Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

A mój bohater miał dziś brykac fikac a ma dzień lenia i już drugi raz drzemie:)

Od samego rana pada śnieg no nie :(

Emiska jaki szeroki uśmiech :) sama słodycz :)
Blanka i jak wygląda te oszukiwanie smoczkiem? Płacze czy tylko się kręci? U nas nie ma poczekaj jak już zaczyna się kręcić to mąż musi startować robić mleko bo za chwilę jest taki płacz aż powietrze ledwo łapie. Więc u nas narazie nie ma szans na przesłane noce..chociaż jedna pobudka to nie aż tak źle ale taka wizja całej przesłanej nocy piekna :)
Sylweczka będzie dobrze. U nas też kilka razy ropialo, ale pediatra przepisywał krople gentamycyna i po 3razie przeszło. A ćwiczenia bynajmniej u nas nie są takie złe.
Ollika a inhalujesz? Na katar najlepsze świeże powietrze ale gdzie je teraz znaleźć jak dookoła sama zgnilizna...

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6ydg7w61lsu.png Szczesliwa :)

Odnośnik do komentarza
Gość ckasia86

Hej dziewczyny zdecydowałam sie napisać do was bo czytam was juz od czasu ciąży a mój chłopak Filipek ma juz skończone 5 miesięcy. Powiem wam ze jak tak was czytam to wcale nie ma tak zle wczesniej bylam załamana i teraz tez mnie czasami dopadają ciemne chmury gdyż mamy duży problem z zasypianiem jak juz sie uda to tylko przy cycku. Chyba ze macie jakieś sprawdzone sposoby. W nocy tez nie jest lepiej niestety nie zasypia sam czego wam bardzo zazdroszczę i budzi sie jakies 4 razy w nocy. Mam do was tyle pytań ale to nie wszystko naraz pozdrawiam was serdecznie

Odnośnik do komentarza

Ania.r witaj, hmm planujemy kolejne dziecko jak Szymek zacznie chodzic. Mam obawy czy dam radę z dwójką ale może sie uda. Kamilek słodki...on tak grzecznie leży przy kąpaniu czy to tak do zdjęcia? U nas też arie odchodzą i jakieś właśnie chinskie narzekania :-)

Gosia faceta po pijaku to na sentymenty bierze.....oj to dzis pewnie głowa boli:-)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Emiska Adas slodki. Usmiech cudowny. :) to nie ciekawie z tym wynajmem obyś szybko kogoś znalazła. Bo to nie fajnie jak nagld takie niespidziewane wydatki. Pocieszyaś mnue z tym że Adaś mimo tylu ćwiczeń jeszcze się nie obraca bo jak czytam że wszystkie dzieci już takie obroty robią to zaczelam się martwić o mojego klocka.

Blanka ta Twoja tesciowa to jak swojego czasu teściu szusterki się robi :)

Sylweczka u nas też kupowałam słoiczki i wydawalo się ze je z apetytem. Teraz czesciej sama mu gotuje to aż trzęsie się do jedzenia. Jednak te robione duzo lepsze. Powodzenia na rehabilitacji.

Olinka na katar uzywam aromaktiv. Tez troche pomaga.

JoasiaG no wlasnie SNIEG!!! Au nas mial byc pierwszy spacer po chorobie i troche sie boje tego zgnilego powietrza.

Ania.r to Kamilek też akrobata. Fajnie że tak szybko planujecie drugie. Pewnie na poczatek nie jest latwo ale relacje rodzeństwa pewnie lepsze. A czas to nigdy nie wiadomo jaki odpowiedni.

GosiaM no te ich wyznania po pijaku to mistrzostwo. A nsjlepsze jest ze jesteś mistrzem kierownicy jak wracasz z imprezy :)

KingaM u nas z tym nocnym placzem to samo. Jak nie wystartuje po mleko przy pierwszych ruchach Bartka to beczem caly dom obudzi ;)

Odnośnik do komentarza

kasiatko z tymi obrotami jak i wszystkimi umiejętnościami jest tak ze na każdego przyjdzie pora. Każdy maluszek ma swoje tempo i nie ma co się martwic.
[/joannGb] no Kamilek wyjątkowo grzeczny jest ogólnie i nie tylko do zdjęcia. Kąpiele mamy bezproblemowe ale dosyć krótkie moze dlatego. Kapiemy go razem, każdy ma swoja dzialke do wykonania i moze dlatego ze wie co go czeka

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sx1hp2uhzt2tl.png

Odnośnik do komentarza

emiska ty masz 35 lat? Nie powiedzialabym.

Zrobilam dzisiaj skalpel a potem naszlo mnie na nalesniki i pozarlam kilka z czekolada jakbym slodyczy pol roku nie widziala a przeciez sobie nie odmawiam. Zwalam wine na to kp. Teraz weszlam na orbitrek bo Sebus drzemie, mama odbierze mi starszaka ze szkoly a M w pracy wiec wykorzystuje wolny czas na spalanie kalorii. Cwiczenia uzalezniaja!!!!

