Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

U nas dzień fajny, Szymek był bardzo wesoły, ładnie się bawił i dopiero po południu dziąsła zaczęły mu dokuczać. Podałam mu camilię i teraz już słodko śpi.

karolaaa jak Twoje prawo jazdy? Od razu sto lat dla Paulinki....ale zleciało :)

aka u nas wszystko jest obślinione-zabawki, mata, kocyk, ja i podłogi heh. A te policzki może ze śliny, bo u nas takie są suche jak Szymek bawi sie gumowymi/plastikowymi zabawkami. Najpierw je ślini a później moczy cała buźkę.

Blanka szczerze?hmm chciałabym by jakoś okazywał swoja wdzięczność albo przynajmniej zauważył moje starania no ale jak sama sie nie upomnę to w jego ozach wszystko co robię to przecież normalka i należy to do moich obowiązków.

kiti jaka słodka minka. Dobrze że smakowało i nie było plucia w mamę :)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

joasia może rzeczywiście od śliny i tego wszystkiego coladuje mu w buzi. Też popołudnie bardziej marudna. unas też dziś na wieczór camila,zasnął sam bez jekow.
Ja dziś na zakupach dla starszego ciuchy bo wyrasta szybko a we wtorek na ur.i ten starszy tak mi cisnienie podniosl,podczas kąpieli podał cala lazienkę a co dopiero ja z trudem wyczyścilam ,już mu zapowiedziała że jutro sam myje!zero szacunku do mojej pracy!muszę tych chłopów w domu szkolic bo chyba do głowy dostanę jak nic z mojej roboty nie będą sobie robic.

Odnośnik do komentarza

Jejku ale mi się nic nie chce! Dzisiaj sobota dzień porządków a ja na niedzielę mam bajzel!
Jak byłam w ciąży to uszylam sobie zasłony i dopiero wczoraj je pralam i co? I skurczyly się i są za krótkie! Nosi mnie ze złości cały dzień i nie prędko mi przejdzie! Uprasowalam na jedno okno a reszta leży rozwalona.
I drzemalam dziś z synem i w sumie nic dziś oprócz obiadu nie zrobiłam.

Staś zasypia, tzn ghyyyka sobie. Dalej na plamy ale chyba jest lepiej.

kiti twoja coraz ma takie cyganskie oczy :)
JoasiaG poczrkam aż mu wszystko zejdzie i dopiero zacznę od nowa. Ćwiczylam dziś z Mel B i przypadło mi do gustu bardziej niż skalpel także podkradam :)
Blanka chyba też sprzedam swój wózek i kupie parasolke i pierwsza kategoria to waga! Mój quinny chociaż sprytny to trochę za dużo wazy a przeważnie sama będę z małym jeździć to lepiej jak będzie lekki
Aka mój mąż wcześnie wstaje i mam nadzieję że zajmie się jutro rano małym a ja pośpię :)
Karolaaa dwa ząbki to już coś :) śliczna panna już :) jak prawo jazdy? Po egzaminie czy przed?

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6ydg7w61lsu.png Szczesliwa :)

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry,
Za oknem słońce ale temperatura raczej zimowa...
Wczorajszy dzień i noc - do kitu... u nas też Camilia poszła w ruch - dałam dwa razy o godz. 10 i 18 - a jak Wy podajecie?
mam nadzieję, że dziś będzie lepiej... i po co komu te zęby? :P
karolaaa też myślałam, że odeszłaś w siną dal - powodzenia na egzaminie
Blanka1212 mi także bardzo bardzo podoba się Snap tylko w wersji 3-kołowej no i w kolorze denim :) a Ty kiedy zamierzasz kupić? :)
KingaM ja też wczoraj spałam z synem i nic nie zrobiłam - ale nie żałuję :)
Słonecznej niedzieli :)

