Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Marika o ja tez bym gdzies poszla z M tylko we dwoje ale nie mam z kim dzieci zostawic. Tzn moglabym zostawic z moja mama ale nie wiem czy podjelaby sie opieki nad mlodszym. A najchetniej to bym z nim pojechala w tatry:)

AniaCNY gratulujemy Alankowi:) sliczny chlopczyk:) my za tydzien konczymy 5 mc.

justynaola to cos czuje ze wy z mezem dzisiaj tez bedziecie miec walentynki:)
Docelowo na obiadek dzieci maja jesc sloiczek zupki + deserek czyli owoc.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3p07wr09wc777.png

Odnośnik do komentarza

Hej hej:)
Wlasnie wrocilismy do domu. Zmeczyla mnie ta przeprowadzka, 3pietro bez windy i kilkanascie kursow..
Maly dzis zbyt dobrzr nie pospal przez ta siostrzana mala papuzele krzykliwa, teraz biedulek probuje sie zdrzemnac ale kreci sie i kreci..
Ja zamiast troche ogarnac to siedze nadrabiam forum.
AniaCNY juz dorosle wyglada twoj brzdac:) i siedzi:)
Blanka JoasiaG ja inke toleruje ttlko gotowana na mleku, to smak mojego przedszkola:) za to maz lubi na wodzie
karolaaa zdrowka!
kasiatko jak narazie noe mam problemu z logowowaniem bo w ogole sie nie wylogowuje:)
mamusia09 fajne bable:) moj maly tez ma czuprynke

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6ydg7w61lsu.png Szczesliwa :)

Odnośnik do komentarza

Kolczyk M u nas też pobudki co 3-3,5h w nocy. Niby głodny nie jest bo trochę pociągnie i śpi.U nas cały czas wychodzi ten jeden ząbek wiec może to przez to. Eh gdzie te noce gdzie budził się raz albo wcale???

Karolaa dużo zdrówka, oby Paulinka sie nie zaraziła.

Ania śliczny ten Twój synuś i już taki duży:)

My walentynek jako tako nie obchodzimy, pewnie tylko zrobię jakieś ciasto:)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Szczepienie poszło z małym płaczem, właściwie chwilowym, więc dobrze. Niestety, zapisali nas na tą samą godzinę, co inne dziecko i musieliśmy czekać 40 minut. Sama wizyta znowu po łebkach. Niby zmieniliśmy lekarkę, ale ta wcale nie lepsza.
Niby w książeczce zdrowia tyle rubryk i wszystkiego, a tam prawie nic nie wypełnione. Przecież powinny być jakieś bilanse, itd. Też tak macie? (a właściwie nie macie?)
A jak wizyty bioderkowe? Bo wiele z Was pisało o bioderkach, że kolejny raz. My mieliśmy w 7 tyg. i powiedziane, że ok i tyle. Nie wiem, czy cisnąć na powtarzanie, czy nie. Lekarka twierdzi, że już się nie powtarza, ale sama nie wiem.

AniaCNY Alanek już siedzi, super! Takie zdjęcie to ładna pamiątka. :)

Witek
17.09 g. 4.20

Odnośnik do komentarza

KolczykM co do bioderek u nas po 6 i 12 tyg życia. Czasem umawial jeszcze na 3 wizytę jak miał obiekcje. Co do szczepień u nad tylko ważenie i mierzenie więc też marnota. JoasiaG co do ząbków u nas już czubeczek widać, przebił się, hehe jak bardziej wyrośnie wrzucę jakieś foto:D Ostatnio Ala bardzo szybko zasypia, 5min przy piersi i już odlatuje.czy wasze dzieciaczki też tak główkę dzwigaja?Skubanica z pół min tak wysiedzi ...

monthly_2016_01/wrzesniowki-2015_43198.jpg

monthly_2016_01/wrzesniowki-2015_43199.jpg

Odnośnik do komentarza

U nas w przychodni tez tylko wazenia i obwod glowki, o miezenie cialka sie upomnialam:/
Marika88 super slicznota! Moja tez tak dzwiga sie ale jak jej nie pomagam sie podniesc to jest ryk:)
My pobudki mamy ze 4 w nocy i tez tak je chwilke i usypia.
Co do walentynek to nie pamietam kiedy sprdzilam je z mezem. Zazwyczaj jest w trasie. W tym roku niedziela wiec pewnie tez go nie bedzie, ale jakis drobiazg bedzie na niego czekal:)
Przespanej nocki:)

