Skocz do zawartości
Forum

Jak długo podawałyście swoim dzieciom mleko modyfikowane?


Rekomendowane odpowiedzi

Serki, jogurciki też zajadamy. Domowe jedzenie również. Ostatnio miałam okazję przetestować mleko modyfikowane Nestle Junior o smaku miodowym- synkowi smakuje :) Mamy jeszcze o smaku waniliowym, ale testowanie jeszcze przed nami.

Ciekawi mnie czym się różni Nan Pro 3 od Nestle Junior? Jedno i drugie jest po 1 roku życia, składu jeszcze nie porównywałam...

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, podniosłyście mnie trochę na duchu. Większość z Was długo dawała dzieciom mleko modyfikowane. Spotkałam ostatnio znajomą która była wręcz oburzona, że dzieciom powyżej roku można podawać coś więcej niż mleko krowie z kartonika. Moja córcia kilka dni temu skończyła 3 latka i ciągle domaga się mleka modyfikowanego. Je wszystko, pije zwykłe mleko, nabiał lubi, ale rano i wieczorem lubi napić się jeszcze swojego mleczka modyfikowanego. Nie żałujemy jej, bo zgadzam się z Agnieszką, że takie mleko jest wzbogacone o różne witaminy i z tego powodu ciągle go córce podajemy. Jesienią kilka razy daliśmy jej zwykłe mleko, ale potem zaczął się czas przeziębień i stwierdziłam że do wiosny nie zaszkodzi gdy otrzyma trochę więcej witamin, właśnie z tego mleka.

Odnośnik do komentarza

Ulladaję jej mleko 3,2%, pije je chętnie, ale wypija mały kubek, to za mało wapnia jak na tak małe dziecko. Dzięki temu że 2 razy dziennie pije mleko modyfikowane jestem pewna że ma zapewnioną wystarczającą ilość wapnia. Oczywiście staram się by piła też jogurty, jadła jakieś twarożki, serki. Fakt, że mm jest drogie, zwłaszcza że kupujemy Bebilon. Do wiosny niedaleko, wtedy skończymy z mm u córki, a zaczniemy go podawać synkowi. :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...