Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki dziewczyny za rady odnosnie tej kąpieli. Na brzuszku jest tez myta troche sie uspokaja,ale sobie przypomina i syrena dakej sie włącza ;( moze dobry patent ze z nią wejde. Zobaczymy.
Blanka racja moj fitness jest bardzo intensywny a jeszcze trenerka widzi osoby ktore dlugo do niej chodza i ciagle jest ciezej. W srode ide juz na Bosu wiec bedzie latwiej. Tez zalezy od tego kto prowadzi zajecia. Moze mam slabsze dni. Pewnie tez ta dieta mnie oslabia ;P musze zrzucic kilogramy i dojsc do formy bo taka jestem uparta ;) jak teraz to oleje to do starosci bede wygladac jak rozlazla baba.
Mala je z lyzeczki tak fajnie ze az milo. A jak sie cieszy. Moze jutro gestrza kaszke jej dam lyzeczka!? Bo dostaje rano i wieczorem ale z butelki i nie mocno gęstą.
Ogladam "wkreceni 2" na canal+ ale chłam. Masakra te polskie filmy...chyba sie dzis zlamie i jednego drina walne.

Odnośnik do komentarza

Justisia witaj ponownie :)
Twoja Jowitka śliczna dziewczynka zresztą jak juz któraś zauważyła , że wszystkie nasze sierpniowe - wrzesniowe dxieci piekne:)

Szczęśliwa bądź dobrej myśli tak jak piszą dziewczyny będzie ok:)

Cantedeskia Ja Tez Za Chwile Siadam Z Moim I Będziemy Oglądać Jakie film wypożyczył i piwko otworzę. Dziewczynki juz śpią :)
Miłego wieczorku :)

Odnośnik do komentarza

Dzieki dziewczyny za wsparcie i nadzieje. Antos jest radosny jak zawsze, smieje sie, guga. Dzisiaj urwis wczepil mi sie obiema raczkami we wlosy i ani myslal puscic. To napawa mnie optymizmem, ze musi byc dobrze! Wczoraj oprocz wazenia bylo mierzenie ma 6 kg i 68 cm, dlugi, nie? 97 centyl na wzrost, szok!
JoasiaG ja ost tez poszalalam z jedzeniem, Antos ma brzuszek i nozki wysypane. Teraz trzymam diete bez nabialu, mleko do inki nawet tylko owiasne lub ryzowe. Teraz w lidlu ma byc ryzowo-migdalowe, musze sprobowac.

Odnośnik do komentarza

Szczesliwa spokojnie, moja Natalka tez ma szmery, tez mieliśmy echo robione, większość dzieci je ma właśnie ze względu ze w życiu płodowym nie dotknęła się ta zastawka o której pisze Kolczyk M, ale to nic poważnego bo ona ma czas żeby się domknąć do 6mc. Mamy iść na kontrolę właśnie wtedy. Nie panikuj będzie dobrze :)
Jowitka piękna i faktycznie wygląda na dużo starsza
Joasiu ja również wam współczuję. Trzymam kciuki za szybkie zwalczanie tego dziadostwa żeby Szymek się tak nie męczył.
No niestety już dawno nie widziałam dobrego polskiego filmu, nie to co kiedyś.
Oj jak ja bym sobie coś chlapnela, jakiegoś drinka albo chociaż piwko. No ale mogę sobie tylko pomarzyć...

http://www.suwaczek.pl/cache/939a4f1aa2.png
https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjorx9jkw6c.png

Odnośnik do komentarza

Zmęczona jestem strasznie :(
Justisia fajnie, że jesteś córeczka wspaniała
Szczęśliwa u nas też szmery, ale młody rośnie i mamy to kontrolować - wierzę, że i u was będzie dobrze. Infekcje szybko wyleczycie i wszystko będzie dobrze
Cantedeskia8708 przykro mi że nadal się męczycie - miałam nadzieję, że mi napiszesz, że już dawno po klopocie. Trzymam kciuki za wspólną kąpiel może będzie bez krzyków
Podziwiam was dziewczyny ja mam wrażenie, że kompletnie powietrze ze mnie zeszło i za nic nie umiem się do niczego zmotywować. Strasznie zmęczona jestem choć nic prawie robiłam :(

Odnośnik do komentarza

Mi takze forum nie dzialalo caly dzien dopiero teraz sie udalo

Chrypka Paulinki sie troszke pogorszyla ale temperatury nie ma bie kaszle caly czas jest pogodna i ma apetyt pani w aptece powiedziala ze moze to byc od suchego powietrza no nic w poniedzialek wizyta u pediatry oby bylo dobrze