Odnośnik do komentarza

Sebastian wczoraj nie mial swojej wieczornej drzemki i przez to padl przy cycu jeszcze przed 20. Bylam pewna ze zaraz sie obudzi i bedzie szalal a ob spal bez pobudek do 4.40! Wtedy tez dostal cyca i polozylam go do lozeczka. Gadal gadal az w koncu sie znudzil i zasnal i wstalismy po 7.
mamajasia sprawdzilam oba te wozki i oba mi nie odpowiadaja bo waza wiecej nim moj wymarzony Snap4. Do tego max obciazenie do 15 kg a Sebus juz wazy 11 wiec kiepsko. Jeszcze nie wiem czy w ogole go kupie bo tani nie jest a maz optuje za jakas tania parasolka lekka na lato. Ale marze o nim!
Wspolczuje nocki i meczacych zabkow.
karolaa super ze robisz to prawko. Ja mam a nie jezdze w ogole. M mi nie chce dac auta bo nie wierzy w moje umiejetnosci.
KingaMja moj wozek wystawilam na olx ale nie wiem czy go sprzedam za tyle zeby kupic Snapa. Zreszta moj M nie chce go za bardzo sprzedawac bo chce 3 dziecko a ja coraz bardziej jestem na nie. Zwlaszcza ze mi wyjezdza z glupim tekstem ze jak z dziecmi na wakacje? A co ja mam niby z nimi zrobic? Oddac do przechowalni? Jak bedziemy miec 3 to sie do auta nawet nie zmiescimy bo jak z fotelikami.
joasiaG to przestan na jakis czas sie tak starac to zobaczy wtedy jaka jestes cudowna. Albo daj mnie za przyklad ze rzadko myje naczynia i moj M przychodzi z pracy i myje, i czesto on po pracy obiady robi albo cos.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3p07wr09wc777.png

Odnośnik do komentarza

Noc koszmarna, pobudki co 2 godziny, teraz od 7 nie śpi i marudzi. Dałam już camilię i czekam cierpliwie a w uszach mi aż dzwoni.

KingaM pozazdrościć, mój się nawet nie domyśli żeby zabrać małego bym mogła odespać noc.

Mamajasia15 u nas jak są płaczliwe dni to daje około 9 a drugie przed spaniem 19-20.

Blanka to widzę że u Ciebie noce przeplatane, raz spokojnie a raz marudzenie. Kilka razy już mówiłam mojemu że inne wrześniówki to mają fajnie-mąż posprząta dziecko popilnuje itp. To powiedział mi że napisać można wszystko...i taka z nim rozmowa. Dziś ledwo go doprosiłam żeby rano przebrał młodego bo nie miałam siły już do niego. Wstał wielce zaspany.,.no ale nie dziwne skoro gra na kompie do 1 w nocy:-(

Czuje że dzień będzie ciężki.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie :) U nas słoneczna niedziela, mam nadzieję, że i u Was też :)
U mnie Witoldo zaczyna coś świrować na piersi - szarpie, postękuje, płacze... Może to w końcu te słynne zęby?
Chyba jesteśmy jednymi bez ; -)
A z drugiej strony noc chyba za spokojna na zęby, nie żebym się skarżyła... :)
Mój mąż ostatnio wymyślił, że skoro rozkładanie łóżka budzi Małego (karmię do zaśnięcia na złożonym), to rozkładajmy dopiero przy pierwszej pobudce. Tylko już któryś raz siedzę do pierwszej, oczy na zapałki, a pobudki nie ma :) więc w końcu rozkładam łóżko i budzę tym Witka. A tak, to nie wiem, ile by pospał... Muszę zmienić system!

