Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

gdyby nie ból sutków i czasami chęć snu tu i teraz, to generalnie nie miałabym żadnych objawów ciąży.
apetyt dopisuje jak zwykle, śpię dobrze, w nocy wstaję sporadycznie.
przedwczoraj poszłam na zakupy, efektem jest 5 sukienek i buty na 10cm obcasie :D
generalnie nie dociera do mnie jeszcze wieść o nadchodzących zmianach, bardziej jakaś abstrakcja, śmiejemy się z mężem, że być może w środku mam małego pasożyta :P

Odnośnik do komentarza

@mysza88, dziękuję bardzo, bo póki co się potwierdza.
W czwartek odebrałam wyniki z krwi robione w środę i mam betę 2150,62. W pon. idę do endo walczyć z moją ukochaną tarczycą, bo tsh 3 mi wyszlo, wiec ponoć za wysokie. A w czwartek USG, bo pielęgniarka powiedziała, że wtedy większa szansa, że będzie już widać.
pozdrawiam Was wszystkie dziewczyny.

Odnośnik do komentarza

Ja z kolei od kolezanki slyszalam ze w aptecr warto kupic cukierki z imbirem bo to pomaga:) i ja sie chyba skusze ,bo naprawde nie moge tak nic nie jesc.. Szkoda, ze nie ma nic na bol plecow,bo to meczy mnie od dluzszego czasu i ani na chwile nie ustepuje.

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny: )) ja również tydzień temu zrobiłam test:)a raczej testy, bo nie mogłam uwierzyć, a we wtorek pobiegłam na betę :)Z wyniku wychodzi że to piąty- szósty tydzień ale dziś idę zrobić jeszcze 1bete bo do ginekologa dopiero pod koniec stycznia a ja już nie mogę wytrzymać z ciekawości:)
Misia2408 wychodzi na to że termin będziemy miały podobny jak u ciebie samopoczucie?

Odnośnik do komentarza

Agusia, Od rana to nawet walec nie byłby wstanie mnie z łóżka ściągnąć ;-) samopoczucie różnie. Są chwile, ze czuję się doskonale ale w większości meczy mnie jakbym miała coś ciężkiego na brzuchu położone. Ogólnie nie mam apetytu Ale jak mnie dopadnie głód to dosłownie w sekundę muszę coś zjeść. No ale oczywiście w lodówce nigdy nic dla mnie nie ma :-D A Ty jak tam?? teście jak zareagowali?

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, widzę że jest nas więcej i więcej ;)
jak samopoczucia? Ja kolejny dzień zaczynam nudnościami +wzdęcia, chyba mnie rozerwie ;/ W grafiku mam zaplanowany dosłownie cały tydzień z wolną tylko sobotą i nie wiem jak sobie poradzę. Pracuję na sklepie, gdzie sie nie ruszę to albo czuję chemię, albo słodycze, z innej strony herbaty...wspominałam że mam teraz strasznie wyczulony zmysł węchu i na wszystko reaguję nudnościami? Chciałam pracować jak najdłużej się da ale chyba nie dam rady :( w domu mnie naciąga a co dopiero tam...tak poza tym to od wczoraj jakiegoś doła szybko łapię, oj te hormony...

Odnośnik do komentarza

Chuda powinnaś lekarza się pytać o takie rzeczy, czy już powinno coś widać, czy jeszcze jest czas. Ja się na tym nie znam. Sama chciałam iść do lekarza w takim terminie gdy powinno już widać zarodek i serduszko i tak też mnie moja ginekolog umówiła.

Odnośnik do komentarza

Misia2408 Ja też cały czas bym spała,chodzę i ziewam, a dziś ostatni dzień w pracy i mam urlopik więc mam nadzieję odpoczne: ) z jedzeniem to szału nie ma, apetytu nie ma,ale się głód zacznie to szybko muszę zjeść,ale nie wszystko mu pasuje: ) tak jak napisalas nic w tej lodówce nie ma: )) no i pije jak smok: ))a pomimo że mam katar zapachy czuje idealnie: )) poza tym całkiem dobrze się czuje,nie mogę się doczekać wyniku z beta: ))

Odnośnik do komentarza

Chuda a jaki tydzień?

Ja byłam na pierwszej wizycie 7 stycznia(środa) - to była połowa piątego tygodnia i był tylko pęcherzyk, tydzień później w ten sam dzień (14.01) połowa szóstego tygodnia i już był zarodek i serduszko... może to Ci da jakąś wskazówkę, a tak naprawdę to jak ktoś wcześniej napisał lekarz od razu powinien Ci powiedzieć, żebyś się nie denerwowała..

mycha jak to kiedyś pan z BHP mi powiedział, kobieta , która zachodzi w ciąże od razu powinna iść na l4.
Ja jestem kierownikiem sklepu odzieżowego i mimo, że moje nagłe odejście jest dużym utrudnieniem ani chwili się nie zastanawiałam. Mam podobnie jak Ty, czuje każdy zapach, który wzbudza we mnie mdłości. Przed chwilą byłam na zakupach, stwierdziłam, że zrobię sobie zupę jarzynową- może uda mi się ją jeść bez problemu- i czułam każdy zapach ze stoisk, które mijałam plus (niestety) zapach każdej osoby, którą mijałam... co często wiąże się z odruchem wymiotnym, bo chyba nie każdy w tych czasach dba o higienę... (taki żarcik) ..co do humorków...ja wczoraj miałam strasznego doła, ale dzisiaj już ok :)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :) Przewidywany termin porodu mam na 3.09.2015 :) Pierwszą wizytę miałam 10.01 (był to 6tydzień i 3 dzień) więc słyszałam już serduszko mojego maleństwa :) Ginekolog powiedziała że wszystko jest na swoim miejscu i prawidłowo się rozwija ale nie założyła mi jeszcze karty ciąży.. a jak było z Wami? W którym tygodniu zwykle taką kartę się zakłada? To moja pierwsza ciąża więc wszystko jest dla mnie nowe ale jestem bardzo szczęśliwa :) Następną wizytę mam 31.01 - już się nie mogę doczekać :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...