Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

A u nas poranny zonk :/ miałam jechać do mamy i samochód mi nie odpalił, a tak się cieszyłam, przez 5 dni siedziałam non stop w domu bo mała była chora. Co do kryzysu laktacyjnego u mnie też jakiś tak pusto się wydaje ale niczym malej nie dokarmiam, nie wydaje się być głodna a do chudzinek też się nie zalicza. Właśnie mi padła, pół godziny drzemki. Macie może jakieś pomysły na prezent na dzien babci? Poszukuję inspiracji :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja mam książkę "Pierwszy rok życia dziecka" za chwilę spróbuję porobić zdjęcia i Wam wkleję tutaj tekst odnoszący się do nocnych karmień. Może którejś z Was pomoże. Ja walczę z tym karmieniem ale na razie marnie mi wychodzi - Ollika nie radze sobie jeszcze hehehe ;) Dla tych które jeszcze nie czytały polecam też "Język niemowląt" tam też są pomysły na to jak dziecko oduczyć nocnego podjadania.
Aka a jak Ci się dziecie zachowuje przy piersi ze pije krótko? Przysypia, czy po prostu już ma dość i się odsuwa od piersi?
kasiames, Marella, Muminkaa witam nowe mamusie ;) kilka z nas odeszło ale nowe przybywają ;)
szusterka a próbowałaś mleka innej firmy? Ja na mm sie nie znam ale dziewczyny coś pisały o mniej i bardziej słodkich, może to konkretne Witkowi nie spasiło?
AniaCNY też polecam czosnek, a co do odciągania...niestety musisz go przemęczyć. Kuba też sie strasznie przy tym wydzierał ale jak zaczęłam go regularnie 'męczyć' to też szybko później katarek minął. Tylko nie zapomnij wcześniej nosek zakroplić. No i polecam aspirator do odkurzacza, bo z innym to też bym sie poddała.
Blanka to nasi synowie to chyba takie głodomory są bo mi oszukiwanie smoczkiem też nie wychodzi, tyle z tego mam że śpię jeszcze mniej. Ale będę próbować dalej, w sumie 3 razy sie udało jak już wcześniej go oszukiwałam, może znów się uda ;)

Ja też idę dzisiaj na spacerek, dość mam siedzenia w domu. Planuję do "centrum" mojej wiochy na zakupy, więc w sumie jakieś 5 km przede mną do przejechania ;) Pogoda sie zaczyna chyba psuć ale nie dam sie tak łatwo, uzbroję się w folie przeciwdeszczową. Teraz jeszcze tylko czekam aż Kuba sie obudzi, cyca i w drogę :)

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza

Witam. U nas wczoraj dwu godzinna jazda. Chyba kupy nie mogla zrobic. Tez tak dziwnie te kupy ida. Wczoraj dwie rzadkie a na wieczor jedna mala kula.

Przewijal sie temat diety ja stosuje juz dwugi rydz.tą

http://m.poradnikzdrowie.pl/diety/odchudzajace/dieta-wysokobialkowa-czyli-jak-chudnac-jedzac-bialko_33880.html

Jest ciezko. Chodze rozdrazniona i glodna.ale od 4 stycznia nic slodkiego nie zjadlam. Schudlam 2 kilo ale tez cwicze. Mam juz dosc. Zjadlam sniadanie i siedze glodna ;((

U nas sniezek pada. Zaraz moze wyjdziemy na spacerek. Bo lubie chodzic jak jest snieg.
A generalnie mam mega dola i nic mi sie nie chce....

Odnośnik do komentarza

Cantedeskia8708 uważaj tą dietą tzn. nie przesadź bo w tego co wiem wysokobiałkowa dość mocno obciąża nerki.

Ja czekam na nosidło niby dostałam maila wczoraj ze dziś mają mi dostarczyć z Inpostu ale jakoś cisza, przeszłabym się gdzieś tzn. po melko do rossmanna i pieluchy do biedronki :) i narazie czekam i czekam i sie chyba nie doczekam:) ciekawe jak sie małej bedzie podobało czy wrocimy zadowolone czy z rykien

Odnośnik do komentarza

Witajcie myslalam o tej poduszce ale rzeczywiście jest droga , próbuje kłaść mała na brzuchu częściej ale myślę że póki nie śpi na boku to będzie mieć płaska główkę. U mnie Córeczka przesypia całą noc tzn 23-6. Którąś z dziewczyn wspomniała że dziecko się przyzwyczaja do karmienia nocnego i tak było w przypadku mojej siostry. Czasem na spiocha dam mleko ok 24.

