Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Mycha 100 lat dla Kubusia mały zdolny przystojniaka

Blanka jesteś nie samowita z tymi ćwiczeniami

Emiska będzie dobrze ale jak czytam takie opisy to się cieszę że nie mam już jej

Ollika zgodze się z Blanka teściowej i to nie jednej odbija jak rodzą się wnuki

Joasia G wspolczuje pobierania ją jak sobie przypomnieć jak jezdzilismy raz w tyg z Monika to mnie ciarki przechodzą ona taka drobną była i tak strasznie plakala

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh37165se0wvk.png

Odnośnik do komentarza

Dziękujemy kochane, jej tyle komplementów, Kubuś się zarumienił :*
ckasia86 przyjdą i ząbki i obroty w swoim czasie :) Filipek jest słodziutki i ma fajowy kombinezonik!
emiska81 jej a miałam nadzieję że na kontroli wyjdą same dobre informacje...i jakie teraz czeka Cie leczenie? wiesz już coś więcej?
monia851 śliwka, u nas kupa zawsze idzie na następny dzień, a po śliwce poszła jeszcze tego samego, dużo rzadsza
Ollika świadomość ze swoim wpisem poprawiłam komuś humor dodatkowo mój nastrój polepsza :) dzięki :*
Blanka czytałam o nocnych sukcesach, oby tak u mnie jak i u Ciebie nie były to jednorazowe "wybryki" :D
Martucha33 ciężkie dni za Tobą ale z tego co czytam teraz już będzie tylko lepiej :)
joasiaG nam sie ten ząbek przebił częściowo podczas masowania, może i u Ciebie to się sprawdzi i przyśpieszy. Biedny Szymek.

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza

A mój pieśniarz coś zamilkł od wczoraj. Tylko bezgłośnie się śmieje nie wiem co mu jest.
Po rehabilitacji dziwnie bo był inny rehabilitant i tak wyćwiczył małego i tyle różnych skretow wykretow że nie wiem czy zapamiętałam wszystko i chyba tylko uszami nie ćwiczył.
Potem masaż i też inna osoby młody chłopak pierwszy dzień w pracy mocno był zestresowany :)
mycha uuu ale zalotnik :*
emiska oj to nie fajnie z tarczyca. Teraz do czwartku czekania i ciekawe jakie leczenie oby nie mocno inwazyjne..
monia851 narazie zrezygnuj z marchewkowych przysmakow, marchewkę często podaje się przy biegunce, tak słyszałam
ckasiadoskonale cię rozumiem na poczatku też długo nie moglam sir przyzwyczaic do nowego życia, ależ dnia na dzień jest coraz lepiej:)
Słodki tygrysek:)
martusia no to dzieje się i u was :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6ydg7w61lsu.png Szczesliwa :)

Odnośnik do komentarza

Czesc babeczki kochane. Nie sposób Was nadrobić w ciągu dnia ale wieczorem się staram☺ mała śpi, tata w pracy a ja pilnuje domostwa.widzę ze jest tendencja do polepszajacych się nocek u naszych malcow☺MarAla GosiaM Blanka- probujecie oszukiwać maluchy w nocy woda-sprawdza wam się ten myk? U nas z marnym skutkiem, nie dość że chce mi cycki rozsadzic to Alicja godzine pozniej wybudza sie z jeszcze wiekszym rykiem.
MarAla podziwiam za to przetrzymanie płaczu, ja szybko wymieniam i przyznam ze po prostu lubie patrzeć na moją kruszynkę jak się karmimy, czuć ciepło jej ciała przy sobie, zasypiac i budzić się razem☺
Mycha88 gratuluję 2 zabka-masz teraz takiego małego chomika jak ja:D Kuba do schrupania
Ckasia86 witam w gronie, mam nadzieję ze teraz już jest lepiej i masz już ciężkie początki za sobą.
Martucha33 mu chyba tym razem przegapilismy ten skok. Ala tez obczaila ze pupę ma do siedzenia ale obala się jeszcze jak pijany zając☺cwaniara zazwyczaj tylko wyciąga rece żeby ja zabrać na kolanka.
Emiska kuruj ta swoją tarczyce!

monthly_2016_03/wrzesniowki-2015_44617.jpg

Odnośnik do komentarza

Szymek usnął, na rączce zrobił mu się siniak po wkłuciu ale chyba nie boli bo normalnie się bawił, turlał itd.. Zjadł dziś ładnie zupę i ziemniaczki z masełkiem i chyba przekonał się do picia wody bo nawet sam się domaga.