GosiaM Janek debesciak:) a swojego trzeba bylo nagrac i puscic mu na trzezwo zeby wiedzial jak ma cie na codzien komplementowac.
kasiatko no mysle ze tesc Szusterki jest jednak trudniejszy ale od kiedy Sebus sie urodzil to strasznie mnie ta kobieta drazni i nie lubie jak go bierze na rece. Mowi do niego glupie rzeczy typu "jaka ladna jestem dziewczynka", "ale niedobra mama sama je ciastko a tobie nie da", "no kopnij braciszka". No nie wiem skad jej takie kretynskie teksty do glowy przychodza.
joasiaG pewnie trudno jest miec dzieciaczki jedno po drugim ale potem latwiej bo same sie bawia. Ja musialam sie ze starszym ciagle bawic bo nie mial towarzystwa. Moja szwagierka ma 3 dzieci jedno po drugim i super sie bawia ze soba.
KingaM od dwoch nocy po prostu wkladam smoczek jak sie przebudzi i kolysze kilka sekund lozeczkiem i spi. Raz mu daje cyca. Dzisiaj sprobuje dac mu cyca o pol godz do godz pozniej niz poprzedniej nocy. Nawet jesli bedzie plakal.
ania.r fajnie ze nadrobilas i ze juz sa u was obroty. U mnie tez ale tylko z pleckow na brzuszek i to nie jakos czesto.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3p07wr09wc777.png

Odnośnik do komentarza

Synuś zasypia.
W dzień Nie chcę sam leżeć ciągle mnie woła.
Obroty z brzucha na plecy ale coś tylko w jedną stronę narazie. Dziś zadzwonili z przychodni ze jutro mają okienko i czy mam ochotę przyjść ze Stasiem, chętnie :)

Nie chcę zapeszac ale od wczoraj praktycznie nie ulewa a jak już to troszeczkę a nie tak jak jeszcze niedawno aż na podłogę. Mam nadzieję że już tak zostanie .

Blanka u nas to chwila płaczu i za chwile spazmów dostaje tylko butelka uspokaja zje pouśmiecha się poprzeciąga i słodko zasypia :) po prostu żarłok :)

Ja też chciałabym mieć jeszcze jedno dziecko, ale dopiero jak zapomnę o porodzie (w co wątpię!) albo załatwię cesarkę.

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6ydg7w61lsu.png Szczesliwa :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki czy któraś z Was stosowala te czopki viburcol? Pomogły? Jeju u nas dziś całe popołudnie był wrzask, spokojny był tylko na rękach ale kurcze jest taki ciężki że długo nie dam rady go nosić. Uspokoił się dopiero bo ibufenie ale nie chce go tak faszerować syropem.

Szymek usnął i chyba zrobię to samo bo jakoś taka senna jestem dziś.
Spokojnej nocy dla wszystkich :-)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Dawno się nie odzywalam.padam na pysk... właśnie skończyłam 3godzinne korki z matmy, sąsiadkę doszkalalam- zobaczymy z jakim skutkiem. Alicja po takiej dawce wrazen tez od razu padła. Mama zjadła kolację i obejrzała mke ☺pytanko gastronomiczne-dajecie maluchom ugotowane jajka/żółtka?
JoasiaG to u Was nadal takie problemy z zębami?
KingaM mi chyba sasiadka scisnela za mocno Ale bo aż chlusnela na podłogę, nigdy nam się coś takiego nie zdarzyło. A co do dzieci-z 2 niby już idzie latwiej

Odnośnik do komentarza

To juz 2 lub3 pobudka. Wlozylam smoka i poki co cisza ale chyba jeszcze spal nie bedzie. Wczoraj o tej porze dostal cyca. Dzisiaj sprobuje mu go dac pozniej i karmic krocej. zobaczymy jak sie uda.

Marika ja jeszcze nie daje jaja. Najpierw chce w najblizszych dniach zaczac wprowadzac obiadki z mieskiem.
joasiaG u mnie czopki pomagaly. Pomaga tez Camilia raz dziennie i po krzyku z zabkami.
KingaM a mnie wlasnie cesarka zniecheca do ciazy. Jak rodzilam sn pierwszego syna to pooooszlo! A cc przy Sebusiu koszmar. Do dzisiaj czuje brzuch zdretwialy i obolaly.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3p07wr09wc777.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny dawno się nie oddzywałam ale z racji że mam teraz dużo czasu bo jest środek nocy to postanowiłam coś napisać :)

Wczoraj dostałam pierwszy okres i chyba jest gorzej niz przed ciążą bo bardziej boli mnie brzuch. Tak bolał że obudziłam się o 3 :( Nie raz przejdzie lekki skurcz aż wracają wspomnienia z pordu.
Niki rośnie jak na drożdżach. Jest wspaniała. Jesteśmy po badaniu bioderek ale mamy znowu iść 8.04 bo czegoś tam nie ma jeszcze i po III szczepieniu. Waży 7 kg i ma 63 cm :) Fajnie sobie już zjada a najbardziej lubi z mixów papkowych połączenie ziemniak+ marchew+ brokuł. Dużo się uśmiecha i mamy nową zabawe. Ona siedzi, ja jej dmucham w buzie a ona się cieszy aż piszczy :)
Za 5 dni kończy 5 miesiecy ale ten czas zapierdziela, niedawno była taka maleńka. Od pół tyg mecze sie z uporzadkowaniem jej komody i płakać sie mi chce jak pakuje jej już za małe ciuszki.

Odnośnik do komentarza

Udalo sie:) kolejna pobudka o 5 i dopiero teraz pierwszy raz dalam cyca:) wczoraj zjadl kolacje o 20.30 a skoro bez problemu wytrzymal tyle godz bez jedzenia tzn xe te nocne karmienia nie sa mu potrzebne.
dzasti wspolczuje takiego okresu. Ja jeszcze nie mam.
Jaka Niki jest drobniutka:) moj ma juz 70 cm i 10 kg(!) wiec ona chyba i tak dluzej pochodzi w swoich malych ciuszkach.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3p07wr09wc777.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...