Odnośnik do komentarza

Witam sie i ja z rana ( tak u mnie po 6 ) mlodego nakarmilam o 5:40 i spi dalej, a ja zamiast spac to czytam forum ;)
Dziekuje dziewczyny za rady odnosnie katarku! Musze sprobowac z tym czosnkiem.
mycha88 ja bym chyba nie wytrzymala na tej diecie, jak caly czas glodna jestes. Pewnie po paru dniach bedzie coraz lepiej. Ale to nie dla mnie jak mam chodzic glodna i rozdrazniona. Poki co zamiast chleba jem rano kasze jaglana gotowana na mleku migdalowym, do tego dodaje mus z truskawek lub poddusze gruszke, plus inne owoce i delikatnie posypuje cynamonem. Zdrowo i syto.

http://s2.suwaczek.com/201508281756.png
28.08 ch cc Alan waga 2950 i 48 cm godzina 8:17 rano

Odnośnik do komentarza

Niestety, u nas była noc do niczego. Budził się bardzo często i już nawet nie wiem, ile razy się budziłam i przesuwałam na drugą stronę łóżka. Jestem jakaś padnięta, boli mnie szyja, głowa, sama nie wiem...
A jeszcze mąż mi wczoraj od powrotu z pracy jakieś maniany odstawiał, że śpiący i zmęczony (w nocy się wcale nie budzi do Małego). Prosiłam, żeby przejął Witka, żebym mogła zjeść obiad, a on do dziecka: "dobrze, położę Cię do bujaczka i najwyżej będziesz płakał, bo ja jestem zmęczony ". Myślałam, że mnie szlag trafi, mówię, że rodzicem to się jest nie tylko wtedy, gdy się jest wyspanym... W końcu zasnął przed tv na kanapie. :/

Witek
17.09 g. 4.20

Odnośnik do komentarza

KolczykM u mnie to samo.Tatuś wielce zmęczony po pracy zasypia na kanapie. Ostatnio poszła o to taka awantura, że trzy dni się nie odzywal. A jeszcze pretensje jak go budzę żeby poszedł spac do sypialni.
Dziewczyny jak u Was z obrotami maluchów? Bo szczerze mój Olek leniwy. Na brzuchu troszkę poleży, ale nie chce mu się bardziej wysilać.

Odnośnik do komentarza

JoasiaG chyba czytasz mi w myślach bo przed twoim postem oglądałam te magnesy na allegro ☺ u nas z obrotami też kiepsko, hehe chyba tyłek za ciężki :D ale dojdziemy i do tego. Podziwiam Was cwiczace mamy, moja aktywność ogranicza się do pójścia po zakupy rano. Samej nie mam motywacji do ćwiczeń, musiałabym je z kimś wykonywać ale brak chetnych

Odnośnik do komentarza

malinowa_kasia my też jeszcze czekamy na pierwsze obroty. Czasem się tak wygina, jakby próbując, ale jeszcze jej nie wychodzi ;) Wszystko w swoim czasie.
Podziwiam dziewczyny, które są na diecie. Też by mi się przydało zrzucić parę kg. Ale mam słabość do słodyczy, więc pewnie i tak długo bym nie wytrzymała bez nich. Mam nadzieje, że dłuższe spacery załatwią sprawę.
Zastanawiam się też nad kupnem nosidła, bo z wózkiem to czasem ciężko się wybrać przez to znoszenie i wynoszenie po schodach. Wiem, że temat nosideł już się pojawiał, ale nie mogę odszukać. Możecie jakieś polecić? Czym się kierować przy wyborze? Dzasti na jakie ty się zecydowałaś?

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9zbmh1xzq48fw.png

Odnośnik do komentarza

hejka u nas z obrotami tez dupcia ciezka wiec troszke cwiczymy ale bez przesady ma czas.... a co do prezentu niby powiedziałam ze nic nie kupuje dziadkom w koncu dziadki ze str meza nie świętują dni dziecka czy Mikołajkow to dlaczego mamy im kupowac upominki na dzien dziadków ale ja tak nie potrafię i tez zamówiłam te fotomagnesy juz do mnie idą ciekawe jak wyszły bo cena nie powala no zobaczymy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...