Skocz do zawartości
Forum

Rodziców przedszkolaków- zapraszam


Małgosia

Rekomendowane odpowiedzi

wiem kochana bo ja sie nie powstrzymałam na pierwszym występie
w ogóle to myślałam, że już trochę tych wzruszeń mam za sobą, ale teraz starszy jechał na pierwsza"wycieczke" w zerówce
zwykły autokar do zwykłego teatru
ale dla niego było to wszystko niezwykłe
i nagle zobaczyłam moje dziecko - TAK DUZE - w tym autokarze z innymi dziećmi , beze nie jechal ...i musialam sie powstrzymac bo rozmawialam z inna mama ;)

Odnośnik do komentarza

tak i musze wam powiedziec ze trafilam naprawde na swietne przedszkole dzieciaki maja angielski, basen ,a jak sie zaczyna maj to prawie same imprezy ,dzien mamy to jest dopiero przezycie dla mam ,potem dzien dziecka dla nich trwa tydzien wycieczki i inne swietne zabawy a na koniec zawsze maja festyn rodzinny w zeszlym roku mieli impreze z rycerzami jutro powstawiam zdjecia a teraz uciekam pod prysznic :wanna:

Odnośnik do komentarza

No to witam i ja :) Nikoś poszedł do przedszkola od września, początkowo było ciężko- płacz i wyrzuty, że mnie w przedszkolu nie było . Teraz jest już dobrze.
Gorzej jednak z rodzicami, bo przyprowadzają chore dzieci, co mnie dobija. Nikodem przesiedział w domu , kurując się, łącznie 5 tygodni. Co wyzdrowiał, co od nowa kaszel i katar. Na którejś z kolei wizycie u lekarza poprosiłam o skierowanie na rtg, bo niepokojące dla mnie były te częste nawroty kaszlu. Chociaż nie miał gorączki,prześwietlenie wykazało zapalenie płuc. Dwa tygodnie w domu na antybiotyku.
No wkurzyłam się tą sytuacją, poszłam do dyrektorki i pytam jak to jest, że żadna z przedszkolanek nie zwróci uwagi mamom, że nie mają przyprowadzać chorych dzieci.
Nie dość, że nie szanują zdrowia innych, to na dodatek swoich dzieci... A wytłumaczenie, że nie mają z kim zostawić dziecka, to żadne wytłumaczenie- bo ja też nie miałam praktycznie z kim, ale znaleźć kogoś musiałam ...

Mikołajki i prezenty będą u nas w przedszkolu, na ten i inne imprezy wpłacamy na komitet rodzicielski.

Pasowania nie było, więc muszę zapytać czy takowe odbędzie się :confused:

Dumny zerówkowicz
http://lbym.lilypie.com/3iudp1.png

" Kobieta bardziej kocha dziecko niż męża. Bo dziecko jest na pewno jej, a m

Odnośnik do komentarza

beata73 przyznam, że jestem pod wrażeniem- naprawdę fajnie zorganizowane przedszkole- dzieci chyba długo nie zapomną takiego:lol: i to jest fajne, dobrze zorganizowany czas
czekamy na zdjęcia

asica i był jakiś odzew ze strony dyrektorki? mam wrażenie,że w wielu przedszkolach jest tak samo - jeśli chodzi o przyprowadzanie chorych dzieci:666:

anioleksko - grupa Puchatek -;) to już wiem dlaczego na głowie mieli opaski z tym oto Kubusiem Puchatkiem- bardzo fajnie

kawka???

Odnośnik do komentarza

Ja już po kawce...

Dyrektorka obiecała , że takie sytuacje nie będą miały miejsca, ale tylko obiecała :grrrrrr:
Niestety dale przyprowadzane są chore dzieci...ehhh...
Nie chcę wypisywać go z przedszkola, bo ma na niego bardzo dobry wpływ , panie go lubią- zresztą w obie strony :wink2:

W sobotę nie mamy przedszkola, więc na 10 idzie ze mną do pracy , kolorowanki i kredki zajmą go na 3 godzinki :wink: Chociaż akurat dziś chciałam sobie wolne zrobić, miałam zamiar pierwsze przedświąteczne porządki zrobić , ale mi się jakoś odechciało :sarcastic:

Dumny zerówkowicz
http://lbym.lilypie.com/3iudp1.png

" Kobieta bardziej kocha dziecko niż męża. Bo dziecko jest na pewno jej, a m

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...