Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

joasiaG mialam pytaś skąd Ty snieg wzięłaś, wyglądam przez okno a u nas też sypie :( chyba wszyscy dzisiaj w pozytywnym nastroju. Mi tez humorek dopisuje.

Blanka ale u Was też coraz lepsze noce także chyba się w końcu kiedyś wyśpimy. Moja też na feriach u cioci i aż nie wierze w ten spokoj. Chatka ogarnieta i poprasowane. Idę sobie kapuśniaczek gotować.

marAla no to super nocka :) oby częściej. Napisz jak bioderka.

Odnośnik do komentarza

MarAla to baterie trochę podladowane, oby więcej takich nocy. Powodzenia na usg.

Gosia zazdroszczę, mój nie da się wodą oszukać, może gdybym dala cukru to by wypił. Tyle że my z mężem wystrzegamy się cukru więc młodego też nie chce przyzwyczajać.

Kinga M co pierwsze, marchewka? Koniecznie cyknij foty:-)

Zaraz jedziemy na kontrolę do alergologa, zobaczymy co powie bo jednak te zaczerwienienia co jakiś czas wracają.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie
Już była poprawa i nocki lepsze, a tu znowu pobudki co chwile. Ja wiem, że pewnie będę jeszcze tęsknić za wstawaniem w nocy i karmieniem małej, ale jakoś marne to pocieszenie, szczególnie kiedy wstaje rano i aż mi niedobrze z niewyspania :/
Dobrze, że chociaż humorek mała ma dobry. Własnie leży na macie, guga i piszczy do swoich zabawek. Uwielbiam ją obserwować, jak tak się bawi po swojemu :)
Gosia.M koniecznie muszę spróbować z tą wodą. W ciągu dnia nie ma szans żeby się wody napiła, ale może nocą się uda.
Kasiatko dobrze, że jest poprawa :)
MarAla super nocka :) niech już tak zostanie.

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9zbmh1xzq48fw.png

Odnośnik do komentarza

Skalpel zrobiony. Naczczo waze 65kg. Po sniadaniu 66kg. Przed ciaza wazylam 64 kg wiec juz niewiele zostalo. Wymarzona waga 60 kg. A do lata jeszcze czas:) moze jak przestane tyle jesc to waga pojdzie szybciej w dol...
Sebus drzemie, zaraz powinien sie obudzic bo juz prawie 4 godz minely od karmienia.
Ollika natura to tak fajnie zaprogramowala ze wytrzymujemy te nieprzespane noce i zmeczenie wlasnie dla tego cudnego malenstwa ktore rozbraja nas swoimi usmiechami i malymi postepami:)
joasiaG mam nadzieje ze wam zapisze jakas masc i to wystarczy.
kasiatko super ze zdrowiejecie:)
GosiaM u mnie woda nie przechodzi w nocy. A mozna powiedziec ze to go jeszcze bardziej rozjusza i zaczyna strasznie wrzeszczec. Janek cudowny:)
KingaM powodzenia! Wrzuc zdjecie jak wam poszlo pierwsze jedzonko warzywek!
MarAla tez sie musze zaprzec ze slodyczami

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3p07wr09wc777.png

Odnośnik do komentarza

Hej! U mnie dziś jakoś nijako, nie wyspałam się i nic mi się nie chce, dajcie trochę swojego optymizmu! :)
Kuba szaleje na macie, od wczoraj sie z nią szarpie, przekręca, szaleje aż dziw że jeszcze jej nie potargał :D
JoasiaG super że Szymek tak dzielnie zniósł szczepienie i nastrój mu później dopisywał. Powodzenia u alergologa
Gosia chyba też musze spróbować tej wody! Janek jak zawsze Słodziak
Blanka a jak sie ma Twój brzuszek? Widać poprawę po ciążowych pozostałościach? Ja muszę zacząć ćwiczyć ale nie chcę chudnąć tylko brzuszek wyrzeźbić, przywrócić do takiego stanu bym mogła swobodnie wyjść w ciaśniejszej bluzeczce gdziekolwiek...nie wiem jakie ćwiczenia stosować na tą skórę.