Odnośnik do komentarza

Czesc Kobietki:)
Dawno nie pisalam, ale czytam na biezaco.
Wszystkie zdjecia malenstw cudowne:)
Dziewczyny juz wielokrotnie pisalam, ze jestescie nie zastapione. Ollika po Twoim poscie, sprawdzialam jak Antol sobie radzi z dzwiganiem glowki przy podciaganiu za raczki i glowka wisiala jak u lalki. Kilka razy w ciagu tygodnia, podciagalam go za łapki az w koncu załapał, ze łepek trzeba tez podciagnac, dziekuje!
JoasiaG ja tez sie przejde do alergologa bo czytalam, ze skaza bialkowa jest diagnozowana u co 3 dziecka, a prawda jest taka, ze malo ktore dziecko faktycznie ja ma. Juz sie nie moge doczekac inki z mlekiem albo jogurtu czy sera!
Kinga ja tez zrobilam posiew moczu u Antka i jeszcze raz ogolne badanie. W ogolnym czysciutko juz bez leukocytow, ale w posiewie wyhodowali 3 bakterie. Juz w opisie bylo, zeby powtorzyc bo 3 bakterie zdarzaja sie tylko przy ciezkiej niewydolnosci nerek. Pediatra, a w zasadzie dwoch bo chcialam sie upewnic, zgodnie powiedzieli, ze jak w ogolny wynik dobry to, darowac sobie posiew. A u Was ile bakterii wychodzilo w posiewie?
Kolczyk M jezeli chodzi o pediatrow to krew mnie zalewa. Bo szukam idealnego, ale chyba czas zdac sobie sprawe, ze nie znajde.
Ost przeczytalam opinie w internecie, ze cudowna, dokladna itd to umowilam Antosia na wizyte. Poogladala go, ale zeby zwazyc czy zmierzyc to, musialam prosic, a o pomiarach glowki czy klatki to, juz moglam pomarzyc...
Najbardziej chyba juz... rozbawil mnie komentarz, ze ona nie lubi ani mierzyc, ani wazyc dzieci...nosz kurde...:-/ Chociaz jedna nowa rade uslyszalam i sprawdza sie. Antos ma bardzo sucha skore, smaruje go Lipikarem AP, poprawy szczegolnej nie widzialam, az to teraz. Podobno kazdy emolient trzeba nakladac na wilgotna skore, nie wiedzialam...zawsze mi sie wydawalo, ze lepiej na sucha, zeby nie potrzenie nie rozwadniac.
Dzisiaj bylam obejrzec orbitreka u sasiadow bo chca sprzedac i jutro jak maz wroci to go kupimy. Biore sie za siebie! Oby sil i zapalu wystarczylo :)
Ide spac bo ostatnio Synciu budzi sie juz przed 24, a pozniej co 2 godziny...
Dobranoc :)

Odnośnik do komentarza

Sebastian chce chyba zebym oszalala. Zwykle robi sobie drzemke ok 19 i po 10 minutach wstaje i szaleje do 22-23. Dzisiaj staralam sie go przetrzymac zeby poszedl spac na noc wczesniej niz zwykle. Wiec przystawilam go do cyca przed 21, zjadl i polozylam go do lozeczka. Minelo moze 20 min a ten sie obudzil i teraz szaleje w lozeczku. Gada, wypluwa mela i wola zeby mu dac. No spac mu sie nie chce. Jest cisza a swiatlo zgaszone ale on ewidentnie nie jest spiacy. Licze jeszcze ze moze zasnie z nudow.

szczesliwa ciezko o dobrego pediatre choc ja tam nie narzekam. A orbitrek fajna sprawa. Tez mam choc ostatnio rzadko korzystam bo na razie stawiam na miesnie. Jak przypomne miesniom do czego sluza to wezme sie za spalanie:)

mamuska09 Marika88 moj tez tak glowke podnosi i trzeba go wziac za raczki i pozwolic mu usiasc bo inaczej ryk. Wspolczuje meza w trasie. Ja bym tak nie umiala zyc.

Ooo! Chyba mi zasnal:)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3p07wr09wc777.png

Odnośnik do komentarza

Kolczyk u nas w ksiażeczce tylko wpisuje wagę, wzrost, obwód głowki i ciemiączko. Nie wiem czy wszystkie książeczki są takie same ale w naszej jest tabelka umiejętności i rehabilitantka mówiła że ja mam ją uzupełniać. A bioderka mamy jeszcze drugi raz w lutym, tak nas zapisał ortopeda.

