to kurcze chyba w każdym przedszkolu to samo z tymi chorymi dziećmi
ja od jakiegoś czasu serwuję sałatkę "ulubiona" jak to mówi mój Bartus
( ser zółty w kosteczkę, wycisnięty czosnek 2-3 ząbki, kukurydza i łyżeczka majonezu) do tego mozna dodac wedlinke, ananasa- ale my robimy okrojona
i ten czosnek póki co pomaga Bartkowi- w czerwcu był chory i teraz w istopadzie mial zapalenie gardla- wiec odpukac jak na przedszkolaka nie jest zle

rok temu musialam mu zrobic przerwe na miesiac bo co poszedl po chorobie to wracal znowu na chorobowe :surprised:

a u nas nie mam pojecia jak bedzie z mikołajem- 21.12 Bartus bedzie ostatni dzień w przedszkolu- bo wyjezdzamy w góry na święta - wiec moze mikołaj go ominie przedszkolny :(

Odnośnik do komentarza

wiesz co ja do trzech lat mojego patryka niewiedzialam co to jest choroba u dziecka ale jak poszedl do przedszkola to prawie miesiac w miesiac jest na zwolnieniu niejest to nic strasznego jakis katar zaczerwienione gardlo i to na tyle praktycznie obchodzi sie bez antybiotyku ale za to juz byla wiatrowka i szkarlatyna a mikolaj to u nas w przedszkolu jest 6 grudnia potem jest wigilja rodzinna w przedszkolu pozdrowionka

Odnośnik do komentarza

Dzieńdoberek, u nas nasypało już troszkę więc dzisiaj wyprawa do przedszkola z sankami :)
Iza ma dzisiaj w przedszkolu fotografa który będzie robił dzieciom zdjęcia na dzień babci i dziadka:)
A ja zaczełam z mamą odświeżanie mieszkania czyli malowanie ścian i lekkie tapetowanie w kuchni.

Aniolesko
nie reagujcie na jego wygłupy i brzydkie słowa to sprawdzanie was, my tez już ten etap mieliśmy z dupą, cholerą i innymi, nie zareagowaliśmy i się skończyło

http://www.szipszop.pl/tickerPreview.php?y=2005&m=02&d=24&name=Iza&which_pointer=7&which_bg=8&customer_id=13893&ttype=age

Odnośnik do komentarza

Halo halo Małgosiu u nas też bardzo senny dzien mimo śniegu.

Iza również wyszła zadowolona z przedszkola bo już nie może się doczekać zdjęć które dzisiaj robił im pan fotograf, podobnież była bardzo grzeczna i nie trzeba było powtarzać, a inne dzieci i do 4 powtórek miały:)

http://www.szipszop.pl/tickerPreview.php?y=2005&m=02&d=24&name=Iza&which_pointer=7&which_bg=8&customer_id=13893&ttype=age

Odnośnik do komentarza

Witam!
Adi ostatnio sam leci do swojej grupy-wiem z opowiadan meza bo Adi zyczy sobie ze dopuki tata jest,to tata go zaprowadza do przedszkola-w szatni pomaga sie rozebrac,buziak i maszeruje sam :)

Adi okropnie kreci-nie chce mowic co robil w przedszkolu-jak twierdzi"nie pamieta",a na obiad to wymysla takie rzeczy-ze normalnie szok
a pytam co bylo na obiad(mimo ze jest rozpiska przy wejsciu),zeby sprawdzic czy cos zjadl...

http://www.suwaczek.pl/cache/036c6dbc46.png

Odnośnik do komentarza

u nas rano wielka awantura
Bartuś uparł się,że on założy tylko swoje ulubione buty ( lekko ocieplane) a nie zimowe
i w tej upartości długo wytrzymał
nie dał sobie nic wytłumaczyc
udało sie zalozyc mu te buty ale do samego przedszkola dyskutowal ze ich nie chce
dopiero na miejscu jak wysiadl i zaczal tuptac w sniegu - to mu przeszło i zrozumial

ale takie sceny upartego B mam częściej
u was podobnie??

Odnośnik do komentarza

chwilkę człowiek nie zaglada a tu produkcja pełną parą :)

fajne fotki widziałam

u nikuni w przedszkolu wczoraj byli policjanci, tłumaczyli zasady ruchu drogowego itp. i mówi do mnie "mamo a ja się boiłam policjanta" hehe
dzisiaj bal piżamowy
5 grudnia jasełki i mam zagwozdkę, muszę przebrać królewne za aniołka

dzisiaj coś zaczęła kaszleć, a gardełko bledziutkie, chyba miód ją podrażnił, odstawimy i zobaczymy

anioleksko to moze wypróbuj syrop z buraka, nie zaszkodzi, a nóż widelec pomoże, zdrówka!

Odnośnik do komentarza

A my w domku Iza od środy przeziębiona, byłysmy wczoraj u lekarza, pani nam nic nie przepisała bo powiedziała że dobrze małą lecze (tz. daje jej herabekt junior, rutinacee, wapno, woda morska do noska i pulmex baby do smarowania) i tak siedzimy sobie choc za oknem śnieg i można by na sankach pojeździć:(

http://www.szipszop.pl/tickerPreview.php?y=2005&m=02&d=24&name=Iza&which_pointer=7&which_bg=8&customer_id=13893&ttype=age

Odnośnik do komentarza

My jak na razie zdrowe...ale tak po cichu sie chwale aby nie zapeszyć. !4 grudnia jakieś spotkanko z rodzicami i maluchami...mam nadzieje,że utrzymamy się w zdrowiu.Ja tymczasem zabieram na tydzień moje laski do babci. Fajnie,że Wasze maluszki już takie dzielne przedszkolaki.Ja Wam powiem szczerze,że dopiero od tego roku Oliwia tak szczerze się cieszy z przedszkola i wszytko opowiada.W tamtym roku nie gadała za wiele a i często płakała przy oddawaniu i te choróbska....w tym roku bez porównania lepiej!!!!

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...