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza

Meldujemy się z Witoldem :) Wito kaszle, ale chyba nie bardziej, to chyba dobrze. Najbardziej go podziwiam, jak ze stoickim spokojem znosi inhalacje. Siedzi sobie na moich kolanach i otwiera buźkę i wdycha :) Oczywiście, czasem się miota, chce zjeść maskę, itd. Ale już nie płacze.
Jutro idziemy do pediatry. Jakaś polecona pani, na dodatek alergolog. Chciałam się do niej zapisać tak na zapoznanie, żeby nas już znała w razie co (jakby nam się spodobała). A tu od razu idziemy z kaszlem :) Podobno jest dobra w drogach oddechowych, więc zobaczymy, co powie.

Ja też zaczynam kaszleć. Widzę pewne prawidłowości w tym naszym chorowaniu... Najpierw Witek, za 2 dni ja. A mąż w ogóle, tylko nam przynosi te zarazki! ;)
Zrobiłam syrop z cebuli, ale gotowany, żeby był lekkostrawny. Chyba ze dwie godziny odparowywałam wodę! ;) Wyszła czysta słodycz, Wituś bardzo chętnie konsumuje.

Rano pobudka o 6 i coś narzeka. Dziwne, bo to mu się nie zdarza. Zaglądam do pieluchy... O matko! Po miesiącach "jajeczniczek" człowiek nie spodziewa się takich "klocuszków". A Mały tylko na to czekał - odpięłam pieluchę, a ten się wziął za zasadniczą produkcję :) Jak już pisałam, zakorkowała go ta kaszka, bidulka. Od tej pory jeszcze 2 kupy zrobił. I potwierdzam - po bananie są takie czarne niteczki ;) (wczoraj był pieczony banan z jabłkiem i szczyptą cynamonu).
Aha, kaszki bez cukru, mleka, itp. a jeszcze ekologiczne, są firmy Holle i Sun Baby. Ja mam tej drugiej firmy, orkiszową, Zależało mi na kaszce ekspresowej, bo jak tu zagotowywać pół łyżeczki czy łyżeczkę kaszki? ;-)

Miłego popołudnia, my dziś spędzamy w domu, bo pogoda znowu wietrzna i nieprzyjemna.

Witek
17.09 g. 4.20

Odnośnik do komentarza

U nas pogoda nijaka raz słońce za chwilę wiatr i deszcz

Joasia G udanej wizyty i gratuluje dzielnego szynką na szczepieniu

Mycha 88 u mnie z optymizmem też jakoś nie za specjalnie jak zaczyna się już układać to znowu musi się cos stać i już nie mam do tego siły i jeszcze ta codzienną rutyna mam wrażenie jaj bym lapala stan pod depresyjny

Zdjęcia dzieciaków wszystkie sliczne ja nie mogę już od 3 mięs wstawić przycinanie itd nie pomaga tylko wyskakuje że błąd i koniec

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh37165se0wvk.png

Odnośnik do komentarza

KingaM - daj znać jak było na rehabilitacji, u nas najczęściej Ala płacze w trakcie.
Kasiątk0 - gratulację ząbka
Blanka1212 - współczuję wizyty u dentysty, też byłam w poniedziałek. Podziwiam twoją motywację do ćwiczeń, ja nie jem słodyczy ale nie ćwiczę a Ty odwrotnie a i tak efekt będzie lepszy u Ciebie po skalpelu więc już nie katuj się niejedzeniem! Odnośnie oduczania od nocnych karmień - słyszałaś o podawaniu rozcieńczonego mleka? stopniowo każdej nocy bardziej rozcieńcza się mleko matki tak aby po kilku nocach dpjść do samej wody.

joasiaG i kasiatko - śnieg? u nas słoneczko!
Gosia.M - daj znać jakie łupy lumpkowe masz, ps. Jaś jest przesłodki

joasiaG - jakie zaczerwienienia? U Ali też wychodzą plamy na policzkach i koło ust. Po urodzeniu stwierdzono trądzik niemowlęcy, który do 3 miesiąca miał minąć. Jutro idziemy do dermatologa bo krostki zniknęły ale te zaczerwienione plamy wychodzą od miesiąca. Daj znać co Wam powiedział ten alergolog.