Emiska będzie dobrze, endokrynolog na pewno pomoże i szybko się wykurujesz :-)

Mycha spróbuje masować, zamówiłam żel dentibaby i będę działać :-)

Marika ale wystroiłaś Alicję, cudnie wygląda:-)
Ja dziś będę znowu próbować najpierw dać wodę a później ewentualnie cyc.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry; ) Miłego dnia :)
Mnie ostatnio te pogody dobijaja :(
Cały czas mi się chce spać,jestem zmęczona i nic mi się nie chce.
Śliczne te " nasze" wrzesniowe dzieciaczki:)
Gratuluję coraz lepszych nocy i cierpliwości w "oszukiwaniu maluszków nocą " :)
Witajcie dziewczyny po dłuższej nieobecności - dzasti , martucha :)

Odnośnik do komentarza

Marika88 hahaa taak chomik to dobre określenie :D ale Alunia jest słodka, super ma minkę i jakie duże oczęta!
kiti 8 godzin wow super! Oby tak dalej
Sowianka ja też mam mniej energii w taką ponurą pogodę ale patrze za okno i widzę czyste niebo więc i może u Ciebie będzie dzisiaj lepiej ;)

U nas noc udana, nakarmilam Kubusia po 18, o 20 już spal, pierwsza pobudka o 1 i kolejna o 6 super! O 1 nawet nie próbowałam go przetrzymać bo już mi piersi rozsadzało. Tak w ogóle to od wczorajszej nocki mam problem z piersiami wczoraj cały dzień mnie bolały i musiałam między karmieniami odciągać chociaż trochę laktatorem. Dzisiaj w końcu pójdziemy na spacer zaczyna pięknie świecić słońce, oby taka pogoda się utrzymała :) miłego dnia!

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza

Aaale jestem wyspana, dziewczynki udało się. Pierwsze karmienie o 1, zjadł, usnął. Przebudził się po 3, dałam mu trochę wody no i zaraz był płacz i wielki żal ale nie odpuściłam, siedziałam obok łóżeczka. Po 20 minutach usnął i spał do 7. Jadł dopiero o 8 więc wytrzymał 7 godzin. Plan na dziś to opóźnić pierwsze karmienie i znowu pominąć drugie.

A z mniej radosnych rzeczy to chyba okres wrócił. Brzuch nie boli ale od rana plamienie.

Kiti braaawo dls Lilki :-)

Sowianka u mnie też prasowanie czeka ale najpierw zabawa z Szymkiem.

A tu mój łobuz przyłapany na porannych szaleństwach- ściągnął sobie ochraniacz i zaczął go oczywiścir memlać w buzi :-)

monthly_2016_03/wrzesniowki-2015_44622.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Zasnal o 22. Po 2.30 sie obudzil i placz. Jak juz sie bardzo rozplakal to dalam mu troche pic wody i zabralam smoczek. Po kilku min placzu dalam smoczek i zasnal. W sumie trwalo to pol godz. Cyca nie dostal. Nakarmilam go dopiero o 6! A pobudka 7.30:) o 9 dostanie sniadanko i pojdziemy ze starszakiem do szkoly. Pogida fatalna i nie chce mi sie wychodzic.
Nadrobie was pozniej ...

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3p07wr09wc777.png

Odnośnik do komentarza

Mój krzykliwiec wrócił :)
Arie od rana :) po występie się zmeczyl i drzemie :)

Zazdroszczę wyspania:)
Bianka JoasiaG brawo:) czyli da się :)
Joasia siniak zaraz zejdzie ale smutno patrzeć jak na takiej raczce jest..

Tak sobie myślę o tym naszym nocnym karmieniu i ja muszę coś zmienic, Staś je o 19 daje mu więcej bo 170 i potem ok 3 (dziś przed 2) i o 7 czyli teoretycznie to 7-8h bez jedzenia może więc dam mu normalnie o 19 ale 140 jak w ciągu dnia i na śpiocha ok 22 też 140 zobaczę na ile wystarczy jak za krótko to zwiększe porcje. Mój plan na dzisiejszą noc :)

A co do okresu to zapomniałam zameldować ze u mnie już przyszedł drugi w niedzielę, nie regularnie ale praktycznie bezbolesny (1 lekka tabletka 1go dnia, wcześniej ketonal) i skąpy. Oby tak dalej zostało tyko mógłby się wyregulowac ale od zawsze miałam ten problem.
sowianka u mnie dziś mega sprzątanie i pranie w planach ale najpierw kawa na rozruch :) a prasowanie jutro
kiti 8h super :)
Marika ale śliczna też ma poliki jak mój Staś :) a z siedzeniem będzie coraz lepiej

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6ydg7w61lsu.png Szczesliwa :)

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny, też jestem w szoku. Blanka, Joasia i inne dziewczyny brawo za dobrą noc! My co prawda po 6 już zaczynamy dzień od jakiegoś czasu, ale chyba mi to nie przeszkadza jeśli w nocy tylko jedna (max dwie) pobudki. Jakoś zawsze byłam rannym ptaszkiem, ale wiadomo - do siódmej bylaby idealna noc :D
ckasia fajnie, ze dołączyłas.
marikaale ślicznotka! Musze kupić takie bajeranckie opaski i zrobić Lilce sesje.
joasia super Twoj synuś wygląda. Duży chłopczyk :)
Po pobudce o 6 Lilka juz ma drzemke od 8. Ponad godzine. Wiec gotuję obiad, ogarnęlam dom, nawet pocwiczylam chwile. Wybralam sobie ulubione ćwiczenia Chodakowskiej, dołozylam parę innych i tak sobie ćwczę 20 minu rano i to samo wieczorem. Ograniczyłam słodkie (wiadono - wpadki są :D ), ale efekty chyba już czuję. Ważę kilo mniej niż przed ciążą. Ale jeszcze minimum 5 kg przede mną. Jak na razie mi sie chce, a jak się zrobi ciepło to chęci na pewno jeszcze wzrosną!