Szczesliwa wiem co czujesz u mojej paulinki w obu nerkach sa poszerzone miedniczki i bardzo sie martwie co prawda lekarz ktory robil usg powiedzial ze to moze sie jeszcze unormowac i caly czas zyje ta nadzieja wizyte u nefrologa mamy dopiero 16 lutego a czekamy od pazdziernika niestety tyle czasu w tej niepewnosci natomiast tak jak dziewczyny pisza musi byc dobrze i tego sie trzymajmy

JustiSia myslalam dzisiaj o Tobie i nawet mialam Cie wywolywac fajnie ze sie odezwalas i mam nadzieje ze czesciej dasz znac o sobie Jowitka sliczna dziewczynka

Blanka i Cantedeskia obie mnie bardzo zmotywowalyscie do cwiczen i juz 4 dzien bez zadnych wymowek wraz z przyjemnoscia cis cwicze kazdego dnia inna partie ciala oby tylko ten zapal zostal

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqcwa1uxmvrgqm.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! A mi się dziecko zepsulo:( do tej pory nie śpi, slini się, i rączki ciągle w buzi, ewidentnie swedza go dziasla,. Na razie bez płaczu, ale to twardziel :D a tak poza tym to dziecko anioł. W nocy mamy jedno karmienie ok 5 później o 7 i ok 9 wstajemy. Na spacerze śpi jak tylko poczuje świeże powietrze. Ok 15 robi sobie drzemke 1,5-2 h. Teraz kąpie go w dużej wannie. Musi kąpać się z siostra bo bym ich dwójki inaczej nie ogarnęła, zresztą to pomysł Kamili. Kilka razy wpakowala się mu do małej wanienki ale wtedy im ciasno. A Tianek sobie upodobał kąpiele z siostra. Zaczepia ją i chlspie wodą. Coś czuje że jazda się zacznie jak będzie bardziej kumaty:)
Właśnie krzyczał z lozeczka 'ejj' żeby go wziazc do lozka hehe
Dobrej nocy Wam życzę!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5ec7gd4141.png

Odnośnik do komentarza

Szczesliwa a gdzie to mleko owsiane kupujesz ? W lidlu? Musze sprobowac.

Kolczyk M dzięki dobra kobieto za rady odnosnie rumianku. Zrobiłam Szymkowi zimne oklady na dziasła i chyba pomoglo:-)

Kochane jesteScie....tez mam nadzieje ze te problemy skorne ustapia

Heh telefon nie wstawia mi polskich znakow ale moze to jakos przeczytacie:-)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie Was serdecznie :) To ja też się ujawnia. Czytam Was od zawsze, ale jakoś nie było okazji się odezwać. Do dziś pamiętam jak wszystkie w napięciu czekałysmy (ja razem z Wami) na narodziny Laury. Ja również miałam być wrzesniową mamą, tylko że Hania się pospieszyła i urodziła się dwa tygodnie wcześniej 28 sierpnia. Mam już jedną 6 letnia córka Lenke, a Hania to moje drugie oczko w głowie. Ciągle karmimy się piersią. W dzień i w nocy Hania je co 2,5 godziny. Także trochę tych pobudek mam w nocy. Ale je i dalej śpi. Problemy brzuszkowe nas nie ominely, ale nie jakieś mocne poprostu prezenie bez płaczu. Może to też powód ze jem praktycznie wszystko. Ogólnie jest bardzo pogodnym dzieckiem, mało płacze, ale lubi jak się jej poświęca czas. Na już zabka, tylko dziwnie jej idą,bo na dolną dwójkę. Jemy już marchewkę, która Hania pluje na lewo i prawo. To narazie wszystko bo się rozpisalam. Postaram się teraz pisać regularnie no super z Was dziewczyny, a w grupie takiej zawsze raźniej i weselelej :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9ho33ezuuy.png

Odnośnik do komentarza

Witamy nowe mamusie :)

JoasiaG super z Ciebie mama że tak się poświęcasz żeby ulżyć Szymusiowi i dalej karmisz kp. Ja bym się chyba poddała.

Cantedeskia mam pyt ile tej kaszki sypałaś na początku do mleka? Nie było problemów potem z kupką?

Ania ze mnie też powietrze jakoś uszło jak czytam o tym jak ćwiczycie to zazdroszczę. Mi się nawet obiadu gotować nie chce, sprzątać masakra jakaś

Justysia super że się odezwałaś. Jowitka cudowna i pozazdrościć tylko tych włosów.

