Skocz do zawartości
Forum

Ubrania ciążowe


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Buziaczek121

Ech tych wydatków, ale była wyprzedaż w sinsay takie większe koszulki, ze względu na moje małe gabaryty, te Oversize świetnie się sprawdzają z getrami. Większą kasę wolę inwestować w inne rzeczy sprzęty,np. jeszcze przed ciążą kupiłam do sprawdzania owulacji Cyclotest MyWay komputer cyklu, z którego jestem bardzo zadowolona, a teraz zbieram na inne bajery już dla dziecka:) Dużo też nie ukrywam kupiłam w lumpkach.

Odnośnik do komentarza

Ja polecam dział mam z H&M. To najlepsze z sieciówek.Można też fajne rzeczy upolować na zalando. Natomiast z polskich to tylko coolmama https://www.coolmama.pl/kategoria/ubrania-ciazowe służyła mi przy drugiej ciąży i karmieniu, bo mają od rzu opcję dokarmienia. Z Anulką 10 lat temu była nivena, ale już nie istnieje no i h&m. Używanych nie lubię. Czuję wstręt.

Odnośnik do komentarza
Gość Grażyna212

Ja tam zaopatruje się w lumpeksach. Klara rośnie w moim brzuszku, robię się okrągła jak balonik, ale nie mam zamiaru tracić fortuny, zwiewne sukienki ładnie zakrywają mój olinek okrąglinek. Długo się staraliśmy z mężem [reklama usunięta].

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...