Marika mój to samo robi aż muszę go pasami w wózku przypinać. Tak zaczynał a po kilku dniach zaczął się podpierać do siadu.

Szczęśliwa idź koniecznie, bo szkoda żebyś się męczyła jeśli to nie skaza. Wytrwałości w ćwiczeniach:-)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, czytam wasze forum od jakiegoś czasu. Świetne miejsce dla mam z dzidziusiami w podobnym wieku, wiele tematów można sobie potwierdzić, znaleść odpowiedzi i podpowiedzi. Moja córcia ma 4 miesiące. Jeżeli zagląda tu jeszcze Agnieszka82 to bardzo proszę o kontakt w sprawie dławienia sie dziecka pokarmem, ponieważ mamy ten sam problem. Nie wiem czy już sobie poradziłaś z tym tematem.

Odnośnik do komentarza

Hej :) dawno mnie nie było ale nie zdążę wszystkiego nadrobić bo zaraz bedę musiała mojemu niemężowi zrobić kanapki do pracy. Ja już dziś po kawie o 4.30 piłam bo znowu spać nie moge :/

Mamuśka09 śliczne masz dzieciaczki :) lubie takie zdjecia na ktorych jest rodzeństwo to tak zawsze słodko wygląda zwłaszcza jak widać miłość starszego do młodszego.

mamuska09 Marika88 moja Nikusia też głowe dźwiga i trzeba jej pomagać żeby sobie siadła a jak już siadzie to zawsze ma banana na twarzy od ucha do ucha. Szczególnie bardzo lubi z tatą się podciągać.

Szczesliwa84 do boju kobieto !! oby ci wytrwałości starczyło bo chęci zawsze będą ale jak zmęczenie da popalić to z realizacją może być gorzej. W każdym bądź razie trzymam kciuki. Mnie zaparcia dietowego starczyło na 2 tyg teraz taki ten tydzien do bani ale nie poddaje sie i od dzis znowu zaczynam.

karolaaa ja chyba mam to samo krzesełko albo bardzo podobne, przyszło przed wczoraj i co prawda zamawialam w kolrze coffe a dostałam orange ale moj stwierdził że orange bardziej pasuje kolorystycznnie do zupek które będą na nim lądować i nie koniec końców nie wymieniamy.

My na bioderkach byłysmy po 6 tyg i było wszystko ok i teraz mamy isc 9.02 czyli po 18 tyg i oby wiecej nie kazali.

Co do walentynek to jak przezyje chrzciny to pomysle ale my i tak sami nigdzie nie pójdziemysami bo nie mamy z kim zostawic Nikusi wiec jedynie na wieczór jakiś film, kolacja, wino i sex :D

monthly_2016_01/wrzesniowki-2015_43213.jpg

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj pobudka juz po 6. Dwa karmienia w nocy. Cos mi ten moj Sebus zaczyna kaszlec troszke. Na kaloryferze wyladowal mokry recznik a przy lozeczku wlaczylam inhalator z sama woda. Moze to troszke nawilzy powietrze. Mam nadzieje ze to nic powaznego. Do tego lekki katarek ale tez juz odciagnelam.
Jeszcze sie nie sniadankuje i nie robie sobie inki bo mam nadzieje ze nakarmie tego mojego lobuza i sie jeszcze zdrzemne.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3p07wr09wc777.png

Odnośnik do komentarza

Blanka1212 no własnie Inka, nigdy nie sądziłam że ją polubie a naprawde mi zasmakowała z dodatkiem mleka smakuje jak cappucino :) Co prawda teraz rzadziej pije bo juz nie karmie więc wróciłam do normalnej kawy ale nadal lubie i nawet mi posmakowala ta nowość Inka do zaparzania z orkiszem. Ma bardziej intensywny smak aaaaa i powiem wam że dobra też jest z mlekiem(napojem) owsianym :D

Odnośnik do komentarza

Witam mamusie! My pobudka jak zwykle o 7:) teraz juz 1 dzemka. Inke tez bardzo lubie ale zalewam woda i dodaje mleka. A teraz kupilam inke o smaku czekoladowym i pycha! Chociaz karmie piersia to nie potrafie zrezygnowac z kawy sypanej i pije zawsze rano na przebudzenie ale taka slabizne:/ ja nie mam zadnych planow na dzis. Narazie pogada zapowiada zie piekna... zero sniegu, sloneczko, ptaszki cwierkaja wiec jezli sie nic nie popsuje to chyba dluzszy spacerek bedzie. Wczoraj nie bylismy bo ciagle padal deszcz no i wietrzysko:( brrr
Milego dnia