Ollika
- może znowu jakiś skok się zbliża skoro nagle żle sypia w nocy? Oby wróciło wszystko do normy
KingaM - grunt, że problem brzuszkowy minął i brzuszek nie boli
mycha88 - spójrz na swoją kruszynę, pomyśl, jak bardzo potrzebuje mamusi a jak mamusia potrzebuje tego malutkiego uśmiechu i optymizm wróci

Poprasowane, ALa zasnęła
Miłego dzionka !!!!:)

monthly_2016_02/wrzesniowki-2015_44291.jpg

Odnośnik do komentarza

Grrr tyle się naprodukowalam a znów mi ciepło posta...
Rozi cd- śliczne masz te dzieciaczki, tej starszrj super sie włosy kręcą. Ja zawsze chciałam miec z 2-3 córki, narazie mam jedną i zobaczymy co los przyniesie. Uszy do góry, masz super dzieci i tego się trzymaj☺☺
KolczykM zdrówka dla was teraz co rusz słyszy się ze ktoś chory. Nas już pomału puszcza, mloda na razie minęło.
Blanka podziwiam za motywację i samozaparcie. Ja jestem leniem i zamiast ćwiczeń to wolę książkę poczytać ☺
Alicja śpi, ja szykuje obiad i czekamy za tata. Chcemy jechać do Intermarche po fotelik dla małej, mają 1 model w dobrej cenie, podobno dobrej jakości.Z umiejętności wokalnych Alicja nauczyła się ostatnio chrumkac... Cala rodzina ryczy ze smiechu gdy ta zmarszczybren swój mały nosek, wyszczerzy dolne zęby i wydaje te przezabawne dzwieki☺

Odnośnik do komentarza

Marika super się kręcą ale rozczesywanie itd to jest masakra ryk taki że uszy bola aby było w miarę spokojnie to jedynie na mokro i to jeszcze spryskane płynem ułatwiającym rozczesywanie i jedwabem aby siano nie było na głowie bo wtedy wygląda jak wkurzony Chopin. Twoje maleństwo też sliczne tak samo jak MarAla

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh37165se0wvk.png

Odnośnik do komentarza

Spacerek zaliczony. Przez wiekszosc czasu pieknie swiecilo sloneczko!:) Przy okazji wpadlam do pracy i wzielam pita. Wszyscy zachwyceni Sebusiem:)
Zaraz obiadek a potem owoce:)
A jak wam mija dzien?
MarAla ja lubie wizyty u dentysty:) i nie chce w nocy przechodzic na picie wody zamiast mleka bo starszak do 3 rz wstawal 2 razy w nocy na piciu! Ja chce go oduczyc budzenia sie.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3p07wr09wc777.png

Odnośnik do komentarza

Blanka to widzę że u Ciebie dziś bardzo aktywny dzień. Nie dziwne że w pracy zachwyceni Sebciem bo przecież to Skarb w czystej postaci:-)

Mycha wysyłam trochę mocyyy:-) mówisz że mały szalony akrobata Ci rośnie?

KolczylM kurujcie się i przegońcie to choróbsko. Brawo dla Witusia, dzielny z niego chłopak.