Miłej niedzieli :)

Witek
17.09 g. 4.20

Odnośnik do komentarza

Skalpel zrobiony. Teraz jeszcze pol godz orbitreka. Kolano mnie bardzo boli mimo ze wczoraj robilam wolne. Oby nie skonczylo sie na tym ze bede musiala przerwac cwiczenia na dluzej niz dzien.
joasiaG wspolczuje nocy a sposob na faceta jest prosty: przestan go rozpieszczac. Koniec slodkosci do kawusi, obiadu na czas, wysprzatanego mieszkania. Niech on zostanie raz na jakis czas z Szymusiem bo ty tez masz prawo wyjsc przeciez i odpoczac. Czasami takie rzeczy musza sie skonczyc awantura zeby facet oprzytomnial ze zwiazek to partnerstwo dwoch osob a nie kobieta ktora sluzy mezczyznie. Wychowywanie faceta to trudna sprawa. Ja wlasnie walcze o wakacje w Bulgarii nad morzem. Moj M nie przepada za siedzeniem nad woda i za ludzmi. Na zlot nie chce jechac bo on nie lubi ludzi a na wakacje nad morze tez nie bo co bedziemy tam robic. Powiedzialam mu ze albo pojdzie na kompromis albo pojade sama. Wywalcze cos na pewno:) nawet jesli lubisz dbac o meza (ja tez lubie) to czasem go trzeba zaniedbac zeby zaczal doceniac

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3p07wr09wc777.png

Odnośnik do komentarza

joasiaG jakiś dramat z tymi zębami - u Jasia jak już wyszły dwie dolne jedynki to myślałam, że będzie trochę oddechu a tu teraz wydaje mi się, że górne jedynki już się cisną :( - oby wyszły szybko i dały nam trochę spokoju te nasze chłopaki
KolczykM zęby to nic fajnego - uwierz mi i korzystaj z łóżka dopóki ich nie ma
Blanka1212 to rzeczywiście duży ten Twój Sebuś :) i musi mieć odpowiednią furę :) poczytałam trochę opinii na necie i wyczytałam, że Snap to wózek dla dzieci ok. roku... w sumie na razie jeździmy jeszcze w gondoli, więc na chwilę dam sobie spokój, ale też się napaliłam jak szczerbaty na suchary na tego Snap 3 :)
http://4kids.com.pl/produkt/opis/19075/wzek_snap_62kg_denim

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewuszki :) my też meldujemy się bez ząbków, i nie zanosi się żeby coś było, ślina to norma, wrzaski też,ale u maluchów tak już jest.
Coraz częściej słyszę bababa, mm mama i takie różne, gadala,
Je już wszystko ładnie, i choć też jesteśmy z tych alergowiczow to odpukac na razie żadne plamy z jedzenia nie wyszły, zobaczymy jak wprowadzimy jakąś kaszke mleczna, czy manne, my już od paru dni jesteśmy na mleku bebilon pepti 2. Przestałam go już kompac w pokoju bo zaczął odstawiac cyrki, na plecach jak i na brzuchu strasznie macha każda częścią ciała i jesteśmy zalani.
Noce są spokojne, standardowo pobudki koło 4, bądź przed 6, i potem koło 8 wstajemy.
Ja bez prawa jazdy to ani rusz, potrzebne na każdym kroku, czy lekarz czy zakupy
Ostatnio byliśmy na bioderkach, tak się darl, nie dał się dotknąć, ale w rezultacie wszystko ok, i kontrolną wizytą jak będzie roczek gdy zacznie chodzić.

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjid6oxral.png
https://www.suwaczki.com/tickers/k0kdi09kagkbb6i2.png

Odnośnik do komentarza

U nas tez zabkow brak a i placzu jakiegos wielkiego nie ma wiec chyba sie nie predko wykluja.
mamajasia my juz dawno zrezygnowalismy z gondoli bo jest do 9 kg i sie balam ze mi peknie raczka bo dziwnie trzeszczala jak nioslam go. Jezdzi w spacerowce lezac na plasko. Czasami go posadze w pozycji pollezacej ale rzadko.
Ja wlasnie wole snap 4 bo mnie odstraszaja te 3 kolowce.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3p07wr09wc777.png

Odnośnik do komentarza

blanka święta racja z tymi facetami,wiem o tym ale z drugiej str. Mąż 12h w pracy weekend chce się zresetować jak jak niezliczoną to mu daje jak nie to kłótnie
joasiato ciężka noc mimo Camili.ja niezliczoną więc nie było źle wstałam z 1raz do smoka raz na karmienie.teraz śpi dziś w dzień póki co naruszenia nie ma zobaczymy wieczorem.....
U nas pada i zimno maly w domu już cały tydzień we wtorek ma być słonecznie-oby.
Miłej niedzieli

Odnośnik do komentarza
Gość monia851

karola moja Hania też jeszcze nie zabiera się do siadania ale wydaje mi się, że na wszystko przyjdzie czas :) W tamtym tygodniu nie obracała się z plecków na brzuszek a od środy fika cały czas :) tylko jak się zmęczy to woła o pomoc bo z brzuszka na plecki się ne przekręca.

