Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

mycha88 jeszcze jedno co do wody:) podobno najlepsza jest ozonowana z dodatkiem chloru. Nam ani innym dzieciakom nic się nie dzieje po tej wodzie, nie mają podrażnionych oczek i ze skórką też wszystko ok. no ale wiadomo baseny są różne, na jednych jest mniej chloru na innych i dorosłego w oczy szczypie. Tak czy siak gorąco polecam zainteresowanie się tematem zajęć basenowych:) hahah rozbawiłaś mnie tym brzuchem. Założysz stój jednoczęściowy i będzie git:) przynajmniej ja tak to sobie tłumaczę, że wtedy mniej widać ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6k6nl1gov59n2.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/6sutcsqvng3tgzrn.png

Odnośnik do komentarza

witaj Ollika :)

witajcie dziewczyny:)

powiem wam że moje dziecko chyba by chcialo już coś zjeść konkretniejszego bo dziś ona siedziała w bujaczku a ja przy niej na podłodze i jadłam ciastko (ostatnie :P bo jak przyjdzie moja ksiazka o diecie to sie biore za siebie :P) i tak zaczelam machać tym ciastkiem a ona za nim wzrokiem wodziła i w pewnym momencie podsunełam jej do ust a ona je rozdziabiła na całego. Szkoda mi biduli bo jeszcze musi ze 3 tyg wytrzymać.

Odnośnik do komentarza

Marika888, to ja pisałam o 3-dniówce, mieliśmy raczej to samo, gorączka trzymała co prawda 2 dni;) i przeszło samo z siebie

A dziś robiłam morfologię małej i wszystko ok

Jasmine86, ja używam soli morskiej raz dziennie, po kąpieli, ale na opakowaniu jest 1-2 razy dziennie.

09.2015 córeczka:)
08.2014 aniołek...
08.2013 córeczka:)

Odnośnik do komentarza

Jestesmy po usg brzuszka, czysciutko, zadnych wad wrodzonych! Zwykle zapalenie, takze matka szczesliwa!!!
Jeszcze jutro, zeby tak dobrze poszlo to echo serca.
Rowniez witam nowe mamusie, ja tez cala ciaze czytalam forum, opowialam mezowi, jakie fajne z Was dziewczyny az sie odwazylam i napisalam.
szusterka ja tez bardzo nabialowa a, moze u Was wystraczy tylko troche ograniczyc nabial?
chani ciasteczka oskroby to, te zbozowe co skladaja sie z samych ziarenek? Ja ost kupilam sobie pake zelek i pianek w lidlu:) ale ciacho to ciacho jednak do kawy brakuje

Odnośnik do komentarza

Hej, ja najprawdopodobniej mam 6 tydzień, ginekolog mówiła, że termin raczej na początek września będzie, ale więcej będzie wiadomo na początku lutego na wizycie, bo póki co to mała fasolka w pęcherzyku się rozwija ;-) Wczoraj dopadły mnie nudności i brak apetytu, dziś już jest lepiej, ale dalej nie jem zbyt dużo. Niestety mam problem z piciem kawy... przez co jestem podwójnie zmęczona :) i ciągle mi zimno :) Teraz pozostaje czekać na rozwój sytuacji pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, jestem mamą Zosi, urodziłam 2.09. Oczywiście czytam od samego początku, kilka razy chciałam coś napisać ale nie mogłam się zarejestrować więc zapał opadł :).
Ale w końcu się udało.
Jasmine86u nas też jest sapka od 2 tygodni, tzn wg mnie bo bylismy u pediatry i nic nie powiedziała, zapisała tylko krople nasivin. Stosowaliśmy je przez 5 dni bo dłużej nie można i rzeczywiście było lepiej, ale jak przestaliśmy problem wrócił. Mała ma ewidentnie zapchany nosek ale gdy odciągamy nic nie wychodzi. Stosujemy wodę morską teraz już 4 razy dziennie Disnemar i nawilżamy w pokoju kładąc ręczniki wilgotne na kaloryfer.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49jw4zekd5zhak.png

Odnośnik do komentarza

My po szczepienie. Hania nawet nie zaplakala na szczęście. Zresztą dużo pochwał zebraliśmy ze bardzo pogodna jest i grzeczniutka ;) Wazy juz 7200 . Ci do rozszerzenia diety to Hania jest tylko na piersi, ale już ma dietę rozszerzoną. Nie dostaje tego dużo Ale Pani doktor mówi że dobrze ze już poznaje nowe smaki. Dzisiaj dostała jabuszko bo po marchewcę te kupki były bardziej gęste więc na rozluźnienie jabuszko. Wcinala aż jej się uszka trzesly :) I już dwie kupki były :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9ho33ezuuy.png

Odnośnik do komentarza

Hejka:) ja to mam sklerozę zanim nadrobię wpisy to już mi się mylą wpisy i nicki. My też mamy ostatnio trudne dni. Oluś że złotego dziecka stał się małym terrorystą i tylko na rączki ewentualnie akceptuje pozycję leżącą jak ma mnie na oku. Dodatkowo tatuś nie ułatwia, bo jak wróci z pracy to nosi młodego cały czas. Znalazł sobie chłop wytłumaczenie ze celebruje chwile jak dziecko jest takie malutkie :) Mój to leniuszek na brzuchu nie bardzo chce leżeć nie mówiąc już o obracaniu. Z rozszerzeniem diety jeszcze czekam bo karmimy się wyłącznie piersią. A wasze marchewkowe dzieciaczki tak słodko wyglądają :* Pozdrawiamy cieplutko w ten ponury wieczór :)

Odnośnik do komentarza

Żorżi super ja też chciałbym iść z moja iść na basen, ale za daleko a ja nie zmotoryzowana. Jest blisko basen ale niestety bardzo mocno chorowała ( jak chodziłam na aqua aerobik to wychodziłam i oczy cały czas łzawiły ) a ozonowana dla maluszka lepsza.

daritka czekam niecierpliwie na te obroty, ale póki co dziś zaczęła się głośno śmiać (chichotac )aż się popłakałam :)
A prawda jest to ze dxiecko wychowane "na podłodze " lepiej i szybciej się rozwija. Większa swoboda i możliwości ćwiczenia nie to co w lezaczku czy wózku.

ania. r. to do sklepu internetowego na zakupy:) ja też chyba popatrzę bo nigdy go nie odwiedzalam:)

joasiaG nieźle ten Twój krecik musi wygladac:):):)

Ollika witaj. Jak to cc bez znieczulenia?

Szczęśliwa 84 super wiesci:) jutro też będzie dobrze.

LenkaHania urocze zdjęcie .
Co do rozszerzenia diety ja kupiłam kleik i planuje jej dać po czwartkowej wizycie u pani dr. Ciekawe czy będą szczepienia? Dziś Dzwoniłam po wynik eeg główki do dr neurolog pow ze wszystkiego dowiemy się w czwartek na wizycie I o wskazaniach do bezpłatnego szczepienia tez.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...