Szczęśliwa nie martw się będzie dobrze, widzisz wiele dzieci tak ma i wszystko zanika.

Jak czytam o Waszych trudnościach przy ząbkowaniu to aż się boje kiedy u nas się zacznie. Na razie się ślini na potęgę ale jest spokojny. Ale jak to jest z tymi żelami na dziąsła skutkują? Bo w sumie jak dziecko sie tak ślini to żel po chwili wyleci? W tej Camilli to w składzie głównie rumianek. Doradźcie co kupić bo chyba się muszę zabezpieczyć w coś.

My wczoraj zamówiliśmy lokal na chrzciny w święta wielkanocne. Ciekawe czy będą bardziej białe niż te co były ;) bo Wielkanoc już w marcu.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny ;) jestem tu nową wrześniową mamą, ale znam Was od dawna :) Czytam namiętnie, ale jakoś nie dane mi było się wcześniej udzielić :( Z góry dziękuję jeżeli zechcecie mnie w swoim gronie :) Mój skarb urodził się 22.09.2015 o godz. 9:14 przez cc i ma na imię Aleksander. Postaram udzielać się regularnie dziś tak tylko wstępnie, bo jutro się chrzcimy i chciałabym się choć troszkę wyspać. Mały dopiero zasnął więc może pośpi trzy godziny do następnego kp. Pozdrawiam Was serdecznie

Odnośnik do komentarza

Kasiatko ja podaje enfamil i tam jest ta miarka do mleka, mloda pije mleko z 5 miarek (glownie na noc,bo w dzien caly czas z 4) biore tą samą miarke i wsypuje 3 kaszki. Na noc dzis np. Zjadla z 6 miarek mleka to wtedy daje 4 miarki kaszki. Leci przez smoczek wieloprzeplywowy aventa. A kupka....hmmmm....jest bardziej zbita,ale mała postęka kilka sekund i jest. Nie ma z tym problemu. Szczegolnie ze raz dziennie je pol sloiczka jabluszka. To zdarza sie ze i 3 kupki są. Mam nadzieje ze w miare zrozumialas, bo tak pisze troche haotycznie ;p
Ide spac

Odnośnik do komentarza

Znów mi forum prawie cały dzień nie działało. Grrrr

Justisia fajnie że się odezwałaś ! Ekstra masz córcię.

Też sobie pomyślałam że z kąpielą spróbujcie w pokoju a nie w łazience. Próbowaliście sposobu z pieluchą tetrową (dziecko wkładacie do wanienki zawinięte w pieluchę - czuje się bezpieczniej ).

Janek ur. 23.08 o 23.55, 3000 g, 54 cm
http://www.suwaczki.com/tickers/relg20mm726v858n.png

Odnośnik do komentarza

Forum się na nowo rozkreca! Super! :)
Współczuję wszystkim maluszkom tych alergii i skaz :( biedactwa :(
justisia super że sie odezwałaś też o Tobie myslalam i chcialam Cie wywoływać ale dziewczyny mnie wyprzedziły, mam nadzieje ze juz nigdzie sie nie wybierasz :) corcie masz kochana :*
JoasiaG również Cię podziwiam za to poświęcenie dla małego ja bym chyba nie dala rady :(
szczęśliwa napewno bedzie wszystko dobrze! Ja aż sama poproszę przy szczepieniu o skierowanie do kardiologa bo maly mial zwapnienie na serduszku w życiu plodowym i chce to skontrolować.
karolaaa daj znać po wizycie u lekarza czy z małą wszystko w porządku :)
My walczyliśmy z katatem 2 tygodnie.. juz myslalam ze to jakas alergia, bo próbowałam wszystkiego.. inhalacje,witamina c, masc majerankowa, oddciaganie i krople na katar i nic. Ale ma szczęście Chyba juz przeszło uffff.. aa propo jak długo mogę podawać wit c??
Szczepimy sie w przyszłym tygodniu i mama juz panikuje tak mi szkoda tego szkraba mojego :(
Noce mamy przespane.. i szczerze ja nigdy nie usypiam malego tylko sam zasypia. Fakt zazwyczaj okolo 23 ale za to przesypia do 8 czasami nawet do 9 :)
Przepraszam że tak chaotycznie ale dużo chcialam napisać i połowa uciekla mi z glowy :(
Aaaaa żorżi sasiadeczko! jaaa też pochodzę ze śląska! Aż 15 km od Ciebie :D WOLA.... :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...