Rozi cudne dziewczyny ale takie różne....no i starsza ma super włoski:-) Nie łam się , przyjdzie wiosna będzie lepiej:-)

MarAla Szymek miał podejrzenia azs ale to na szczęście nie to. Ma zaczerwuenione miejsca pod szyją, pachami i kolanami. Nawilżam alantanem i maścią robioną na receptę i widzę dużą poprawę. Mała ślicznotka Ci rośnie:-)

Marika jakie słodkie minki:-) pochwal się jak kupisz fotelik bo my też planujemy zakup w najbliższym czasie.

Heh a wizyta u alergologa no cóż miałam wrażenie że dr nie bardzo wie co zalecić bo miała nadziehe że młody po jedzeniu dostanie wysypki a tu zonk. Nie szkodzi mu ani moje mleko ani wprowadzane warzywka czy mięsi. Dała skierowanie na badanie z krwi w kierunku alergii grr znowu kłucie. Mamy nawilżać, dużo wietrzyć i ubierać jasne ubranka bo ciemne są sztucznie barwione.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Kiti w moim blizszym inter tez zeszly ale maz sie już na niego zdążył napalic i jedziemy 30km do innego sklepu-dla mnie tym lepiej, na jakieś zakupy go wycisgne:D
Rozi- jak będzie starsza to doceni taka burzę wlosow☺zawsze chciałam miec takie loczki niestety ja swoje a geny swoje.
Ja tu z wami pisu pisu a obiad niedokończony-tatko wraca za 20min. Muszę się sprezyc bo inaczej nici z zakupów :D

Odnośnik do komentarza

MarAla 86 Tola zaczęła przesypiac od tąd, gdy przyzwyczaiłam ja do samodzielnego zasypiania w łożeczku i bez smoczka . To jak w nocy się przebudzi to nie szuka ani mnie ani smoczka tylko potrafi sama zasnąć. Podobno im mniej rytuałów tym lepiej. Mogę polecić jeszcze jedna ks oprócz tej wszystkim juz znanej "język niemowlat" , " Każde dziecko może nauczyć się spać " Annette Kast Zahn i Hartmut Morgenroth . A Ala jest cudna:) i te kierpce :) Fajnie ze udało się Wam dziś pospać oby częściej. My na biodrach byliśmy w zeszłym tygodniu a teraz usg kontrolne jako ze rodzina służby zdrowia :)
Kolczyk M wróciłam i mam nadzieje nigdzie się nie ruszac:) zdrówka dla Was i trzymajcie się.
Mycha88 ale fajnie dwa ząbki to już coś. U nas nic nie widać a objawy swędzenia codziennie.
Muminkaa my jeszcze nie dajemy kaszki, ale chyba czas zacząć.
GosiaM a te marchewkę to sam z cukinia gotowałas? Pochwal się co upolowałas? A Janek słodziak niesamowity.
Kinga M my też po szczepieniach tylko ze mg dopiero pierwsze :)
A stopa tak jakoś na zdj dużą wyszła bo tak naprawdę taka nie jest.
JoasiaG ten Twój chłopak to musi być dzielny:) niezły men z niego 9 kg to już wyczyn. Daj znać jak u alergolog.
Kasiatko zdrówka dla Was.a z tym mm nawet zapomniałam . Te 6 m cy tak szybko z leciało.

KingaM ja tak samo z ubrankami robie.

Blanka 1212 relaks u stomatologa :) jednak Twój zapał do ćwiczeń jest nie do podrobienia;)
Ollika ja tam nie tęsknię za wstawaniem w nocy.
Rozi89 udało się Piękna gwiazda:) ale super loki u drugiej córci.
Marika 88 Twoja" myszka " fotogeniczna .
Kiki powodzenia na szczepieniach.

Ja tez chce juz wiosnę.
U mnie dziś chaos . TOLA fantastyczne chumorki dxis ale Zuzia temperatury do 40 stopni. Wizyta u lekarza na 16.30 . Pewnie antybiotyk a było tak dobrze od września tylko jedna infekcjia z katarem.
Udali mi się wczoraj obejrzeć film "Gwiazd Naszych...." ale się spłakałam :(((

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...