Odnośnik do komentarza

my dzis na 11:30 na rehabilitacje po 2 miesiacach czekania ale nie wiem czy jest sens i potrzeba....z tego co widze to raczej nie.ale skoro tyle czekalismy to pojade bo co fachowiec to fachowiec:)

mam dola od wczoraj i czeka mnie chyba powazna rozmowa z moim m. i juz widze jak zareaguje bo przeciez ja caly czas gadam i narzekam:(

my bioderka mamy tez w lutym bo jedna panewka byla wąska jsk to opisali

noc wciaz do dupy bo budzi mi sie co 1-2 h i nawet go nie przystawiam tylko musze dac smoka wiec jadl 23 a potem 5:30 a pomiedzy pobudki z marudzeniem kopaniem itp.

http://www.suwaczek.pl/cache/a750bf96c6.png

Odnośnik do komentarza

Hej:)
U nas noc srednia, zawsze jak maz wyjezdza (zazwyczaj na jedna noc) to Antol jest niespokojny, pewnie wyczuwa moj niepokoj bo co dwie glowy to nie jedna.
Co do inki to ja pije o smaku karmelowym, ma tylko kilka kalorii wiecej co zwykla, a smakuje super :)
Raz po poludniu zrobilam sobie mala rozpuszczalna kawke, chyba ze 6 czy 7 razy wstawalam do Antka. Juz drugi raz sie nie odwazylam. Mam ochote na kawe z mac donaldsa z mac cafe.
Oho...lece przewinac kupe bo bodziak az sie zrobil zolty :)
Milego dnia!

Odnośnik do komentarza

dżasti bardzo podobne te krzeselka chyba tylko sie podnozkiem lekko roznia. Tez sie zastanawialam nad tymi z apollo sun ale na zaden nie moglam sie zdecydowac. Licze ze w poniedzialek powinno juz dotrzec mam nadzieje ze Paulince przypadnie do gustu

Zamowilam ten kubek niemapek z tt ciekawe czy ten jej podejdzie fakt ze poprzedni ktory jej dawalam byl z aventu z twardym ustnikiem wiec pewnie to stanowilo problem.

Ja za Inka nie przepadam ale to raczej dlatego ze nie lubie kawy. Czasem w lato napije sie mrozonej albo czasem skusze sie na kawe ze starbucksa ale ogolnie kawy nie pije za to jestem wrecz uzalezniona od herbat wszelkiego rodzaju. Wieczorem jak ogladam serial to zawsze sobie 2 robie bo jedna mi nawet na pol serialu nie starczy

Dzisiaj czuje sie swietnie a wczoraj bylam pewna ze sie rozloze na dlugo. Paulinka zasnela w lezaczku wiec zabieram sie za sprzatanie a pozniej zadzwonie zapisac sie na kurs prawa jazdy wkoncu kiedys trzeba zaczac. No i pewnie ruszymy tylki na spacer bo ostatnio bylo dosc wietrznie i nieprzyjemnie sie spacerowalo.

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqcwa1uxmvrgqm.png

Odnośnik do komentarza

Czyli widzę, że powtórka bioderek to nie tylko, gdy coś nie tak. Chyba pójdziemy prywatnie i zrobimy teraz w lutym, tak jak i Wy macie ponownie. Przynajmniej będę miała opis i w ogóle, bo po tym naszym badaniu jest tylko wpis w książeczce, którego nikt nie może rozszyfrować i moje słowne zapewnienie, że wszystko było w porządku... ;)

Witek
17.09 g. 4.20

Odnośnik do komentarza

karolaa nie zdążyłam przeczytać, jak już wysłałam posta.
No właśnie, jak byłam, to mi się wydawało, że lekarz powiedziała, że wszystko dobrze, proszę przyjść w 7 miesiącu. Ale jak spytałam o skierowanie, to powiedziała, że nie wiadomo, jak będzie z kontraktami NFZ i trzeba się dowiedzieć.
Więc wczoraj zapytałam pediatry o skierowanie i ona na to, że bioderka kształtują się do 3 mies. i po co badać w 7? Stąd moje pytanie do Was, bo myślałam , że sobie ubzdurałam coś.
Pójdę do przychodni ortopedycznej i zapytam, jak z tym skierowaniem.
karolaa, a gdzie Ty robiłaś bioderka, bo wydaje mi się, że z Wawy jesteś?

Witek
17.09 g. 4.20

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...