Dziewczyny które karmią mm. Jak to jest z przejściem na mm 2? Może któraś już zaczęła?

Odnośnik do komentarza

monia851 ja już przeszlam, i po prostu przechodzilam stopniowo, 4 miarki starego i 1 nowego, potem 3 starego i dwie nowego, aż się wyrownalo i podajemy już nowe, nie zauważyłam żeby się coś działo albo brzuch bolał.
Karola mój cały czas dźwiga głowę na lezaco i wkurza się gdy go nikt nie chce podnieść do siadu.

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjid6oxral.png
https://www.suwaczki.com/tickers/k0kdi09kagkbb6i2.png

Odnośnik do komentarza

Jeju niech ta wiosna już przyjdzie, potzrebuje słońca bo przez te nocne pobudki czuję się całkowicie wypompowana. Szymek śpi i ja chyba też się położę bo oczy same mi lecą. Jest jakaś nadzieja na zęby bo widać jakieś prześwity na dziąśle.

Blanka u mnie to nie takie proste bo zaraz G zacznie zrzędzić że on się zajmuje młodym ( tak, tak całą godzinę na dobę) a to mnie od razu wkurza i wtedy jestem jeszcze bardziej rozbita i wściekła że w ogóle zaczynałam temat. Chyba po świętach pojadę na kilka dni do mamy.

karolaaa mój młodzieniec już siada no ale on jest 3 tygodnie starszy od Paulinki a poza tym każde dziecko zdobywa nowe umiejętności w swoim czasie. Nie masz co się martwic na zapas.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Blanka1212 mi wszystkie doświadczone mamy także odradzają 3-kołowe wózki więc jeśli już to pewnie kupię 4 kółka :)
Aka83 ja chyba bym nie wysiedziała przez tydzień w domu - nawet jak zimno i pada my łazimy - minimum godzinę ale zazwyczaj to dwie w porywach do trzech,
karolaaa mój Jaś też jeszcze nie siada, nie martw się bo dzieciaczki mają jeszcze czas na siadanie - wiem co piszę - w poprzednim tygodniu odwiedziłam neurologa i rehabilitanta - i jest ok :) a poza tym najlepszego dla półrocznej Paulinki :)
a u nas dziś deko lepiej ale dalej ciężko :( mimo to korzystając ze słońca zaliczyliśmy 2-godzinny spacer, a teraz czas spać :)
Dobranoc

Odnośnik do komentarza

Nareszcie śpi choć było ciężko po wariacja wieczornych ciężko mubylo się wyciszyć.
mamajasiatez tak kiedyś było ale jak pada albo leje to rezygnuje ze względu na przeziębienie,które wcześniej go dopadło.
Dziś też podałam Camile bo wściekal się strasznie Zobaczymy jaka będzie nocka
Też jestem ciekawa z tym przechodzenie na mleko2,nawet miałam was pytać...

Odnośnik do komentarza

Główkę do góry dźwiga już od dawna wiec w sumie chyba nie jest tak najgorzej ale macie racje jedne dzieci siadaja wczesniej drugie pozniej takze chyba przestane sie tak tym martwic na chwile obecna ;)
Mamajasia dziekujemy ;)

U nas jutro szczepienie, ostatnio tak nam plakala ze dlugo nie moglismy jej uspokoic oby jutro bylo lepiej. No i ciekawa jestem ile teraz wazy i czy nasza doktor znowu bedzie sie czepiac

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqcwa1uxmvrgqm.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...