https://www.suwaczki.com/tickers/ckaidqk3nf6dnwie.png
https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1ry0m74u7s.png

Odnośnik do komentarza

Kiti brawo dla Lilii :)
JoasiaGSzymek śliczny i jak typowy chłopiec przymierza się do rozłożenia łóżeczka na czynniki pierwsze, zaczynając od ochraniacza:)
ckasia86 mój też przez sen obraca się na brzuszek o ile swobodnie może oddychać nie przekręcam go.
Sowianka przypomniałas mi, że też czeka mnie prasowanie, a myślałam, że samo się zrobi:)
KingaM jakiś śpiewak operowy ci rośnie, hihi. Ja już po drugiej @, po 36 dn od pierwszej i mega obfitej. Tragiczna, tylko podkłady poporodowe nadazaly.
Blanka brawo Ty za konsekwencje we wprowadzeniu zmian :)
Mycha88 miłego spacerku my też się wybieramy, po ogarnieciu pobojowiska, po córce szykujacej się do szkoły:)

Angelika, 10.10.2001, 3030g, 54cm
Igor, 15.09.2015, 3500g, 54 cm

Odnośnik do komentarza

KingaM u nas taka sama zima za oknem :(

ckasia86 Super tygrysek. U nas spanie tylko na plecach.

Blanka super postep u Sebusia ze spaniem. U nas pobudka o 3.00 ale plakal ze smokiem w ustach. Potem dalam wodę wypił i jeszcze płakał no i mleko dałam 150ml. Ale jak zasnał o 20.00 to chyba byl głodny. Ale pobudki mamy już o 6.30.

JoasiaG mimo nocnych oszustw Szymon wygląda na baaardzi wyspanego. Super że i u Was noce lepsze.

Mycha88 zazdroszczę spacerkowej pogody. Spóźnione ale najlepsze życzenia dla Kubusia. A piękny taki że chyba niejedno kobiece serce złamie :)

Marika88 ale modelka z córeczki. Oczy ma " hipnotajzing" ;)

Emiska życzę zdrówka. Na pocieszenie powiem ze choruje na tarczycę 6 lat i wogóle tego nie odczuwam. Tyle że tabletke trzeba brać co rano.

Kiti gratuluje cwiczeń ja nadal nie mam weny. Dzięki diecie kg spadly ale brzuch flak :(

A dzisiaj mój misio kończy pół roku. Szkoda że ten czas tak szybko leci. Jednak okres kiedy się nie przemieszczają chyba spokojniejszy niż to co przed nami :)

monthly_2016_03/wrzesniowki-2015_44628.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość MarAla86

My w drodze do neurologa. Noc średnia.. Niby obudziła się po północy a później po drugiej ale o 5.40 już się obudziła a poszła spać ok 21. Ze względu na to że dzisiaj drzemki rano nie mogło być bo ok godziny do lekarza będziemy jechać to musiałam ja o tej 5.40 bijąc i przy cycu uśpić. Trwało to 40 minut i spała może pół godziny. Normalnie budzi się po 6 ale zauważyłam tendencje do coraz to wcześniejszego budzenia się. Co robić?
Wczoraj też skalpel zaliczony a dzisiaj nie mogę się ruszyć.... Zakwasy.

Podziwiam Was z tą wodą w nocy.

Śliczne te wrześniowe maluchy. W przyjemnie się ogląda. Wrzucajcie więcej zdjęć.

Joasia u nas chrzest 1maja. Współczuję okresu. Oby nie bolało bardzo.

Nie mam czasu. Nadrobię innym razem. Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza

Witajcie
U nas wreszcie słonko :) Powiedzcie mi czy mogę z mała wyjść na spacer, jak ma jeszcze lekki katarek, czy lepiej nie wychodzić?
Emiska mam nadzieje, że szybko się uporasz z zapaleniem. Zdrówka !
Marika super, że Alusia już próbuje siadać :)
Kiti pięknie, 8 godzin snu :)
Blanka, Joasia, Mycha potwierdzacie, że się da :) jeszcze trochę i całe noce będą dzieciaczki przesypiać. Mi na razie udało się przesunąć pierwsze karmienie o godzinkę :)
Joasia jaki długi ten Twój łobuz :) widać nawet ochraniaczem z łóżeczka można się dobrze bawić:)
Martucha Igorek cudny i te jego spojrzenie... :)
Kasiatko wszystkiego najlepszego dla Bartusia :)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9zbmh1xzq48fw.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...